Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yok kıs ondan diil.
Birazdan kociş maça gidecek
gitmeden yanında olmayınca fred çakmaktaş gibi homurdanıyoo :dilcikar:

kaçta gidecek ceylanım o zaman sen kocişinin yanına git ben banyoya kaçta buluşalım ben 15 dk gelirim yerimseniben

Öpüyom seni canım
ben de onun peşine evi toplarım
saat 10 da burda olurum
Öptüüüüm seni

Sen git bıcı bıcını yap
saat dokuz buçukta gider
aslında hiç istemiyon yaaa
Müthiş kar yağıyo burada

burdada yağıyo ama çok değil ama acayip ayaz çivi gibi hava

Öpüyom seni canım
ben de onun peşine evi toplarım
saat 10 da burda olurum
Öptüüüüm seni

benimde kociş 45 dk sonra filan gelirim dedi bitanem giremezsem rabbime emanet ol yarın gündüz görüşürüz inşallah canım öptüm seni sevgili dünürümolumunekankayizsmileŞeniz

Merhaba, yeni gördüm açtığınız konuyu.
İncir kürünü araştırırken rastladım sayfaya, ben de yazmak istedim.
Benim yumurtalığımın biri yok ve tüplerimden biri tamamen tıkalı, diğeri ise çok dar. İki kez boş gebelik yaşadım, İlk tüp bebek denemem negatifti. İkincisini Mart- Nisan gibi deneyeceğiz inşallah. Böğürtlen kökü kürü ilgimi çekti. Ama incir kürünü mü yoksa diğerini mi denemeliyim bilmiyorum. Tedavimizi oluyoruz, duamızı da eksik etmiyoruz bi de bitkisel kürleri ekleyelim, ne kaybederiz..
Yazdığınız duaları da bulup okumaya çalışacağım, Teşekkürler..

kayracığım hoşgeldin ben bugün baya uyumuşum geç kalktım sonra alışveriş ev işi yemek sonra dolaba kaldırmak üzere baya bi köfte yaptım onunla uğraştım filan derken ancak oturabildim kayracım canım sıkılıyor ya ne olacak bu halimiz adet bile olamıyorum neden ya ((((( kiloda almışım iyice zayıflamam lazım pantolonlarım hiç olmuyor hep elbise giyiyorum çok üzülüyorum artık ama zayıflamaya karar verdim bitki çayları aldım bi kaç tane elma yemeye başlıyacağım elma diyeti varmış sabah kahvaltını edeceksin sonra gün boyu elma bol su ve yeşil çay içeceksin diyet böyle sence ben yapsam sakıncası olurmu acaba

evet ya nese nerdeki acaba kafasından bebek konusunu çıkarmak içinmi gelmiyor acaba

hoşgeldin canım çok şükür sen nasılsın

ıyım cnm hamdolsun oyle bı baktım sıze cıkıcam sımdı kendıne ıyı bak optm cnm malum sabah ıs var uyumalıyım:)

kıyamam canım ya çalışınca her işin böyle bir iki güne sığdırmaya çalışıyosun sonrada dinlenemeden yeni bir haftaya başlıyosun ALLAH yardımcın olsun zayıflama konusunda canım ekmeği kesip sadece yemek yesen ve elma sirkesi ile ılık su karışımını sabahları içiyorlarmış zayıflamak için öyle duydum çaylar ne derecede etki eder bilemiyorum güzelim

canım bu arada aniden çıkarsam diye şimdiden veda edeyim sonra hoşçakalın diyemeden çıkıyorum üzülüyorum rabbime emanet ol yarın inşallah görüşmek üzere diyorum ama burdayım şimdilik meleğimolumunekankayizsmile

evet aslında elma sirkesi içeyim biraz zor oluyor ama yazın beni inceltmişti biraz hadi bakalım elma sirkem var dolapta onu içeyim her sabah gün içinde bitki çayları içerim onlarında az çok faydası var bol bol su içerim çok fazla aç kalmam yavaş yavaşta olsa veririm bu kiloları ya şu şeker hapımı içmeyi unutmasam hem pko ya hemde kilo vermeye yardımcı olacak biliyorum ben şimdi yarın farlutal alacağım adet olacağım fertilaidede başlayacağım umarım o daha fazla kilo yapmaz bende önümde uzun bir yol var sanırım bebişime kavuşmak için bunu kabullenmem lazım artık senağlama senağlama demekki zamanı var eşimin değerlerininde peki iyi olduğunu düşünmüyorum ben %70 hareketsiz geçen seneki testtede morfoloji %17 yazıyordu ama o sanırım bozuk olan kısmıydı bu durumda %83 normaldi ama bu seneki testte %52 si normal gerisi bozuk çıkmış senağlama

canım senin bebeğine uzak olduğunu sanmıyorum bence yakınsın ve seninde unmadığın yakın bi zamanda nasip edecek inşallah rabbim sen böyle düşünürsen ben kendimi paralamalıyım tatlım ümitsiz olma sen bu aylarda yalnızca kilo vermeye odakla kendini bebek işini hiiiiç düşünme kendini kilo olayına yönelt rabbimin izniyle vericeksin inşallah zaten çok kilonda yok senin 62 diye biliyorum canım ilacınıda telefonuna alarm koy ilaç iç diye yaz hergüne ayarlı yap ben öyle yapıyordum sonra artık alıştım telefonun alarmı çalınca da kutuya gidiyodum ama tiroit hapını çok ilginç ama kalkar kalkmaz hemen içiyorum ilk aklıma gelen o oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…