Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet sonuçta olucağı varsa olur Rabbim ol dedikten sonra doktora gitmeden de veriyo.
Ama içim rahat olsun diye iyi bir merkez bulucam inşş.Yaza kadar da oluruna bırakıcam doktora gitmiycem ben de.
İnş senin için de hayırlısı olur da bebişine bir an önce kavuşursun canım. :Saruboceq:

canım nohut yaptım mercimek çorbası salata bide patlıcan salatası sende ne var bize gelin yemeğeolumunekankayizsmile

Bizim evde de yemek yok zaten ne iyi olur ama sizin kayınvalideden bize fırsat kalmaz ki anacımm. kötükedihüsokötükedihüso
patlıcan bu mevsimin sebzesi olmadığı için almayın diyolar ondan ben de almıyorum canımm.Sen ne diyon bu konuda?

amiiin ecmain inşallah canım

alpycım sen bugün çalışıyormusun canım iş yerindemisin

kaydirigubbakcemile3 ya boşver onları cumaya filan anca gelirler o güne kadar rahatım canım gelin patlıcan konusunda haklısın ben meyve sebzeleri herzaman mevsiminde alırım ama patlıcan tiryakisiyim birtek ondan vazgeçemiyorum aşkım da öyle her gün yapsam hergün yer bayıla bayıla bende tabbiiiaklinialirimsmile cokacimcoook

kızlar turşu dediniz de ben geçen beyaz lahana sarması yaptım kalanı da turşu yapiim dedim ama çok kötü olmuşlar yaa galiba tuzunu az koymuşum.şimdi tuz koysam kendine gelir mi ne dersiniz?

patlican bağımlılık yapıyor diye biliyorum içinde nikotn mi ne varmış yanlış olmamıştır inşallah bizde çok severiz her yameğini ama şimdikilerin hiç tadı yok çekirdekli oluyor genelde

evet canım çalışıyorum yarın izinliyim.Bu akşam biz de kayınvalideye gideriz belki yemeğe.

ooo iyisin işte canım hazır yemek
valla ben 7 senelik evliyim daha kayınvalideemin yemeği nasıl bilmiyorum hiç yemedim yaniiii

kızlar turşu dediniz de ben geçen beyaz lahana sarması yaptım kalanı da turşu yapiim dedim ama çok kötü olmuşlar yaa galiba tuzunu az koymuşum.şimdi tuz koysam kendine gelir mi ne dersiniz?

canım ben bu mevsimde turşunun tutacağını sanmıyorum ama bi dene en fazla tuz harcamış olursun tatlımm

patlican bağımlılık yapıyor diye biliyorum içinde nikotn mi ne varmış yanlış olmamıştır inşallah bizde çok severiz her yameğini ama şimdikilerin hiç tadı yok çekirdekli oluyor genelde

evet canım doğal nikotin var içinde o yüzdende bağımlılık yapıyo ama biz yemeden yapamıyoruz tatlımm :asigim:

burda da aynen benim her sene güzel olurdu bu sene nazar ettiler
turşularıma olmadı neyse annaneler teyzeler sağolsun turşusuz bırakmıyorlar
eskişehirin neyi meşhur yemeklerden

ooo iyisin işte canım hazır yemek
valla ben 7 senelik evliyim daha kayınvalideemin yemeği nasıl bilmiyorum hiç yemedim yaniiii

niye canım kayınvaliden yemek yapmayı mı bilmiyor.Yoksa sende de kayranın ki gibi bi kayınvalide mi var canımm klava:

nedenini bilmiyorum ama kırağı düşmeden kurulur bizim burda sonra kurulanlar tutmaz hiç

ben ilk defa yaptım tuzu da yerinde olsa aslında güzel olabilirdi.
Hem bebişim olmuyo hem de turşularım olmuyoo :uhm::uhm:

burda da aynen benim her sene güzel olurdu bu sene nazar ettiler
turşularıma olmadı neyse annaneler teyzeler sağolsun turşusuz bırakmıyorlar
eskişehirin neyi meşhur yemeklerden

bizde en çok çiğ börek meşhurdur canım çokta güzel olur bilirsiniz belki

ben ilk defa yaptım tuzu da yerinde olsa aslında güzel olabilirdi.
Hep bebişim olmuyo hem de turşularım olmuyoo :uhm::uhm:

olumunekankayizsmile ben kıyamam sana canım bebiş için de turşu içinde zaman önemli işte demekki turşu zamanında kurulmalı bebk içinde zamanı beklenmeli tatlımm üzme kendini:1hug::teselli:

niye canım kayınvaliden yemek yapmayı mı bilmiyor.Yoksa sende de kayranın ki gibi bi kayınvalide mi var canımm klava:

valla kayranın kayınvaldesini bilmiyorum ama bizim aramızdaki buzlar zaten yeni eridi dedim ya 7 senelik evliyiz diye bizimkiler doğulu malum orda çocuğu olmyanlara neler yapıldığı ikinci bir hatun düşünülür hemen bizde de öyle oldu dedikodular falan işte bende bayramdan bayrama gidiyorum veya yazın b,rkaç gün onlarda gelin gelmiş hele bir yemek yapsın diyorlar kendim yapıp kendim yiyiorum yaniiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…