Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

neyse hayatım senden ses seda yok çıkalım ve uyuyalım artık

yok canım burdayımda biz bu gidişle uyuyamayız gibime geliyor en iyisi ben sana son kez iyi geceler deyip çıkayım yarın görüşürüz kendine çok iyi bak rüyanda umarım meleğini müjdeler sana rrabbim bana da ve isteyen herkesede iyi geceler tekrar uykusuzluktan bayılmadan kaçayım akannehirakannehir

canım neden bulanık biliyormusun gıf formatında kaydettim boyutu küçülsün diye ondan birsürü resim var koyarım daha yakınlarını yarın resme yorum yapmadım bu arada aslında avatarındaki resimleri hep görüyorum ya farklı gelmedin güzel manken gibi kızsın bana bakma sen yaşımı bile göstermiyorum dur boyum kısa yani ben düz ayakkabı giyerim genelde hatta sıfır taban babet bile giyerim yani boyumu takmam ama bu bir gerçek kısayım senin maşallahın var bu anlamda öyle görünüyor burdan canım alla bahtınıda her zaman güzel etsin heel bu gün biriyle karşılaştım tertemiz giyimli sırtında giyar bir çocuk tek kolu yok yüz göz yanmış buruşup çiçek şeklini almış deriler yanmış heralde allahım öyle şükrettim ki verdiği her şeye sağlığa valla güzelliğimiz var karnımız doyuyor ne bilim elimiz ayağımız sağlam brtek bebek olayı var oda gelecek inşallah bir gün

ha ha ha :roflol::roflol:
hiç güleceğim yoktuu benmi manken gibi kızımmm
kız benim 1.60 boyum var 60 kiloyum
aynı senin gibi kısayım be hep sıfır taban babet giyerim bi tek o resimde öle giymiştimm
hiç güleceğim yoktuu yaaa

yok canım burdayımda biz bu gidişle uyuyamayız gibime geliyor en iyisi ben sana son kez iyi geceler deyip çıkayım yarın görüşürüz kendine çok iyi bak rüyanda umarım meleğini müjdeler sana rrabbim bana da ve isteyen herkesede iyi geceler tekrar uykusuzluktan bayılmadan kaçayım akannehirakannehir

cnm sen bana bakmmaa çalışıyosun ben sabah uyuyyorum sonuçta neyse hayırlı geceer öpüyorumm duan çinde binlerce kez aminn

kuzunaz abla çok güzelsin ama bence o pembe penyeli resminde daha güzel çıkmışsın..resimlerinde hep farklı farklısınnn kızzzz..

tünaydınnnn evinn
naberrr,biz kuzuyla dün gece 2 ye kadar kaynattık

tünaydınnnn evinn
naberrr,biz kuzuyla dün gece 2 ye kadar kaynattık
bencede tünaydınn biliyomm kız okludum konuştuklarnızı .. ammada n çok yatıyonuz be ben kaça kadar oturursam oturayımm sabah 8:30 da ayaktayımm valla. siz nası uyuyonuz bilmiyomm.bende elişimi dükkana getirdim burdaa örüyom kızz.. sizi beklerkenn baya ördümm.:hulya:

bencede tünaydınn biliyomm kız okludum konuştuklarnızı .. ammada n çok yatıyonuz be ben kaça kadar oturursam oturayımm sabah 8:30 da ayaktayımm valla. siz nası uyuyonuz bilmiyomm.bende elişimi dükkana getirdim burdaa örüyom kızz.. sizi beklerkenn baya ördümm.:hulya:

valla ben alışmışımm 11 e 12 ye kadar uyumuzsam başım ağrıyoo
sen nerde çalışıyodun
dükkan dükkan diyonda bebişim ne dükkanı bu
haa bide şu el işinin resmini koyda bi bakalım bende tülbentimi getirdim buraya annemdeyimde..:1rolleyes:

kıslar merhabalar misafirim var bugün giremiyorum o yüzden bi size bakayım dedim ne alemdesiniz haber vereyim dedim ama akşam burda olurum akşam görüşürüz

kıslarrr nasılsınız ben anca gelebildim eltimdeydim misafirler vardı şimdide kimse yok bendemi elişine başlasam acaba terapi gibi oluyo örgü örnek yollasanıza banada:hulya:

elişi dedinde canım be hiç güzel dantel öreme ama örgü örerim bak kocişimin çıkarken hediye ettiği bebeğime ördüğüm cicileri göstereyim sana bu bebeği kendi çocuğuma saklıyorum çok tatlı ekteki resimde

Son düzenleme:
elişi dedinde canım be hiç güzel dantel öreme ama örgü örerim bak kocişimin çıkarken hediye ettiği bebeğime ördüğüm cicileri göstereyim sana bu bebeği kendi çocuğuma saklıyorum çok tatlı ekteki resimde

canım şükür iyiyim sen nasılsın bebek ve üstündeki harikaymış bu arada dün gece sormuşssun lunaparkı evet esparkı geçince güzel ama ankarada gittik geçen ay çok güzeldi ordaki burdakide fena değil sen beğendinmi eskşşehiri canım?

bu arada bebeğin üstündeki el örgüsüne çok benziyo öylemi güzelim

kızlarr geçen yaptığım tülbentle şimdi yaptığımm havlu kenarının resmini koyuyorum yarın görüşürüzz. ben çıkıyorumm hadin hepiniz öpüldünüz

Eklentiler

• $IMG0210A.jpg
    $IMG0210A.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 14
  • $IMG0211A.jpg
    $IMG0211A.jpg
    9,6 KB · Görüntüleme: 17
  • $IMG0212A.jpg
    $IMG0212A.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 21
  • $IMG0213A.jpg
    $IMG0213A.jpg
    6,4 KB · Görüntüleme: 19
  • $IMG0214A.jpg
    $IMG0214A.jpg
    8,6 KB · Görüntüleme: 18
canım şükür iyiyim sen nasılsın bebek ve üstündeki harikaymış bu arada dün gece sormuşssun lunaparkı evet esparkı geçince güzel ama ankarada gittik geçen ay çok güzeldi ordaki burdakide fena değil sen beğendinmi eskşşehiri canım?

eskişehir güzel canım evet ama istanbul bambaşka bilirsin istanbulda binbir çeşit insan var orası sade yani nasıl anlatsam bilmiyorum burada örneğin binalar gece kondular b
bir arada veya villaların olduğu site bir yanda hemen yakınında gece kondu mahallesi vardır oradada büyük binaların siteler var hep fakat eltim beni orda bir akrabasına götürdü orası d ahep gece kondu gibi küçük binalar vardı bir tane yüksek bina yoktu mesela yani burda öyle değil karışık bilirsin belki sende istanbulu bak ekteki resi
me burasıda eskişehir ama neresi olduğunu bilmiyorum kaynım bizi pikniğe götürmüştü oturdukları yere arabayla yarım saat kadar uzak bu arada o suya düşmek üzere olan benim :roflol:

Son düzenleme:
X