Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet bayaa bi sessiz kaldı buaralar kuzu :emir_bebek:
ben de çıkıyorum ablama gidicem,yarın yine işe gelicem nasipse bakalım.
yarın görüşürüz kızlar.
Allaha emanet!

yarın görüşürüz kızlar.
Allaha emanet!

kıslar ben geçen ay yumurtladıktan sonra çok özür dileyerek söylüyorum sarı akıntılarım olmuştu şimdi bu ayda dünden hafif çok az başlayarak akıntım oluyor sarımsı bugünde selpakla silerken farkettim yanlış anlamayın ama akıntılarımı takip ediyorum sürekli bu yüzden bakıyorum geçen ayda yumurtlamam olduktan sonra bu akıntılar başladı giderek artttı ve çok geliyordu sarı ve çok afedersiniz sümüğümsüydü hatat sarı akıntı diye araştırdığımda bu sitede hamilelik belirtisi olabilir diye gördüm heveslenmiştim ve tahliller yapıldı ne kanda ne idrarda bi iltihap olma söz konusu değildi dr da her ihtimale karşı fitil ve antibiyotik vermişti kullandım şimdi neden yine sarı akıntım oluyor acaba tabi geçen ay oldu bu ve ben geçen ay böğürtlen kökü kullanmıştım ve bu ay ben buna bağlıyorum hem kokusuz temiz kaşıntısız bir akıntı bu enfeksiyon kesinlikle değil birde yumurtlamadan sonra olması çok ilginç gelmeye başladı bana

Canım o bende de olur ve bugüne kadar hiç endişe etmedim

yarın görüşürüz kızlar.
Allaha emanet!

güle güle canım ya kıslar geçen ayda aynısı oldu bana ya yumurtladım dedikten sonraki günlerde sık sık idrara çıkmaya başladım neden acaba allah allah baya sık hemde geçen ayda böyleydi

Canım o bende de olur ve bugüne kadar hiç endişe etmedim

ben geçen ay çok yoğun yaşadım her gün ve çok geliyordu ben hiç başıma gelmemişti böyle bir şey bu ayda oluyor ama yumurtlamadan sonra oluyor bu ay ki az ama geçen ay çoktu birde bu idrara çok çıkma işi ben hamilelik belirtisimidir demiyorum sakın yanlış anlaşılmasın zaten daha yeni yumurtladım am ageçen ayda bu ayda yumurtlamadan sonra bu idrara sık çıkma olyı var çok fazla hemde çok ilginç

allahım arkadaşlar siteye saahtan beri benmi giremiyodum sadecee.. ilk önce internet explorer görüntüleyemiyo dedii.. az öncede yönetim güncelleme yapıodu galiba anlamadım gitti ama sinir oldumm vallaa

amin canım inşallah allah tez zamanda hasretini sona erdirsin kokusuna hasret olduğun bebeğine kavuştursun seni orada dua iste herkesten çekinme sakın bizler müslumanız birbirimize dua etmekten gocunmayız isterkken çekinme seni anlayışla karşılarlar eminim tammamı fazlada bekletme bizi özletme kendini inşllah geri geldiğinde bir hamile haberi duyarsın ki o da cucu olur inşallah sonuç bekliyor 4 te

cnm meraba ben geldim bebek öyle tatlı öyle tatlıydıki anlayamam size hayatımda hiç bu kadar güzel bi bebek görmemiştim maşşallah barekallah
herkez sordu bbeiş varmı diye çoğunada sezeryanlı olduğum için ara verdim dedim desemki istiyorum sürekli sorucaklar,ama bebeğin annesinden dua istedim
cucu noldu saonucu çıktımı okuyamadım

cnm meraba ben geldim bebek öyle tatlı öyle tatlıydıki anlayamam size hayatımda hiç bu kadar güzel bi bebek görmemiştim maşşallah barekallah
herkez sordu bbeiş varmı diye çoğunada sezeryanlı olduğum için ara verdim dedim desemki istiyorum sürekli sorucaklar,ama bebeğin annesinden dua istedim
cucu noldu saonucu çıktımı okuyamadım

bilmiyorum canım yok sabahtan beri siteye giremiyoz kii :eek:klava::eek:klava:

kıssslar bakın hem cuma hem yağmur yağıyor yağmur yağarken edilen dualar kabul olurmuş ne güzel allahım sen büyüksün yarabbim sen kabul et ayşede ne güzel mevlüte gitti vala ne güzel oluyor cuma günleri filan hele bebek mevlütleri allah bizlerede nasip etsin bebişlerimize mevlüt okutmayı ayayy cciciler geliyor ya böyle hediye ay ayıp olacak ama ben her bebek görmeye gittiğimde o kadar zevkli şeyler alırım ki hep en çok benim aldığım beğenilir anneler tarafından özellikle mevlütlerde inşallah banada öyle zevkli ciciler getirirler :))))))))) ne fenayım bebek olduda hediyeler geri kaldı dimi ama bazen düşünmeden edemiyorum :roflol::roflol: çevremde bu konuda benden daha zevkli biri yok ta ondan belkide annemler dahil ablamlar dahil :roflol::roflol:

evet hayatım bebek elbisesi alamadım ani oldu ama başka bir hediye götürdüm
ayıp değil hayatım kendimizde özlem olduğu için hediyeleride en güzelinden seçiyoruz bende öleyim heleki kız çocukları için ne güzel mini elbiseler var
bana daha doğmadan ingiltereden,trabzondan,malatyadan,hediyeler geldi
hele ingiltereden gelenler mükemmeldi eşimin arkadaşı yollamıştı diyeceksinizki bir erkek nasıl becerir çok zevkli bi çocuk bekar haliyle hiç bir kadından yardım almadan kendi zevkiyle lmış çıtçıtlı tulumda vardı

kizlar özür dilerim,yazamadim,hata verdi site mesaji gönderirken..
negatif...yine olmadi...
aklim almiyor,testte cift cizgi,kanda bisey yok...
beni listeden cikarabilirsiniz kizlar..
artik ne kür,nede tedavi olacak..dinlenmek,unutmak istiyorum sadece..
kuzunaz canim sormussun ya adet tarihimi..evet dogru o tarih..adam akilli adet göremiyorum ki...
durum bu iste canlar...hepinize tesekkürler desteginiz icin...
insallah sizlerden güzel haberler aliriz

negatif...yine olmadi...
kuzunaz canim sormussun ya adet tarihimi..evet dogru o tarih..adam akilli adet göremiyorum ki...

ya saçmalamaa cucu hemen öle su koyvermek varmı yaaa ne vazgeçiyosun ölee.. eğer kocanda vazgeçtiğini görürse çok üzülürr onun üzüldüğünü görmek istemezsin öyle değilmii.. hemde bu çocukk bu bundan vazgeçilirmii hiç allahın gücüne gider valla.. pes etmeee direnn allaha yalvarr.. ne o dinlenmek falann yok öleee. çalışmalarada kürlerede devammm bakalımm.... ayrıca kuzunaz ablamda kabul etmeyecektir bunu listeden falan çıkartmaz senii fazla heveslenme öylee.. sen anne olmak istemiyomusun yoksaa. neden buu dirençsizliğinn birazz diren yaaa...aallahım ellbette kullarını boş çevirmezz bence senin hamile olman içinn adet ghörmen lazımm 6 aydan beri olmamışsınn bende 5. aydan beri olmadımmm. kuzu ablam bana farlutal al dedi sende al bi farlutal kullanmaya başlada bi adet oll helee... böğürtlen kürünede devam et yok ölee hemen vazgeçmekk.kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

ya saçmalamaa cucu hemen öle su koyvermek varmı yaaa ne vazgeçiyosun ölee.. eğer kocanda vazgeçtiğini görürse çok üzülürr onun üzüldüğünü görmek istemezsin öyle değilmii.. hemde bu çocukk bu bundan vazgeçilirmii hiç allahın gücüne gider valla.. pes etmeee direnn allaha yalvarr.. ne o dinlenmek falann yok öleee. çalışmalarada kürlerede devammm bakalımm.... ayrıca kuzunaz ablamda kabul etmeyecektir bunu listeden falan çıkartmaz senii fazla heveslenme öylee.. sen anne olmak istemiyomusun yoksaa. neden buu dirençsizliğinn birazz diren yaaa...aallahım ellbette kullarını boş çevirmezz bence senin hamile olman içinn adet ghörmen lazımm 6 aydan beri olmamışsınn bende 5. aydan beri olmadımmm. kuzu ablam bana farlutal al dedi sende al bi farlutal kullanmaya başlada bi adet oll helee... böğürtlen kürünede devam et yok ölee hemen vazgeçmekk.kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

canim benim,ne kadar tatlisin,ictensin Şeniz
Rabbimin gücüne gitmesin elbette..ben hep hayirliysa olsun diye dua ettim...yine edecegim tabii...
ama inan bana 2,5 sene oldu evleneli ve ben evliligimden bisey anlamadim...
varsa yoksa bebek bebek...
kendimi,esimi,okulumu..herseyimi ihmal ettim...
53 kiloyla evlendim,kortizonlardan 68 kilo oldum..aylarca yilmadan usanmadan igne yaptim,yetmedi histeroskopi oldum..
söyle aynaya bakiyorumda bazen inan kendime üzülüyorum..
herseyden vazgecip hayatimin merkezine bebegi koyduguma...
23 yasimdayim,yasima göre cok agir geliyor artik hersey...
pes etmek degil bu...zamani gelince yeniden baslayacagim..ama simdi su dakikada degil...
artik birazda olsun önüme bakmak istiyorum...
ben zaten stresli bir insanim,disardan sakin gibi görünsemde öyleyim...
sorunda bu iste...
lütfen kimse benim gibi yapmasin,insanin kendi sagligida cok önemliymis onu anladim...
sizin icin her gün dua etmeye devam edicem...
ama benim bir süreligine mola yapmama izin verin olmaz mi :çok üzgünüm:

negatif...yine olmadi...

canım benim sen anne olacağına inan,duanın gücüne inan,
çünkü inanmak başarmanın yarısıdır,inancını kaybettiğin an herşeyini kaybedersin
hemen öle kürleri bırakmakda neymişşşş:eek:klava:
çabalamaya devam,listedende çıkmana izin vermiyoruz,hamile kalana kadar bizimlesin kaldıktan sonrada kovarız:roflol:

Rabbimin gücüne gitmesin elbette..ben hep hayirliysa olsun diye dua ettim...yine edecegim tabii...
53 kiloyla evlendim,kortizonlardan 68 kilo oldum..aylarca yilmadan usanmadan igne yaptim,yetmedi histeroskopi oldum..
pes etmek degil bu...zamani gelince yeniden baslayacagim..ama simdi su dakikada degil...
sorunda bu iste...
lütfen kimse benim gibi yapmasin,insanin kendi sagligida cok önemliymis onu anladim...

anlıyorum senii ama kendinde sölüyosun bence yorulmak için çok gençsinn senin daha dirençlii olman lazım..bencee strestende olmuyo olabilirr nedenn öle bişey yaptınkii bence ilk sıraya eşini koy ona olan sevgini koy ona baktığında için gitsin onu nekadar çok sevdiğini düşünn. bebeği düşünmee bak ozaman nasıl kendiliğinden oluyoo. ama üzülme olurmuu
kafana takmaa. olmuyo ,hiç olmayacak diye düşünmeee sakın aklının ucundan bile böle bi düşünce geçirmee vee elindeki bütün imkanları uygulaa nolurr..

canım benim sen anne olacağına inan,duanın gücüne inan,
çünkü inanmak başarmanın yarısıdır,inancını kaybettiğin an herşeyini kaybedersin
hemen öle kürleri bırakmakda neymişşşş:eek:klava:
çabalamaya devam,listedende çıkmana izin vermiyoruz,hamile kalana kadar bizimlesin kaldıktan sonrada kovarız:roflol:

anlıyorum senii ama kendinde sölüyosun bence yorulmak için çok gençsinn senin daha dirençlii olman lazım..bencee strestende olmuyo olabilirr nedenn öle bişey yaptınkii bence ilk sıraya eşini koy ona olan sevgini koy ona baktığında için gitsin onu nekadar çok sevdiğini düşünn. bebeği düşünmee bak ozaman nasıl kendiliğinden oluyoo. ama üzülme olurmuu
kafana takmaa. olmuyo ,hiç olmayacak diye düşünmeee sakın aklının ucundan bile böle bi düşünce geçirmee vee elindeki bütün imkanları uygulaa nolurr..

cok tatlisiniz kizlar Şeniz
sizde haklisiniz..bakalim zaman ne gösterecek...
ama önce su ilk soku atlatmam gerek degil mi...
sonra zaten adet olmak icin doktor ilac verecek farlutal yada duphaston..
onun icin klinige ugramaliyim ve orda doktor sizin yerinizede bana fircanin büyügünü ceker :)
Allah büyük..elbet zamani gelince gönderecektir bebeklerimizi...
hepinizi cok öpüyorum canlar a.s.

sorunda bu iste...

canım benm daha 2,5 yıllık evlisin millet evlenince 4-5 yıl kendileri isteyerek bebek yapmıyo benim çevvremde 10 yıl 15 yıl çocuğu olmayanlar var gitmedikleri doktor yapmadıklar şey kalmamış şu an kadın tüpbebekle hamile
umudunu yitirseydi o yitirirdi dile kolay 15 yılll....
herşey yaşıma göre ağır geliyor demişsin
benim yerime koy kendini teyzemin oğluyla evlendim herkez ayyy çocuğun özürlü olur niye evlendin dediler hamile kaldım çocuğum sapasağlamdı doğdu doğduktan sonra basit bi nedenden öldü ve ben bunları 19 yaşımda yaşadım benim içinde ağır değilmi sence
bunları sana sölememin nedeni kendinden daha kötü durumda olanları sana hatırlatmak
sen aslında doğru bi karar almışsın artık sen ben veya hepimiz bu çocuk fkrine odaklanmaktan vazgeçelim rabbim ol dediği zaman olacak kafamıza takktıkça sağlığımızdan oluyoruz

X