Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayy keşke sadece kocalar görüşse onlarla
ben aslında o konuda çok anlayışlı davranmaya çalışıyorum bencillik yapmıyorum
ama kadın bi türlü beni benimsiyemedi ben laf söylüyorum bide ben herkesin çocuğundan bile küçüğüm nerdeyse oyüzden beni çok seviyolar zaten sevmeyen yımırtlayamasın:)))))
kaynanamda beni sevmiyo zati ben onu hiç sevmirem
puaça yapıom börek olaydı iyiydi diyo
börek yapıom kurabiye olaydı iyiydi diyo manyak karı:))))
seninkilerinde çekinmesi iyi olmuş allahtan
bide gelmeseler seni bize bıraksalar daha iyi olcak amaklava:

kız yok ben konuşuomda icraat yok bende
yapsan bi detr yapmasan bin dert
kalk banyo yap
havluları as
kıyafet hazırla
ertesi gün iş yap((((
çok iş yaaaaaaaaaaaaaa
sadece yımırtladığımda yatmayı seviom yerimden kalkmıyomya
1saat:))))))

napalım hem izlemiolar hem gözlerini pöretletiyolar
bihterin dekoltesini bilmem ama o nihale bayılıyo bihtere sadece alık alık bakıyo:))))
halbuki fıstık gibi kızım
maşşallah:)))))))))))))
dirsek çözmüyosa fikine tekme at bacım o daha etkili:)))))

Işığın gücü
Belki şaşırtıcı ama uyuduğunuz odadaki ışığın doğurganlık üzerinde etkisi var. Yapılan araştırmalar ışık açık yatanların, kapalı yatanlara oranla hamile kalma şansının daha yüksek olduğunu ortaya koyuyor. Bu nedenle hamile kalmak istediğiniz dönemde birkaç gün ışıklar açık yatmanız gerekebilir.
Yediklerinize dikkat edin
Yediğiniz yiyeceklerin doğurganlığınız üzerinde doğrudan etkisi vardır. Çünkü yedikleriniz direkt olarak vücudunuzu etkiler. Eğer mümkünse organik ürünler yemeye çalışın. Folik asit deposu yeşil yapraklı sebzeler, demir içeren kırmızı et, kalsiyum içeren süt ürünleri, çinkodan zengin kuşkonmaz ve lifli besinler doğurganlığı artırır. Yeni araştırmalara göre light süt ürünleri yumurtlamaya zarar verebilir bu nedenle uzmanlar normal yağ oranı içeren süt ürünlerinin tüketilmesini öneriyorlar.

ALINTIDIR

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 fikine tekme haa delikafaduldendelikafadulden

kızlarrrrrrrrrrr ben yine gidiyorummmm
bıcı bıcı yapcam bacılar:))))
hiçde sevmiyom şu soğukta ama nane kokuyom yaaaaaaa:))))
dün elma yağı koydumda:))))
yine uğrarım sevgiyle kalın
beni özlemeyi unutmayın:)))))

bu arada kuzu nerde ya((((((((((((

evet canım 83 lüyüm ama 7 senelik evliyim
aslında biliyormusun 7 senedir hiç bu kadar takmamıştım ama
şu aşılamadan sonra kafayı fazla yordum
en iyisi kayışları kopartmadan bir an önce denemek tüp b. inşallah olur da
olmzsa o zaman ne olur hiç düşünmek isteniyorum valla

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 fikine tekme haa delikafaduldendelikafadulden

evet deneyin işe yaradığını göreceksiniz
denenmiş ve uygulanmıştır hiç bir kurum ve kuruluşla alakası yoktur tamamen doğal bu yöntem sizi memnun edecek eşlerinizi delirtecektir
yapmanız gereken sadece bi bacağınızın olması çok sert olmammakla birlikte fikine tekme atmak:)))))
:roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: sırnaşık şeysırnaşık şey sırnaşık şey

aaaa çok ayıp şekerim kocaya el kalkarmı
ona kızacağına kendi zevkinden vazgeçiver canımcım
şaka bir yana kızlar ben bu dizinin izlenecek bir dizi olduğunu hiç düşünmüyorum
sürekli saçma sapan sahneler bence bu tür şeyler insanda olan latifeleri söndürüyor

seni anlıyorum canım olumsuz aşılama insanı çok yıpratıyo ben de bu olumsuz olursa 3.yü denermiyim bilmiyorum benim de düşünem yaza kadar oluruna bırakmak yazın da tüp bebek düşünüyorum.sen aşılamayı nerde yaptırmıştın canım bir de farklı doktorlara gittin mi?

KIZ GıTME HıLALıM NE GÜZEL SOHBET EDıYODUK TATLIM 15 GÜN NAPICAZ BıZ ŞıMDı :1shok:

:roflol::roflol::roflol::roflol: :roflol::roflol: AYYYY GÜLMEKTEN BAYILICAM ŞıMDı sırnaşık şey

kız AYYYY bak bende onu yapucam bi dahakine fikfikine tekme :roflol::roflol:
istediğin kadar fıstık ol her kadın kendine göre güzeldirde gelde erkeklere anlat bunu

enteresan ışık olayını ilk defa duyuyorum.Besinleri anlarım da ışığın bu olayla ilgisi tuhaf geldi.Acaba biz hep karanlığı tercih ettiğimiz için mi doğuramıyosss kaydirigubbakcemile3

cnm aslında baarsan bende hiç doğru bulmuyorum ama insan izliyor işte
tamamen toplumun ahlak değerlerini bozan ve insanlara yanlış örnek olan bi dizi

aşılama yaptırdığım dr. 3. çok tecrübeli ve çok içime sinen birisi ben dediğim gibi konyada yaşıyorum o yüzden burda yaptırdık ama 3 sene öncesine kadar ist. orayıda biliyorum az çok tüpde çok kararsızdım burası mı yoksa orasımı olsa diye ama ilkini burda aynı dr. yaptırcam eğer önümüzdeki ay fikrim değişmezse inşallah olur olmazsa allah kerim artık o zaman ist. olur heraalde sen nereyi düşünüyorsun dr. kim

enteresan ışık olayını ilk defa duyuyorum.Besinleri anlarım da ışığın bu olayla ilgisi tuhaf geldi.Acaba biz hep karanlığı tercih ettiğimiz için mi doğuramıyosss kaydirigubbakcemile3

EVET CANIM YAA BENDE ANLAMADIM AMA OKUYUNCA SİZİNLEDE PAYLAŞAYIM DEDİM CANIM ÇOK İLGİNÇbilmiyorumkismile

YAAAA KUZUCUM NERDE YAAA EŞıM GELCEK ŞıMDı Bı SELAM VERMEDı BıLE BANAA :sinifsinif:

yani fikfik zamanımı ışık açık olacakmış canım yaaa:uhm:

benim şu anda gittiğim hastane tüp bebek merkezi değil eğer 3.aşılamayı yaptırırsam onu da tüp bebek merkezinde yaptırmayı düşünürüm.Yani bana da iyi bir hastane şart.Birsürü merkezleri söylüyolar ama bu merkezlerin çoğu para için herşeyi yapıy nedenle çekiniyorum yani güvenebileceğim hastane ve doktor lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…