Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

slm kıslar bu saate kadar internet yoktu yeni halledildi hemen soluğu burda aldım nasılsınız kıslar

neşeciğim merhaba bende seni şimdi fertilaid topiğinde ki yazını gördüm ona istinaden san ayazdım hoşgeldin

Son düzenleme:
geçmiş olsun bu arada fertilaidler ne aemde kargo takibini yapıyomusunuz mail geliyormu sitesinden havalarda kötü umarım bi sorun çıkmaz

eeee kıslar nasılsınız bakalım ben farlutala başladım bugün

Konuyu Toplam 8 Kullanıcı okuyor. (4 Kayıtlı kullanıcı ve 4 Misafir)
Kuzunaz, nese1984+, XTATLIKIZ, yavruceylan1+

kuzucum düzenli kullanıyosun di mi???
Isıttın mı kendini bugün??

canım ben fertilaide başlamadım adet olunca başlayacağım şu an farlutal içiyorum adaçayı filan içiyorum inşallah en kısa zamanda adet olurum da ısı takibi filan yapacağım belki preesedde alırım bu arada preesed ne kadar acaba 130 tl yazıyor sitesin de

kuzucum düzenli kullanıyosun di mi???
Isıttın mı kendini bugün??

eteğim ve çorabım griydi bugün eşimde bu havada zavallım taa kadıköylerde yün tayt aramış bana ama özellikle gri olsun dedim diye aramış bulmuş artı bir çorap daha almış eldivenim de vardı ama parakları açılanı almış ki çalışabileyim işyerinde allah razı olsun valla ısındım onun sayesinde aslında işyeride genelde sıcak oluyor ama hafta sonu boş kaldı kombi çalışmadı ya aşırı soğuktu ama bu gece açık bıraktık kombiyi sularda kesikti işyerinde valla zor bi gündü kar istanbulu esir almış durumda

ısınmana sevindim dikkat et kendine
ben neyi anlamıyorum biliyormusun kuzucum
Ya bu kar tipi ayaz buralardan hiç eksik olmuyo
ve bu yüzden buralarda da bir çok şey aksayabiliyor
Hatta sabahları insanların özel araçları bile çalışmayabiliyor
ama neden kar İstanbula gelince kıyamet kopmuş gibi davranıyo televizyonlar??*
Bu bahsedilen olumsuzlukları ve güzellikleri biz her sene yaşıyoruz

yavruceylan senin test günün ne zamandı canım çatlama iğnesini ne zaman olmuştun

ya aslında bizim işyerinde bir arkadaş var ukraynalı bugün oda aynısını söledi burda hayat duruyor diyor bizim ülkemiz hep böyle diyor ama valla burda ulaşım filan çok zor sonuçta büyükşehir mesela biz sabahları 13 km gidiyoruz bilemiyorum birde alışık değiliz 2004 te gördük en son böyle karı ne biilim sanırım o yüzden hazırlıkslıksızız her bakımdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…