Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım dr yumurtanın çatlamasını kaçırmasıyla ilgili daha öncede yazmıştım. Bu durum çok ilginç çünkü normalde yumurta 12 falan olunca kendiliğinden çatlamaması için bi iğne verimişti doktorum yeterli büyüklüğe ulaşınca çatlatma iğnesi olmuştum.

yakında varsa ecz. test alsana biz bile çatladık meraktan seni düşünemiyorum

alpyciğim dr baktı ya kist filan yok gebelik ols abile kese hemen görünmeyebilir gebelik ihtimalini düşünmeliyiz her zmana dedi bekliyorum bende salı günü 1 hafta olacak test yaparım yoksa farlutal içerim dr un dediği gibi ne bilim bacım ben ya şaşırıdm valal

eczane var ama çok kar va rburda ben ümreniyed eoturyorum yüksek yerler buralar çok kar var eşimden isterim şimdi akşam getirir

ayyy tatlım yeni gördüm kusura bakma iyidir senden naber
saraçoğlunun siteisne bakınıyodum keçi boynuzu sokan ve incir küründen
fayda sağlayan o kadar çok insan varki anlatamam ona dalmışımm

evet canım biliyorum bende gördüm onları

sıkı giyinip dolaşabilirsin bencede benimd eaklımd ane var biliyormusun bi duş alıp şu bit türlü kendi kendime yapmayı beceremediğim maşayı mı denesem bukle maşasını[/QUOTE]

ya onu bende yapamıyorum gerçi ben düz saçı daha çok severim ama eşim almıştı merak ettim nasıl olacak diye bi kere denedim onu çok komik bişey oldu.Bazen saçımı iyi kurutmadan yattıyorum sabah uyandığımda saçlarım öyle oluyo darma dağınık-tatlicadiarzu-. ya zaten şu saçını yıkayıp hiç bişey yapamadan sokağa çıkabilenlere çok özeniyorum

bade sence yumurtam sönmüş olabilirmi alpy sence canım ben daha önce böle bişi duymadımda o bakımdan ama benim yumurtam en son 14. günümde biri 14 biri 16,25 olmuştu yavaşta olsa büyüyordu yani sonra ben fındık badem ceviz ve incir tüketim bol bol ve 16. günümdü ağrı hiseettim kasıklarımda ve düşündümde emin ederim kıslar dedim yumurtammı çatlıyor acaba ama bir anlık düşündüm sadece kafama takmadım hiç ama nihayetindede çatlamış

kkısss hilall geldinmi bacım ne yapıyonn gııı

iyiyim bacım uyuyodumboshayallersmile
annem yemeğe çağırmak için aradı uyandırdı((((akannehir
sen bizim okuduklarımızı gördünmü kuşum
benim eşsiz vahşi planlarımı?:))))
abdülhey abimi:))))
kırıldım gülmekten sonra bıcı bıcı yaptım öyle bi uyumuşumki anlatamam
sen napıon kuşum??????
iyiysen?????

onalrdan biride benim canım sanırım ben saçımı yıkayıp bişi yapmadan sokağa çıkabilirim güzeldir saçlarım düz yani ama ben bu sefer bukle istiyorum yapabilirmiyim acaba

evet canım biliyorum bende gördüm onları

akşam o kadar sinirlendimki benimkine keçiboynuzu vermedim yatarken getiriyodum bu sefer getirmedim olmazsa olmaz ne yapayım dedim sakın keçiboynuzu falan yok içmiyosun dedim
tamam dedi,biraz dalar gib oldum yataktabi baktım tin tin parmaklarının ucunda mutfağa gidiyo kaydirigubbakcemile3 şakır şukur sesler geldi geri tin tin yatağa geldi nerden böyle diorum
hiiiiççç dio kızacam diye:roflol::roflol:keçiboynuzunu içmiş gelmiş güya çaktırmadan delimi nee

biraz okudum kuşum evet ama alpy de süper espri yapmış tüpleri tıkalıysa memati açar diye - bende iyyiim kuşum esir olduk evde her yer kar dolu ankara nasıl bacım

BENı SEN NASIL TERKETTıN
BIRAKIP GıTTıN
ÇOK AYIP ETTıN
EYVALLAH
ŞıMDı HALSıZLıĞıN TUTSUN
MOTORUN BOZULSUN
DOMUZ GRıBı OL ıNŞALLAH

delikafaduldenhihoyyyt
KIZLAR BU YENı ŞARKIM ACAYıP KEYıF ALIYOM BU ŞARKIDAN:)))
OĞUZHAN KOÇ ıMZALI:))))

canım valla ben o konuda hiç bişi anlamıyorum ama eğer hamile değilsen bu yumurtanın söndüğünü gösterir ama bu doktor nasıl anlamaz bunu

ayy yazık kıs kardeşime nedne öle davranıyorsun kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 valal bizimkide içiyorduda ben uğraşamadım hafta içti kaklsın kendisi yapsın ben kendimlemi uğraşıyım onla mı yemek ti bulaşıktı ev işi iş derken ohh bird eona kür hazırlıyım o ara kendimde böğürtlen içiyordum zaten

bende çookk seviyorummm yaaa süperrrdelikafaduldendelikafadulden

biraz okudum kuşum evet ama alpy de süper espri yapmış tüpleri tıkalıysa memati açar diye - bende iyyiim kuşum esir olduk evde her yer kar dolu ankara nasıl bacım

:)))
he yaaa kırıldım yani
burda kar mar mak yok kuşum(((
yağmur var
dün azcık yağdı gitti(((
yağsada azcık oynasam
ama köye gidiomya orda varmış bol bol kaycam:))))

kuzu yımrtayı yapıom köye gidince aradım ayırcaklar 5yumurta:)))))
inak sağıp bide buharına otururum bu ay bana yeter:))))
bidahaki ayda temizlenmiş olarak doktora gidebiliirm (((

onalrdan biride benim canım sanırım ben saçımı yıkayıp bişi yapmadan sokağa çıkabilirim güzeldir saçlarım düz yani ama ben bu sefer bukle istiyorum yapabilirmiyim acaba

çok şanslısın benim saçalarım düz desen düz değil dalgalı desen dalgalı değil. canım saçını çok iyi kurut sonra yapmayı dene bide saçlarını düzgün bi şekilde ayırarak yap. ama saçların ince telli ve çok düzse biraz zor hemen iner. he bide saç kremi kullanmadan yıka saçlarını

boşver bazen hakediyoooooklava: deli ediyo benii.haklısın bacım sen çalışıyosun elbette herşey ortak yapılacak ama ben evdeyim zaten akşama hazırlyorum veriyorum ne
yapayımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…