Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzunaz ; 1975. sayfada bilgilerimi vermiştim lütfen listeye beni de ekleeee...

özel mesaj atamadım daha elli mesaj olmamışım.gözünden kaçtı herhalde.bekliyorum,ekle lütfen a.s.

sağol canım inşallah sende kavuşursun bebeğine bende dün aldım adaçayı hergün 1 fincan içeceğim bugün içtim bile :)))

kuzunaz ; 1975. sayfada bilgilerimi vermiştim lütfen listeye beni de ekleeee...

özel mesaj atamadım daha elli mesaj olmamışım.gözünden kaçtı herhalde.bekliyorum,ekle lütfen a.s.

tamam canım bakıyorum hemen kusura bakma işlerim vardı halledeceğim hemen uyardığın iyi oldu

ss_angel canım seni ekledim listeye yalnız sen yumurtlama normal ama dökülmüyor demişsin dökülmekten kastın sanırım yumurtalıkların normal ama yumurtaların büyüyüp çatlamıyor bunu demek istedin ve pko dada böledir zaten 5 ayda bir adet oluyorum demişsin buda buda yumurtlamanın düzensiz olduğunu gösterir zaten geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda kavuşursun yavruna uzun zamandır hamile haberide alamıyoruz inşallah kısa zamanda biri bizi sevindirir

inşallah canım. Rabbim önce sana nasip etsinnn *duacınım*

evet senin dediğin gibi yumurtalarım normal ama çatlamıyor

kimseden ses yok gidiyorum bende
küstüm size :a015::a015::a015:
akşama görüşürüz bayyyy

N83 kuşum biraz işim vardı canım hayırdır neye canın sıkıldı böyle

inşallah canım. Rabbim önce sana nasip etsinnn *duacınım*

evet senin dediğin gibi yumurtalarım normal ama çatlamıyor

sağol canım allah kalbine göre versin dualarınız size dönsün inşalllah bak ben 26 yaşımdayım kendimi bildim bileli ilaçsız 2 ay üst üste düzenli adet olduğumu hatırlamıyorum şimdide baya ileri derecede pko luyum bu bela bi hastalık bi kısır döngü içinden çıkılmayan bi duruma sokuyor insanı ((((

merhaba ben de geldim kızlar kuzucum sen bi ilaç ismi sipariş ettiğini yazmıştın başka bi topiğe o ilaç ismi neydi adeti düzenliyormuş işte rahmi hamileliğe hazırlıyormuş o ilaç ismi neydi bi türlü bulamadım

ceylanım hoşgeldin nasılsın tatlım ben pazara sonra çarşıya sonra yine pazara gidip geldim resmen dondum öyle bi soğuk ki buz tuttum resmen

ben geldiiiiiim
bu gün bi türlü oturmak nasip olmadı
kocişi gönderdim komşum geldi
Onu gönderdim nevresimleri değiştim makinaya attım arkadaşlar geldi
Onları gönderdim şimdi bakalım kim gelecek artık
güya sizle takılacaktım öğleden sonra yine akşam oldu
Kayraaa
gene mi açık bıraktın bilgisayarı kı???

ceylanım hoşgeldin nasılsın tatlım ben pazara sonra çarşıya sonra yine pazara gidip geldim resmen dondum öyle bi soğuk ki buz tuttum resmen

Yavrum ne pazarı kız bu soüukta deli misin sen???
Ben burnumu uzatmıyorum pencereden :sinifsinif:

Kayra papucu yarım
Çık dışarıya oynayalım

Kayra papucu yarım
Çık dışarıya oynayalım

ceylanım sen de evde olsan seninde gelenin gidenin bitmiycek benim gibi tatlım
ohaoldumsmile
Yavrum ne pazarı kız bu soüukta deli misin sen???
Ben burnumu uzatmıyorum pencereden :sinifsinif:

napıyım tatlım ya meyve sebze e faturalar derken mecburen gitmek zorunda kaldım
bak şimdi de eşyaları yerleştiriyon di mi???

Kayra papucu yarım
Çık dışarıya oynayalım
hadi oynayalım aldıklarımı yerleştirdim eşim bu hafta erken çıkıyo ne yzıkki az sonrada yemeğe girişicem offf offf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…