Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıslaar ben gitmek zorundayım
daha namaz kılmadım yemek yapcam bugünü de
hiç iş yapmadan bitirdim nerdeyse en azından yemek yapayım adamcağıza
hepiniz allaha emanet olun

olumunekankayizsmile ben kıyamam sana canım bebiş için de turşu içinde zaman önemli işte demekki turşu zamanında kurulmalı bebk içinde zamanı beklenmeli tatlımm üzme kendini:1hug::teselli:

evet canım hem turşunun hem de bebeğin zamanı var demek ki benim için kaydirigubbakcemile3

valla kayranın kayınvaldesini bilmiyorum ama bizim aramızdaki buzlar zaten yeni eridi dedim ya 7 senelik evliyiz diye bizimkiler doğulu malum orda çocuğu olmyanlara neler yapıldığı ikinci bir hatun düşünülür hemen bizde de öyle oldu dedikodular falan işte bende bayramdan bayrama gidiyorum veya yazın b,rkaç gün onlarda gelin gelmiş hele bir yemek yapsın diyorlar kendim yapıp kendim yiyiorum yaniiii

ne vicdansızlarmış yaa Allah sabır versin inşşş tez zamanda bebişin olur da onlar da utanırlar düşündüklerinden canım :Saruboceq:

kıslaaaaaaaarrrrrrrrrrrrr yaaa bana nedne yazmıyorsunuz bende hiç evi bile toplamadım bugün doğalgaz yanıyo ufoyuda açtım sıcağın karşısında bütün pko düşmanı yiyecekleri yanıma aldım çikolata çekirdek çerez portakal suyu keyif yapıyorum valla

kıslaar ben gitmek zorundayım
daha namaz kılmadım yemek yapcam bugünü de
hiç iş yapmadan bitirdim nerdeyse en azından yemek yapayım adamcağıza
hepiniz allaha emanet olun

sen de Allaha emanet ol canım
görüşürüz inşş

kıslaaaaaaaarrrrrrrrrrrrr yaaa bana nedne yazmıyorsunuz bende hiç evi bile toplamadım bugün doğalgaz yanıyo ufoyuda açtım sıcağın karşısında bütün pko düşmanı yiyecekleri yanıma aldım çikolata çekirdek çerez portakal suyu keyif yapıyorum valla

yaa kuzucumm sana kaç kere yazdımm sen nerdesinn yaa aşkolsun madem evdesin niye bizi yanlız bırakıyonn.
Kuzu bu akşam ben de pko düşmanı yiyeceklerden yiyecem.Battı balık yan giderrrrrr laelaelaelaelae
Kocan nasıl oldu hasta demiştin.Sen niye işe gitmedin bir de bunu cevapla kuzu??

yaa kuzucumm sana kaç kere yazdımm sen nerdesinn yaa aşkolsun madem evdesin niye bizi yanlız bırakıyonn.
Kuzu bu akşam ben de pko düşmanı yiyeceklerden yiyecem.Battı balık yan giderrrrrr laelaelaelaelae
Kocan nasıl oldu hasta demiştin.Sen niye işe gitmedin bir de bunu cevapla kuzu??

kuşum evet ben cumartesileri çalışmıyorum zaten geçen hafta gititm bi işim vardı çünki eşim iyi birden kendine geldi sanırım çok kötü üşütecekti ama iyi şimdi çorba yaptım bi içti valla düzeldi delikafadulden ne çorbaymış dimi size yazamadım çünki msnde ayşeyle sohbete daldık gitti birde başka arkidişlerde yazıyor herkes adet olmadınmı diye soruyor delikafadulden

kayracım san abişi dicem eskişehirde havalar nasıl güya bugün eltimler gelecekti ordan yani bana değil kaynanama gelirler ama olsun dün demişler gelmiyoruz bence kandırıyolar gibi sürpriz yapabililer hep öle yapıyor kaynım çünki hava nasıl orda istanbula gelinebişlirmi sence

alpy canım sen fertilaidle ilgili yeni bir şey bıldunmu araştırıyormusun ya benim ingilizcem olsa olayı çözmüştüm ::))))))))))))

evin bade N83 sizler nasılsınız canlarım

iyi canım çok güzel kar yağıyor manzara süper birzdan çıkıp sitede biraz dolaşayım diyorum akşama kadar 15 dk temizlik yaptım 45 dk tv izledim anca bitti ya kendime sinir oldum doğru düzgün yapsam 2-3 saat önce biterdi off off kadın olmak çok zor

ya valla ben sürekli sayfayı yeniliyorum kimse yazmıyor acaba benim internette mi sorun var

:eek:klava:
ben yarın ve p.tesi yokum canım anca salı gelicem.
inş eldiğimde bir hamiş haberi alırımmmmmm.Artık canlansın topicc di mi ama. :CüvCüv:
kesinlikle yaaa evet olmalı bi hamiş olmalı sırada yavruceylan ve sen varsın cnm bakalım inşallah hayırlı haberler alırız alpy sen pko lusun yumurtan çatladıktan sonra kaç günde adet oldun hatırlamıyomusun farkındaysan bu ay dr san yumurtan çatlamış dedi ya ondna sonra adet oldun zaten ben nedne olmuyorum ya

iyi canım çok güzel kar yağıyor manzara süper birzdan çıkıp sitede biraz dolaşayım diyorum akşama kadar 15 dk temizlik yaptım 45 dk tv izledim anca bitti ya kendime sinir oldum doğru düzgün yapsam 2-3 saat önce biterdi off off kadın olmak çok zor

yazı biraz karışık olmuş sanırım ama ben şöle anlamak istedim birazdan sitede dolaşacaksın 15 dakika kadar ve akşama kadar temizlik yaptın 45 dk kada yv izledin - kadın olmak bencede zor ama ben geçen hafta ve ondan önceki hafta hep temizlik yaptım bu haftada saldım gitit valla

alpy canım sen fertilaidle ilgili yeni bir şey bıldunmu araştırıyormusun ya benim ingilizcem olsa olayı çözmüştüm ::))))))))))))

ben de bakıyorum ama anca kendi sitesindekileri okudum canım.
forumlarda da bakıcam merak etme sen gerekli incelee ve araştırmalarım sürecek.Ama okuduklarımda şimdiye kadar olumsuz bir şeye rastlamadım hiç ben çooook umutluyumm düzenli kullanıp çatır çatır doğurcazz Allahın izniyleee.:CüvCüv::CüvCüv:

QUOTE=Kuzunaz;11192248]kesinlikle yaaa evet olmalı bi hamiş olmalı sırada yavruceylan ve sen varsın cnm bakalım inşallah hayırlı haberler alırız alpy sen pko lusun yumurtan çatladıktan sonra kaç günde adet oldun hatırlamıyomusun farkındaysan bu ay dr san yumurtan çatlamış dedi ya ondna sonra adet oldun zaten ben nedne olmuyorum ya

yazı biraz karışık olmuş sanırım ama ben şöle anlamak istedim birazdan sitede dolaşacaksın 15 dakika kadar ve akşama kadar temizlik yaptın 45 dk kada yv izledin - kadın olmak bencede zor ama ben geçen hafta ve ondan önceki hafta hep temizlik yaptım bu haftada saldım gitit valla[/QUOTE]

evet canım ya çok saçma yazmışımdelikafadulden sabah 11 de başladım temizliğe ama daha yeni bitti çünkü 15 dk temizlik 45 dk tv.,canım bişey yapmak istemiyodu mecburiyetten yaptım temizliği çok pislenmişti ev gözüme batmasa hiç yapacağım yoktu. şimdide biraz çıkıp dolaşayım diyorum

ben de bakıyorum ama anca kendi sitesindekileri okudum canım.
forumlarda da bakıcam merak etme sen gerekli incelee ve araştırmalarım sürecek.Ama okuduklarımda şimdiye kadar olumsuz bir şeye rastlamadım hiç ben çooook umutluyumm düzenli kullanıp çatır çatır doğurcazz Allahın izniyleee.:CüvCüv::CüvCüv:

inşallah ama senn önğnde aşılama da var ondanda umudun olması lazım benim salak dr um benim yumurtlamamı kaçırdı umudumuda kaçırdı offf adette olmadım testte almayı unuttum nasıl olacak böle :gitme:

yazı biraz karışık olmuş sanırım ama ben şöle anlamak istedim birazdan sitede dolaşacaksın 15 dakika kadar ve akşama kadar temizlik yaptın 45 dk kada yv izledin - kadın olmak bencede zor ama ben geçen hafta ve ondan önceki hafta hep temizlik yaptım bu haftada saldım gitit valla

evet canım ya çok saçma yazmışımdelikafadulden sabah 11 de başladım temizliğe ama daha yeni bitti çünkü 15 dk temizlik 45 dk tv.,canım bişey yapmak istemiyodu mecburiyetten yaptım temizliği çok pislenmişti ev gözüme batmasa hiç yapacağım yoktu. şimdide biraz çıkıp dolaşayım diyorum[/QUOTE]

sıkı giyinip dolaşabilirsin bencede benimd eaklımd ane var biliyormusun bi duş alıp şu bit türlü kendi kendime yapmayı beceremediğim maşayı mı denesem bukle maşasını

X