Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bnde şimdi abdest aldım kuran okuyacaktım eşimde dükkandayken hepimizin için dua edecegim kızlar A llah biran önce bebişlerimizikucagımıza almayı nasip etsin

Allah razı olsun aycanisa!ben de hepimiz için dua edicem Rabbim tez zamanda bebişlerimizi nasip etsin bize inşşşşş:Saruboceq:

tunaydın arkadaşlarrr. hayırlı cumalar şu sela vakti yüce rabbim dualarımızı kabul eder inşallah... :Saruboceq:

kızlar allahümme salli ala muhammedin ve ala ali muhammed bol bol da selavat getirelim peygamber efendimizden de şefaat dileyelim rabbimizden dilediklerimizi onun hürmetine isteyelim gönülden içtenlikle ki zaten bunu ne kadar içten istediğimizi hepimiz biliyoruz ki rabbimiz bizden de daha iyi biliyor rabbim ettiğimiz dualarımızı peygamber efendimiz Muhammed Mustafa s.a.v hürmetine ona olan sevgisi hürmetine kabul etsin rabbim miraç gecesi hürmetine miraçta efendimizle dizdize gelmesi hürmetine ve birbirlerine verdikleri o selam hürmetine ve o gece hediye edilen namaz hğrmetine kılınan en güzel namazlar hürmetine kabul olan en güzel namazlar ibadetler hürmetine ve efendimizle birbirlerine olan o yüce sevgi hürmetine dualarımızı kabul etsin kabul et yarabbim ya mucib

aminnnn canım inşallahhh inşallahhhhhhhh.... :Saruboceq:

bugün çok sıkıldım kızlar...

doktor tüp bebek yapalım dedi....ben devletten raporda alamıyorum... 3 yıllık evlilik şartmış....

doktor lar tüp bebeğin maliyeti 7 milyarmış ve bu çok kötü ben 1.5 yıllık evliyim ve borçlarımız var...evimizi eşim yaptı hep kimseden destek almadan...

doktorumada söyledim doktorum doğum kontrol hapı verdi..yumurtlaıkların dinlensin dedi....
ve dinlenince önümüzdeki ay iğnelerle yumurtalıkları çoğaltmaya çalışırız dedi..

ama 2 aşılamamda negatif sonuçandı..şimdi korkuyorum sonuç ne olucak .....

canım benim üzülme.. istersen süt sarmısak ı dene .. bunu son çare tüp bebek düşünen bir abla yapmış bir ay içinde bebeği olmuş... hayırlısıyla tez vakitte heimize bebişlerimizi yollasın inşallah yüce rabbim.... :Saruboceq:

günaydin kizlar
kan verdim geldim simdi...
hamilemiyim degilmiyim bugün belli olacak...
saat 4ten sonra haber verecekler...
dualarinizi esirmeyin lütfen :gitme: cok korkuyorum :sinifsinif:

canım benim hakkında hayırlısı olur inşallah
Allah yardımcın olsun güzel haberlerini bekliyorum

noldu herkez nerde kuzu nerde beni yanlız bıraktınız aşk olsun
neyse hanımlar mübarek cuma günü biraz kuran okuyup dua etmek lazım
mübarek vaktimizi pc başında geçirmeyelim

bnde şimdi abdest aldım kuran okuyacaktım eşimde dükkandayken hepimizin için dua edecegim kızlar A llah biran önce bebişlerimizikucagımıza almayı nasip etsin

Allah kabul etsin dualarınızı kıslar
tez zamanda gönlümüzdekilerini nasip etsin hepimize inşallah

ayçanisa ayşe canım allah dualarınızı kabul etsin aymes hoşgeldin canım hepiniz hoşgeldiniz tekrar resimimis aymes prlanta

Konuyu Toplam 3 Kullanıcı okuyor. (2 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, sumeyrat

sumeyrat canım sende hep takip ediyorsun bizi ama yaz artık istersen :)))

selam kizlar nasilsiniz
cucum insallah hamiledirsin
kizlar ben birsey sorucam
salati tefriciye okurken her zaman abdestlimi olmak gerekir
bazi arkadaslar abdest olmadanda salavat getirilir demislerdide
emin olmak istedim

selam kizlar nasilsiniz
cucum insallah hamiledirsin
kizlar ben birsey sorucam
salati tefriciye okurken her zaman abdestlimi olmak gerekir
bazi arkadaslar abdest olmadanda salavat getirilir demislerdide
emin olmak istedim

canım merhaba ben arkadaşın annesine sordum bu konuda bilgili baya kesinlikle abdestsiz okunmaz mış besmele ile başlanıyormuş çünki ve başı kapalı ve kıbleye yönelik oturarak ihlasla yani içten çok içten okumak gerekiyormuş ki bizim kesinlikle içten olur çünki bir dileğimiz var ve bu dilek şu an en çok istediğimiz şey eğer abdestsiz ve başı açık okunabilse bende zaten okuyacağım işyerinde oturduğum yerde

canım merhaba ben arkadaşın annesine sordum bu konuda bilgili baya kesinlikle abdestsiz okunmaz mış besmele ile başlanıyormuş çünki ve başı kapalı ve kıbleye yönelik oturarak ihlasla yani içten çok içten okumak gerekiyormuş ki bizim kesinlikle içten olur çünki bir dileğimiz var ve bu dilek şu an en çok istediğimiz şey eğer abdestsiz ve başı açık okunabilse bende zaten okuyacağım işyerinde oturduğum yerde

oylemi canim tesekkurler bilgilendiridigin icin
bugun basladim bene okumak icin basi kapali ve abdestli okumustum
artik hep boyle devam ederim allahin izni ile ama kibleye donmemistim artik kibleye dogru oturuyum tesekkurler canim:Saruboceq::Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

merabalr kızlar ben yokken naptınız bende nmz kıldım cüzüm vardı onu okudum sizler için ve kendim için dua ettim ya rahmetli babannemide gördüm ruyamda galiba benden dua istiyor onada dua ettim babannem için birer fatiha okursanız sevinirim
canım kuzucum tefrciye abdestli okunacak diye bir kural yok abdestli olursa iyi olur ama olmazsada okuanabilir sonuçta o bir dua kuran ayeti değil

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|böğürtlen kökü kullanıyor|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor
6|prlanta|21|10.10.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|08.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
11|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
12|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
13|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
14|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
15|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor:nazar::nazar:
16|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
17|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
1|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
19|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
20|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|hergün yasin okuyor 4444 tefriciyeye başlayabilir
21|adalex|25|03.10.2009|polikistikover|tedavi sırasında böğütlen kökü kullanıyor |03.11.2009(test yapıcak)|pregon iğne|dr. tarafından takip ediliyor|mübin duasına başlayacak
22|semos427|33|belirtilmedi|erken yumurta yetmezliği|saraçoğlu özel kürü-organik beslenme-balık hariç et tüketmiyor |belirtilmesi|dhea balık hapı|yumurtlama düzensiz|41 fetih süresi okudu
23|ELİFİM65|28|12.10.2009|kan pıhtılaşması yüzünden 3 düşükl|kür yok|belirtilmesi|aspirin|belirtilmedi|4444 salatı tefriciye okudu

listemizi güncelliyorum kıslar evet kimin nesi varmış görelim gözümüzün önünde olsun listemiz değilmi bu arada cucu muz test verdi alalh hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah bebeği göbüşündedir kayracığımın lafı bu :roflol:

kızlar ben giyindim gidiyorum komşunun bebeği olmuş mevlüt okutuyo oraya gidicem belki orda edilen duaların hürmetine amin diyen dillerin hürmetine günahsız bebeğin hürmetine Allah bize bir evlat verir
görüşürz

oylemi canim tesekkurler bilgilendiridigin icin
bugun basladim bene okumak icin basi kapali ve abdestli okumustum
artik hep boyle devam ederim allahin izni ile ama kibleye donmemistim artik kibleye dogru oturuyum tesekkurler canim:Saruboceq::Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

canım allah kabul etsin rica ederim bende bu konuda ilimi bilim sahibi değilim işte bilenlere soruyoruz allah bilgilendirenlerdende razı olsun

ayse.20 merabalr kızlar ben yokken naptınız bende nmz kıldım cüzüm vardı onu okudum sizler için ve kendim için dua ettim ya rahmetli babannemide gördüm ruyamda galiba benden dua istiyor onada dua ettim babannem için birer fatiha okursanız sevinirim
canım kuzucum tefrciye abdestli okunacak diye bir kural yok abdestli olursa iyi olur ama olmazsada okuanabilir sonuçta o bir dua kuran ayeti değil

canım sensiz topiğin tadı eksiktir her zaman o yüzden fazla bişi yapmadık allah kabul etsin babannenede rahmet eylesin

kızlar ben giyindim gidiyorum komşunun bebeği olmuş mevlüt okutuyo oraya gidicem belki orda edilen duaların hürmetine amin diyen dillerin hürmetine günahsız bebeğin hürmetine Allah bize bir evlat verir
görüşürz

amin canım inşallah allah tez zamanda hasretini sona erdirsin kokusuna hasret olduğun bebeğine kavuştursun seni orada dua iste herkesten çekinme sakın bizler müslumanız birbirimize dua etmekten gocunmayız isterkken çekinme seni anlayışla karşılarlar eminim tammamı fazlada bekletme bizi özletme kendini inşllah geri geldiğinde bir hamile haberi duyarsın ki o da cucu olur inşallah sonuç bekliyor 4 te

kuzunaz cok soru olcak ama
bi defa besmele cekip mesela bi oturusta
40 tane okuyabilirmiyiz yoksa
her basladigimizda bir besmele mi

bu arada cucucum son adet tarihin 30.06 yazmışız nasıl oluyor anlamadım ben bir yanlışmı yaptım yine acaba

kuzunaz cok soru olcak ama
bi defa besmele cekip mesela bi oturusta
40 tane okuyabilirmiyiz yoksa
her basladigimizda bir besmele mi

tam bilmiyorum ama bu dualar başlangıcında besmele çekilen dualar dır o yüzden hep besmele çek birde en başta estağfirullah el azim ve etübü ileyh diyorsun 21 defa biliyorsun değilmi allah kabul etsin canım

kıssslar bakın hem cuma hem yağmur yağıyor yağmur yağarken edilen dualar kabul olurmuş ne güzel allahım sen büyüksün yarabbim sen kabul et ayşede ne güzel mevlüte gitti vala ne güzel oluyor cuma günleri filan hele bebek mevlütleri allah bizlerede nasip etsin bebişlerimize mevlüt okutmayı ayayy cciciler geliyor ya böyle hediye ay ayıp olacak ama ben her bebek görmeye gittiğimde o kadar zevkli şeyler alırım ki hep en çok benim aldığım beğenilir anneler tarafından özellikle mevlütlerde inşallah banada öyle zevkli ciciler getirirler :))))))))) ne fenayım bebek olduda hediyeler geri kaldı dimi ama bazen düşünmeden edemiyorum :roflol::roflol: çevremde bu konuda benden daha zevkli biri yok ta ondan belkide annemler dahil ablamlar dahil :roflol::roflol:

bayadır topiğimiz bu kadar sessiz kalmamıştı dualardasınız eminim allah kabul etsin

bayadır topiğimiz bu kadar sessiz kalmamıştı dualardasınız eminim allah kabul etsin

X