Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım senin bebeğine uzak olduğunu sanmıyorum bence yakınsın ve seninde unmadığın yakın bi zamanda nasip edecek inşallah rabbim sen böyle düşünürsen ben kendimi paralamalıyım tatlım ümitsiz olma sen bu aylarda yalnızca kilo vermeye odakla kendini bebek işini hiiiiç düşünme kendini kilo olayına yönelt rabbimin izniyle vericeksin inşallah zaten çok kilonda yok senin 62 diye biliyorum canım ilacınıda telefonuna alarm koy ilaç iç diye yaz hergüne ayarlı yap ben öyle yapıyordum sonra artık alıştım telefonun alarmı çalınca da kutuya gidiyodum ama tiroit hapını çok ilginç ama kalkar kalkmaz hemen içiyorum ilk aklıma gelen o oluyo

ben kayra geçenlerde tartıldım kendi tartımda ama tartımı eltime vermiştim orda tartıldım 65 çıktım dün tartıldım 64 çıktım yani beim tartımın herkes 3-4 kilo fazla tarttığını söylüyor gerçi adet te olamadım iyice şişmiş durumdayım bakalı kilo vermeye odaklayacağım kendimi bebek olayını da inşallah aklımdan çıkarabilirim

kayracım birde ateşimi ölçeyim diyorum bu ay adet oluncamı başlayacağım ateşimi ölçmeye acaba

ben kayra geçenlerde tartıldım kendi tartımda ama tartımı eltime vermiştim orda tartıldım 65 çıktım dün tartıldım 64 çıktım yani beim tartımın herkes 3-4 kilo fazla tarttığını söylüyor gerçi adet te olamadım iyice şişmiş durumdayım bakalı kilo vermeye odaklayacağım kendimi bebek olayını da inşallah aklımdan çıkarabilirim

canım bide arkadaşımın eşinin sperm sayısı çok düşüktü oda balla zencefil karıştırıp yedirmişti sabahları eşine sonraki testte yükselmiş değerleri keçiboynuzu kürünü filan hazırlaması içirmesi çalıştığın için zor olabilir belki bu daha kolay olur sizin için canımveya keçiboynuzu pekmezine zencefil katabilirsin tabi benim fikrim bu eşin içermi bilemem benimki pek içmezde senin kilon çok yok ama bence bide neden adet olmadınki testte - miş eee dr a gitmeyecekmisin canım neden olmadı acaba bakmıycakmı usg de

kayracım birde ateşimi ölçeyim diyorum bu ay adet oluncamı başlayacağım ateşimi ölçmeye acaba

ölç istersen tabi hiç adet belirtin varmı şimdi bile ölçmeye başlasan olabilir düştüğü zaman adet oluyomuşsunya yarından başlayabilirsin ama sen bilirsin tatlım ben hiç ölçmedim denesemmi ama derecemi eltim aldı bidaha da vermedi geri uyussss:umursamaz:

canım bide arkadaşımın eşinin sperm sayısı çok düşüktü oda balla zencefil karıştırıp yedirmişti sabahları eşine sonraki testte yükselmiş değerleri keçiboynuzu kürünü filan hazırlaması içirmesi çalıştığın için zor olabilir belki bu daha kolay olur sizin için canımveya keçiboynuzu pekmezine zencefil katabilirsin tabi benim fikrim bu eşin içermi bilemem benimki pek içmezde senin kilon çok yok ama bence bide neden adet olmadınki testte - miş eee dr a gitmeyecekmisin canım neden olmadı acaba bakmıycakmı usg de

canım bu geçtiğimiz salı gittim ya dr a kist filan da yok 1 hafta daha bekle adet olmazsan test yap dedi bişi çıkmazsa yinede farlutal iç dedi bende yarın sabah alıp başlayacağım farlutal içmeye bakalım offf allahım bugünlerde geçecek inşallah eşim işte fertilaidi içiyor ama kayra off şu aptal işi hala yapıyor sanırım hani biliyorsun anlattım ya bir ara geçen haftalarda yine yakaladım ve cuma günü eşim hasta eve gitmiş demiştim ya o zamanda yaptı bence anlıyorum çünki off eliyle uğraşması zarar veriyor olabilirmi ya bişi diyemiyorum ki adam benle kavga ediyor sıfr bu yüzden kabullenmiyor ama varkosel bile olabilir değilmi bu yüzden hani damar ları genişleyebilir filan off ya ben neleri düşünüyorum bu gerizekalı ne yapıyor beni sinir ediyor o yüzden de hiç iyi davranmıyorum ona zaten ilişki anlamında ben çok soğuğum nasıl desem iş güç vakit olmuyor geç oluyor filan hep reddediyorum ama hele bi adet olayım yeni bir dönem başlatacağım kendim için preesedde alırım belki bu preseedler hakkında bir bilgin var mı

ölç istersen tabi hiç adet belirtin varmı şimdi bile ölçmeye başlasan olabilir düştüğü zaman adet oluyomuşsunya yarından başlayabilirsin ama sen bilirsin tatlım ben hiç ölçmedim denesemmi ama derecemi eltim aldı bidaha da vermedi geri uyussss:umursamaz:

hiç adet belirtim yok kayracım ya senağlama senağlama benimde derecem yok yarın alırım

hııımmmm anladım
ben de üç günde verdin sandım canım o yüzden bi garip geldi
devam et rejime çünkü pkoda kilo vermek bile yumurtlamayı eski haline dönderir canım
sadece kilo verip hamile kalan pkolular bile var
Şeker ilacı kullanıyor musun peki??
Rabbim yardımcımız olsun

canım klomen ve glifor 850 mg kullanıyorum ben ...

valla helal olsun kimse yok ama yine sümeyrat burad :))) kar kış demiyor valla

günaydıınn iyi haftalar kızlar.
ben hafta sonu test yaparım demiştim ya yapmadım ama hastada olmadım.
bir türlü elim varmadı testi yapmaya bekliycem biraz daha.
varsada zaten çıkar hasta olmadan önce yine o tek çizgiyi görmekten belkide korkuyorum.hayırlısıbakalım.

günaydıınn iyi haftalar kızlar.
ben hafta sonu test yaparım demiştim ya yapmadım ama hastada olmadım.
bir türlü elim varmadı testi yapmaya bekliycem biraz daha.
varsada zaten çıkar hasta olmadan önce yine o tek çizgiyi görmekten belkide korkuyorum.hayırlısıbakalım.

inşallah çift çizgi görmeyi nasip eder rabbim allah hayal kırıklığına uğratmasın kimseyi

günaydııın kızlarrrrr iyi haftalar hepinizee

günaydın canım iyi haftalar istanbul bembeyaz valla donuyoruz

inşallah çift çizgi görmeyi nasip eder rabbim allah hayal kırıklığına uğratmasın kimseyi

günaydın canım iyi haftalar istanbul bembeyaz valla donuyoruz

Ankarada kar falan yok 3 4 gün önce bi yağdı az bişey üstüne yağmur yağdı bişey kalmadı
demekki oranın soğuda buraya geliyo çokkkk ayaz donuyoruz

Ankarada kar falan yok 3 4 gün önce bi yağdı az bişey üstüne yağmur yağdı bişey kalmadı
demekki oranın soğuda buraya geliyo çokkkk ayaz donuyoruz

eskişehirde öle ayaz oluyor çok soğuk ama istanbula uzun zamandır ilk defa böle kar yağdı canım ben yine bugün mini etek giymişim donuyorum pantolonlarım sıkıyor ya :sinifsinif:

alpy nerelerde kıslar heee işe pazartesi yokum diyordu salı gelecekti ona bişi sorucaktım da onun aşılaması bile olabilir bugün

eskişehirde öle ayaz oluyor çok soğuk ama istanbula uzun zamandır ilk defa böle kar yağdı canım ben yine bugün mini etek giymişim donuyorum pantolonlarım sıkıyor ya :sinifsinif:

canım ya zayıfla ya yeni pantolon all mini etekle falan olmaz:eek:klava:hııı üşütürsün bacımm alt tarafını mazallah zaten zorlanıyoruz bebek yapmakta hiç olmaz sıkı sıkı giyin yazında istediğini giy accık sabrett sonra yiğenlerim olmayacakkk:eek:klava:

canım ya zayıfla ya yeni pantolon all mini etekle falan olmaz:eek:klava:hııı üşütürsün bacımm alt tarafını mazallah zaten zorlanıyoruz bebek yapmakta hiç olmaz sıkı sıkı giyin yazında istediğini giy accık sabrett sonra yiğenlerim olmayacakkk:eek:klava:

ya aslında kar ayakkabılarım var onun üzerine giyecek spor pantolonlarım var kot filan ama rahat edemiyorum spor bi eteğim var mini onu giydim o yüzden ayakkabıya uysun diye zemuszemus ama işte donuyorum eşimi aradım bana pantolon al diye akşam beraber bakarız diyor bol pantolon alacağız birde zayıflamayada karar verdim dikkat edince toparlıyorum biraz zaten bitki çayları aldım birsürü severim zaten sık sık içerim

ya aslında kar ayakkabılarım var onun üzerine giyecek spor pantolonlarım var kot filan ama rahat edemiyorum spor bi eteğim var mini onu giydim o yüzden ayakkabıya uysun diye zemuszemus ama işte donuyorum eşimi aradım bana pantolon al diye akşam beraber bakarız diyor bol pantolon alacağız birde zayıflamayada karar verdim dikkat edince toparlıyorum biraz zaten bitki çayları aldım birsürü severim zaten sık sık içerim

iyi bakalım öyle olsunnn ama cidden kendini sıcak tutmaya çalışş ne varsa kadında varrbayanssulusmilebayanssulusmile

yaaa bugün ofiste çok soğuk inanılmaz soğuk hemde hafta sonu boş kalmış ya ondan sular da kesik inşallah kombinin suyu bitmez

X