Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sumeyrat itiraf et en keyif aldığın topic burası di mi??
kaydirigubbakcemile2

beniimki tüpb. merkeziydi ama işte olumsuz oldu sorun sendeyse eğer ist. rabia hanım var kadın çok başarılı hastaları hep tedavide olanlar aşılama tüp falan yapmıyor sanırım ama tüp düşünmeden onunlada görüşebilirsin çok başarılı bir hekim benim çok ark. onda hamile kaldı hatta senin çocuğun olmaz denilen bile

soyadı ne canım dr un ?
benim eşimde de sorun var.ben pkoluyum eşim de de değerler sınırda dedi doktor.

kıslar bakıyorum bakıyorum kimse yazmamış ben çıkıyorum geliyorum bir sürü yazmışsınız yaaa bu arada ben evde oturmaktan sıkıldım dışarı çıkılırmı bu havada acep

bence bu sümeyrat erkek kızlar ama enterasan
demek bizim muhbbbet keyif alıyor

yok canım bence erkek değil,çünkü hiçbir erkek bu kadar kadınsal muhabbete bu kadar uzun süre dayanamaz.Zaten eğer dayanıyosa ve erkekse ondan zarar gelmez kaydirigubbakcemile3

soyadı ne canım dr un ?
benim eşimde de sorun var.ben pkoluyum eşim de de değerler sınırda dedi doktor.

eşindede prblem varsa o zaman harcama bence maddi durumda müsaitse en iyi seçenek sanki tüp demi kaç senelik evliisin canımcım

:
yok canım bence erkek değil,çünkü hiçbir erkek bu kadar kadınsal muhabbete bu kadar uzun süre dayanamaz.Zaten eğer dayanıyosa ve erkekse ondan zarar gelmez kaydirigubbakcemile3

valla iyi tesbit:roflol::roflol::roflol: canım haa
iyide niye yazmıyor ne zaman gelsem burda ama sıfır msj

rabia babaloğlu akdeniz cad. yeri istersen tlf öğrenirim

fatihteymiş canım ben daha önce de duymuştum bu doktoru olmadı birgün alıp tahlil sonuçlarımı gideyim çok iyi bir doktor diye duymuştum daha önce..

eşindede prblem varsa o zaman harcama bence maddi durumda müsaitse en iyi seçenek sanki tüp demi kaç senelik evliisin canımcım

2 senelik evliyim canım ama 1 yıldır istiyoruz.
Bakalım işte şu ilacı da bir kullanayım olmadı yaza tüp bebek düşünüyoruz biz de ama hastane araştırmaya başlamam lazım.

kıslar bakıyorum bakıyorum kimse yazmamış ben çıkıyorum geliyorum bir sürü yazmışsınız yaaa bu arada ben evde oturmaktan sıkıldım dışarı çıkılırmı bu havada acep

karlışmış ist. otur şekerim sıcacık evinde bak biz varız niye canın sıkılıyor aaaa

kuzucummm sen nerdesinn ya.Eşin rahatsızmışş nasıl olduu iyi mii.
sen niye işe gitmedin galiba.Dışarı çıkma yollar çok fena canımm,sonra kayarsın falan allah korusun henüz akıbetin belli değil kan testi de yapmadın o yüzden sana ceza otur evde. klava:

2 senelik evliyim canım ama 1 yıldır istiyoruz.
Bakalım işte şu ilacı da bir kullanayım olmadı yaza tüp bebek düşünüyoruz biz de ama hastane araştırmaya başlamam lazım.

daha yeniymişsin sen cannıııııım

yalnız hastane araştırma işi çok gıcık herkes her yer için olumlu da söylüyor olumsuz da
ben umutmu olsa yoksa burda mı olsa diye bir türlü karar verememiştim hhaaa bide anatolia vardı bak şimdi olulu olumsuz yönlerini yazayım
burdaki dr. prf. çok iyi çok sıcak işinde başarılı ama merkezin labaratuvarına tam güvenemiyodum
umut tüp bize uzak dr. normal dr. gitgel orda kalma işi nasıl olcak o prblemdi
anatolia dr. prf. merkez başarılı ama yoğunluktan dolayı dr. sadece başta görüşülüyormuş sonraki işleri hatta yumurta toplamayı bile sıradan ordaki bir dr yapıyormuş
anlayacağın kafam karmakarışıktı sonra bir arkadaş bana dedi bunlar sadece sebep olacaksa nerde oolursa olur sen sebepleri yap dedi ben de ogün burda denemya karar verdim en azından dr. çok iyi artık haayırlısı bakalım canım

canım nohut yaptım mercimek çorbası salata bide patlıcan salatası sende ne var bize gelin yemeğeolumunekankayizsmile

bugün bizim menüde de nohut var bide pilav yanında tıurşu tam kış yemekleri aaaay karnımız acıktı galiba kıslarrcokacimcoook

bugün bizim menüde de nohut var bide pilav yanında tıurşu tam kış yemekleri aaaay karnımız acıktı galiba kıslarrcokacimcoook

gerçekten ben acıktım baya güzelim yaa iyi hatırlattın bide turşu çıkarayım karnıbahar turşusu harika olur yanında cokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…