Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canımmm 10 a geliyodu saat zor geldim walla
haberlere falan baktım belki tatil olmuştur ümidiyle ama (((
sen napıyosunn canımm
kısss ne alıverişiydi dün o soğuktaa .)))

carrefoura gitmiştik eşim götürdü ne bilim güya bitki çayları filan aldım k-flex aldım onuda yiyemedişm zaten midem bulandı arkadaşa verdim kaydirigubbakcemile3 bu arada az önce farlutal aldım dr günde 3 tane 4 gün içmemi sölemişti ah bi adet olsam hemen fertilaidlere başlayacağım belki preesedde alırım bu ay ve ateş ölçümü yapacağım yumurtlamayı sağlayan ne varsa yiyeceğim artık bebeğimi çok özledim ona kavuşmak istiyorum bi an evvel senağlamasenağlama

kuzucum eşinin bu sorununun sperm kalitesine zararı olabilir belki ama ne bileyim varikosele sebep olacağını sanmıyorum pek yani benim fikrim canım preseed hakkındada bu konuda açılan topikte okuduklarım var sadece sende bakmışsındır sana bu konuyla ilgili geçen hamile kalan arkadaşım bişey söyledi ama yazmakta zorlanıyorum şimdi :kedi: hani erkeklerin spermlerinin boşaldığı an varya kadınlarında bu olayı aynı anda olması gerekiyomuş o zaman spermler daha kolay ilerliyomuş yumurtalıklara
kuzuuuuummmm sana kendini üşütme diyorum sen yine kendini üşütecek şeyler giyiyosun ama meleğim atlet giymişsindir umarım

kayracım hoşgeldin canım

hoşbuldum canım nasılsın bende sana yazıyordum komşum kahvaltıya çağırdı ordan geldim şimdide pazara gidicez burası çok komik dışarısı güneşli yaz gibi ama kar yağıyo veeeee çokkk ayazzzz

kızlar hepinize günaydın hayırlı haftalar nasılsınız canlarım

ben iyiym tatlım sen nasılsın burasıda çookkk ayaazzz kar yokk ama çokk sooğukkk

dün ben eşimi ekmek almaya zor yolladım walla :))) maşaallah eşinee
canımm en kısa zamanda adet ol da inşaallahhh bebeğin hemencik gelsin sanaaa

canım gördüm yazılarını şimdi sağol valal istanbul bembeyaz göz gözü görmüyor ben bugün hiç ısınamadım ayaklarım bacaklarım buz gibi ama bi çaresine bakıcam eşime söyliyimde bari tayt getirsin bana çorabımın altından giyineyim

Ben geldiiim
koçiş gelip yemeden bi günaydın diyim dedim size
Kızlar yaaa burda bir tipi var iki gündür anlatamam
Allahtan okullar tatil

çok şükür canım iyiyim burasıda çok ayaz ama şu anda hem kar yağıyo hem güneş var çok ilginç iki gündür böyle

günaydın kayram
Uykunu aldın mı kıss
burda da ayazı hep güneşli havalarda yapar
Bi de buranın esintileri meşhurdur
yaz kış hep eser yani
eeee haliyle kışın bu esintiler ayaz olur

Kız kuzu
çabuk kalın bişiyler giy klava:

inşallah çift çizgi görmeyi nasip eder rabbim allah hayal kırıklığına uğratmasın kimseyi

günaydın canım iyi haftalar istanbul bembeyaz valla donuyoruz

amin cnm bakalım yarın yapmayı düşünüyorum bugün olmazsam. allahım sabır ver sonunda bebiş ver yarabbim.

ben şimdik gidiyorum yemek hazırlamaya daha sonra görüşürüz kıslaaar olumunekankayizsmile

günaydın kayram
Uykunu aldın mı kıss
burda da ayazı hep güneşli havalarda yapar
Bi de buranın esintileri meşhurdur
yaz kış hep eser yani
eeee haliyle kışın bu esintiler ayaz olur

günaydın canım aldım uykumu bugün dinlenirim diyodum ama pazar işi vardı şimdi bide çarşı iş,i çıktı offf offf ben şimdi çıkıyorum erken gelebilirsem girerim canım yine rabbime emanet olun :gitme:

umarım en kısa zamanda bebeğine kavuşursun ve hepimiz tabiki :kedi: benim de adet düzensizliği kist ve yumurtlama sorunum vardı. bunlar için tedavi oldum gecen hafta klomen kullandım ve yumurtalarım oluşunca da çatlatma iğnesi. şimdi şubatın 2. haftasına kadar beklicem dr öle dedi. eger hamilelik gerçekleşmediyse şubatın ilk haftası adet olucam zaten.
bu bekleyiş çok sıkıcı... buarada ben yumurtlama olması için hergün 1 fincan adaçayı içmiştim. sonuçtada yumurtalarım oluştu kaydirigubbakcemile3 belki sen de denersin.
herkese iyi haftalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…