Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlarr geçen yaptığım tülbentle şimdi yaptığımm havlu kenarının resmini koyuyorum yarın görüşürüzz. ben çıkıyorumm hadin hepiniz öpüldünüz

canım güzeller hepsi eline sağlık ama ben dahil topiğin amacını değiştirdik gibi oldu özür diliyorum arkadaşlardan konumuza dönebiliriz belki bu hoşuna gitmeyenler olur ama işte arada kimse olmayınca topikte konuşuyoruz böyle özür kıslar

kızlarr geçen yaptığım tülbentle şimdi yaptığımm havlu kenarının resmini koyuyorum yarın görüşürüzz. ben çıkıyorumm hadin hepiniz öpüldünüz

oooo güzelim baya marifetlisin ellerine sağlık görüşürüz sende kendine iyi bak canım:hulya:

neresi olduğunu pek çıkaramadım ve burası ve ist hakkında söylediklerin doğru bu arada benim reglemin 2.ci günü yaptırdığım test sonucunu yazayım sana bana normal gibi geldi bide sen bak

fsh 8.36 estradiol(e2) 40.5 normal galiba zaten yanlarında l veya h yada koyu yazılmamış

fsh 8.36 estradiol(e2) 40.5 normal galiba zaten yanlarında l veya h yada koyu yazılmamış

canım benim en son 21 kasım 2008 de yaptırdığım test sonuçlarında e2 58,7 çıkmış referan aralığı da 0-160 arası fsh da 5,52 çıkmış referansta 5,80-21 arasındaymış yani biraz düşük çıkmış benim ki pko da fsh düşüktür lh yüksektir ama benim lh ım normal referans aralığında ama yani östrojen bana göre düşük sende ama fsh iyi bu anlamda e vitamini tüket istersen

kayracım ben yemek yapıcam canım ama siteden çıkmayacağım canım burdayım

canım bana dr bide elevit verdi bu ilacı normalde hamilelere veriyolarmış bana zayıfım die verdi bu ilaçta e vitamini 15mg ve 12 vitamin 4 mineral 3 eser element(bakır mangan çinko)var e vitamini gıda olarak nelerde var biliyomusun

ya doktorum gibisin kafanı çok şişirdim dimi özür dilerim canım benim kendimi kaybettim :kedi:kafama takılan herşeyi sorup öğrenmeye bayılıyorum benimde bu zaafım işte

gıda olarak fındık fıstık ceviz badem en çok ananas ve avakadoda var tabi bunların içerisinde başka faydalı vitaminlerde var tabi onun dışında adaçayı için bitkisel östrojen diyorlar

ya doktorum gibisin kafanı çok şişirdim dimi özür dilerim canım benim kendimi kaybettim :kedi:kafama takılan herşeyi sorup öğrenmeye bayılıyorum benimde bu zaafım işte

ne demek canım ya aşk olsun he valla darılırım böle deme yeterki hepimiz burada olalım yeterki her türlü konuşmak benim çok hoşuma gidiyor

Konuyu Toplam 3 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kuzunaz, kayra_esk, KelebekAfyon
kelebek hoşgeldin canım

ne demek canım ya aşk olsun he valla darılırım böle deme yeterki hepimiz burada olalım yeterki her türlü konuşmak benim çok hoşuma gidiyor

sağolasın canım benim ben bide bu günlerde hepimizin arka arkaya bebişlerimizin göbüşlerimizde olduğunu müjdelediğimizi ve hamilelik serüvenlerimizden bahsettiğimizi hayal ediyorum inşallah rabbim bu hayalimi gerçekleştirir:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

mrh canlar nasılsınız.ben buyuk bır heyecanla beklıyorum.daha gelen gıden yok agrım falanda yok.ama kendımı fazla dınlemıycem.sonra belırtı var sanıyorum.cıkmayıncıda üzülüyorum.son 1 gunum kaldı.kafamı dagıtmaya calısıyorum.yarında olmassam bıraz daha beklıycem.ama hıc gunu sasmaz benımkının 28 deyınce gelır.hayırlısı olsun bakalım.bencede kuzunazcıgım lıstemıze bır yer daha eklersın.orası hamıs dıye yazar.hepımızde yazsın ınsallh ya.valla böyle ıste.zamanda gecmıyo kızlar valla.eeeesız nasılsınız nasıl gıdıyo calısmalar.

kıslar yemeğin malzemesini yaktım ya soğanla patatesi kavuruyordum sonra kıyma katıp kavurucaktım salça baharat en son yeşil mercimeği koyacaktım allahtan kıymayı katmadan önce sadece soğan ve patates yanmış o kavrulurken size yazayım demiştim ama altını kısmamışım doğalgaz oluna da ilirsiniz çok hararetli yanıyor çok yeniden hazırladım malzemesini şimdi altını kısıp geldim

canım adet günü n geçiyormu şimdi senin

olur öyle kuzum arada degıgın gıbı kıymayı yakmamıssınkaydirigubbakcemile3.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…