Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım benim ek ne?

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bak kuzucum bu ek o an gönderdiğim esajın altına eklediğim ek yani avatar gibi her zaman çıkacak bişi değil imdi bu mesaja da ekliyorum bu mesajın altındaki pembeli yazıya tıkla IMG gibi bişi yazar

ayşecim sana bir şey söyleyeyimmi ben bu anlamda çok abartıyorum aslında itira ediyorum gerçekten yani nasıl söleyim kıyafet almaya doyamıyorum birde eskiden ne güzel zayıftım şimdi yine her yer zayıf çok kilolu değil ama bu göbek olayı çok orantısız gösteriyor beni bi kıyafeti çok beğenip alıyorum sonra yakıştıramıyorum inan her evime geleni poşetlerle dolu gönderdiğim oluyordu etiketi üzerinde kıyafetler aslında bu konuda çookk fazla günaha giriyorum değilmi biliyorsun salı günü bişiler almıştım dedim ya bugğn yine bir elbise aldım genelde aldığım yerle nasıl mesela etiket fiyatı 99 tl ama tek kalmış veya üretilmeden önce numune dikilmiş bu yüzden 20 ye satılıyor hemen alıyorum ya kaçırmıyım giyerim elbet diyorum sonra bakıyorum ya bu bana darmış diyorum yakıştıramıyorum filan veriyorum birilerine eşim bugün para veriyor düşün bei kadıköye bıraktı dedim bana fazla para verme kızıyor ne demek para verme üzerind edursun illa harcamanmı lazım diyor ama yapamıyorum en büyük zevkim dükkan dükkan gezmek ve ordan bişi alıp çıkıyorum pramda olmasa kart kullanıyorum geçen sene bi ay inan sırf kıyafet için 850 tl karta para ödedik ben çalışıyordum tabi o zaman yine nasıl bşr hastalık bu bilmiyorum öyle çok zengin biri de değilim he yanlış anlamayın kiracıyım çalışıyorum allaha şükürler olsun iyiyim ama çok zenginler bile böle müsriflik yapmaz dimi ama yinede alıkoyamıyorum kendimi ben en iyisi bu konudada dua edeyim eşime hep bu son ya bir daha almıcam bişi diyorum ama yine alıyorum o da bana çok kızmıyor ya belki kızsa çok almıcam birde benim en çok alışverişin mutlu ettiini biliyor ondan heralde hep der sen mutlu olda aslında bu mutluluk ta değil :KK43:((

cnm vallaha bende giyimi çok severim aynı senin dediğin gibi ucuz vee kaliteli şeyler alıyorum zaten teksitikl bölgesinde oturuyoruz bir çok tanıdıklarımızda tekstilci zaten hangi kadın sevmezkii giyinmeyi,
ama yani sende kuzucumm olayı abartmışsın alıp giymeyip başkasına vermekde neymişş
vallaha çok günahh sen inançlı kızsın yapma böyle,mesela bunun iiçinde dua edebilirsin
ALLAHIM BENİ NEFSİMİN ESİRİ OLMAKTAN KORU
YADA ALLAHIM SENİN VERDİĞİN NİMETLERİ İSRAF ETMEKTEN UZAK TUT
gibi...
yavrum bide sen çalışan kızsın onun rahatlığı var kendi paranı kullanıyorsun biz eşlerimizin alın teriyle kazandığı parayı kolay kolay harcayamıyoruzz kıyamıyoruz
bende bu konuda bazen insafsız olabiliyorum
ama önemli olan hatanın farkındasın hatasız kul olmaz derler
sen bitanecikk kuzumuzsun bizim o elbiselerden bizede gönderrr :roflol::roflol::roflol:

aaaaaaaaaaaaa inanmıyorum kuzu yaa bu senmisinnn
önceki avatarında çook farklı çımıştın
bide sanırım ben kafamda sni daha farklı hayal etmiştim ex aşkım benim :)))))))
peki bu resmi nasıl ekliyorsun bende koyabilirmiyim

cnm vallaha bende giyimi çok severim aynı senin dediğin gibi ucuz vee kaliteli şeyler alıyorum zaten teksitikl bölgesinde oturuyoruz bir çok tanıdıklarımızda tekstilci zaten hangi kadın sevmezkii giyinmeyi,
ama yani sende kuzucumm olayı abartmışsın alıp giymeyip başkasına vermekde neymişş
vallaha çok günahh sen inançlı kızsın yapma böyle,mesela bunun iiçinde dua edebilirsin
ALLAHIM BENİ NEFSİMİN ESİRİ OLMAKTAN KORU
YADA ALLAHIM SENİN VERDİĞİN NİMETLERİ İSRAF ETMEKTEN UZAK TUT
gibi...
yavrum bide sen çalışan kızsın onun rahatlığı var kendi paranı kullanıyorsun biz eşlerimizin alın teriyle kazandığı parayı kolay kolay harcayamıyoruzz kıyamıyoruz
bende bu konuda bazen insafsız olabiliyorum
ama önemli olan hatanın farkındasın hatasız kul olmaz derler
sen bitanecikk kuzumuzsun bizim o elbiselerden bizede gönderrr :roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol: canım geçen arkadaşta diyorki habire alıyorsun sende çok kıyafet vardır giymediklerinden yolla ama valla şaka bir yana bendede kalmıyor alıyorum alıyorum orta da bişi yok eşimde diyor alıyorsun alıyorsun hala kıyafetim yok ama yok ya bitti artık almıcam dua da edicem evet demekki benimde bir gafletim varmış en azından bunu anlıyorum artık

aaaaaaaaaaaaa inanmıyorum kuzu yaa bu senmisinnn
önceki avatarında çook farklı çımıştın
bide sanırım ben kafamda sni daha farklı hayal etmiştim ex aşkım benim :)))))))
peki bu resmi nasıl ekliyorsun bende koyabilirmiyim

gelişmiş cevap yazarken altta eklenti ekle diye seçenek var ordan ekliyorsun

ayşe farkındamısın biz yine ikimiz birbirimizi bulduk daldık muahbbete ya kimse kalmadı :)))

:roflol::roflol::roflol: canım geçen arkadaşta diyorki habire alıyorsun sende çok kıyafet vardır giymediklerinden yolla ama valla şaka bir yana bendede kalmıyor alıyorum alıyorum orta da bişi yok eşimde diyor alıyorsun alıyorsun hala kıyafetim yok ama yok ya bitti artık almıcam dua da edicem evet demekki benimde bir gafletim varmış en azından bunu anlıyorum artık

tabikiide vardır bende senin gibi bu gafletteyim ama hele şükürki çalışmadığım için fazla harcayamıyorum
tabi bende çok benzn yiyorum eşim diyoki sumu yakıyo bu araba :)))9

ayşe farkındamısın biz yine ikimiz birbirimizi bulduk daldık muahbbete ya kimse kalmadı :)))

evet yaaaa gerçekten çok kafa kıszın haa
görünüşümüz farklı ama gerçekten çokk yakın fikirlerimiz ve aynı yönlerimiz var seninle
sevdim seni kızzz
kocacımda uyudu ilk defa bensiz girdi yatağa napim ya bneim uykum yok nmz flda kılmadım daha

bu arada çok uykum geldi ayrıca keçiboynuzu kürünü yaptım ama 20 dakkadan çok oldu bekledi eşimde uyudu nasıl olacak ay kız teyzemde kalııın kalın haıfleksler vadı kaldırdı yerlerini yaptıracakmış bende aldım kaynanamlara getirdim ama nasıl ağır eşimle beraber taşıdık kaynanam kendi evinde taşınıyor ama evin öle yerlerini filan tam yaptıramadı neyse hani betonun üzerine serer diye kalın kocaman kocaman sıcak olur diye getirdim hatta yıkamacıya verdim parasını verdim şimdide neymiş bugün diyo kalın burda yarın bunları serelim neymiş aradaki yollukları kaldıracakmış onları yıkar kaldırırız kardına bak benim bir pazarım var diğer gelinleri akşama kadar yatıyor biri alt katında oturuyor hemde bacısının kızı bayramda elini bile öpmeye çıkmamış konuşmuyor ben kendi evimin işini yapmamışım birde benden iş bekliyor zaten her gittiğimde oturmuyorum diğer gelinlerde biri abiisinin biri bacısının kızı he sinir oldum bu saate kadar bizi tuttu geç geldik

ayşecim sitede olduğun gözükmüyor altta allah allah neyse canım ben yatsam iyi olacak bana bişi diyormusun canım

burdayım hayatımmm bilinmeyen ziyaretçi mssj göndermiştide ona baktımm

tmm cnm uyuyalımmm artıkk
resime yorum yapmadınn :)))
haa bidee resmin eskisine göre daha iyi ama buda birass bulanık

tmm cnm uyuyalımmm artıkk
resime yorum yapmadınn :)))
haa bidee resmin eskisine göre daha iyi ama buda birass bulanık

canım neden bulanık biliyormusun gıf formatında kaydettim boyutu küçülsün diye ondan birsürü resim var koyarım daha yakınlarını yarın resme yorum yapmadım bu arada aslında avatarındaki resimleri hep görüyorum ya farklı gelmedin güzel manken gibi kızsın bana bakma sen yaşımı bile göstermiyorum dur boyum kısa yani ben düz ayakkabı giyerim genelde hatta sıfır taban babet bile giyerim yani boyumu takmam ama bu bir gerçek kısayım senin maşallahın var bu anlamda öyle görünüyor burdan canım alla bahtınıda her zaman güzel etsin heel bu gün biriyle karşılaştım tertemiz giyimli sırtında giyar bir çocuk tek kolu yok yüz göz yanmış buruşup çiçek şeklini almış deriler yanmış heralde allahım öyle şükrettim ki verdiği her şeye sağlığa valla güzelliğimiz var karnımız doyuyor ne bilim elimiz ayağımız sağlam brtek bebek olayı var oda gelecek inşallah bir gün

X