Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kuzu senin de adetlerin düzeldi di mi bu ilacı kullanmaya başladığında.ben geçen ay 17.9 de olmuştum şimdi de belirtileri var olucam sanırım yani hiç bööle günü gününe olmazdım yaa şaşırıyorum.Acaba biz bu ilacı bırakırsak yine düzenli olma ihtimalimiz olur mu ileride(ben 1.kutuyu bitirdim 2.kutuya geçtimm)

canım bana bu ilacı vereli dr 3 sene olacak nerdeyse ben hiç düzenli kullanmadım bi geçen ay kullandım oda bazı unuttuğum günler oldu ama ilaçsız adet oldum adeti düzenlediği doğru sadece bu ilacı düzenli kullanarak bile hamile kalan var bu yumurtlamaya destek bi ilaç hemde şekeri ve metaboolizmayı düzenliyor pko da aynı zamanda bir metabolizma hastalığı zaten hemde kadın hastalığı tabi

alpy canım bu ilacı neden kullanmadım onuda söyliyim ben şu mantıktayım ilaç sanayi silah sanayinin yavaş öldürenidir diye düşünürüm sonuçta karaciğer ve böbrekler bu ilaçtan etkileniyor diye düşünüyorum birde sürekli kullanıyorsun bu yüzden kaş yapayım derken gözüm çıkmasın diye kullanmadım ben kendi metabolizmamı sporla ve yediklerime dikkat ederek düzenlerim dedim ama yapamadım ve her gittiğim dr bana devlet hastaneside özelde glucophagı nı kullan pko da etkisi en büyük olan ilaç budur diana 35 te var ama o doğum kontrol hapı dedi bende geçen ay kullandım ilaçsız adet oldum çok güzel söktü ama böğürtlen kökündenmi bu ilaçtanmı bilmiyorum tabi

alpy canım bu ilacı neden kullanmadım onuda söyliyim ben şu mantıktayım ilaç sanayi silah sanayinin yavaş öldürenidir diye düşünürüm sonuçta karaciğer ve böbrekler bu ilaçtan etkileniyor diye düşünüyorum birde sürekli kullanıyorsun bu yüzden kaş yapayım derken gözüm çıkmasın diye kullanmadım ben kendi metabolizmamı sporla ve yediklerime dikkat ederek düzenlerim dedim ama yapamadım ve her gittiğim dr bana devlet hastaneside özelde glucophagı nı kullan pko da etkisi en büyük olan ilaç budur diana 35 te var ama o doğum kontrol hapı dedi bende geçen ay kullandım ilaçsız adet oldum çok güzel söktü ama böğürtlen kökündenmi bu ilaçtanmı bilmiyorum tabi

canım bu ilacın çok faydası oldu bana sen de bırakma sakın devam et,yani ben bu yaşıma kadar hiç bilmem her ay adet olduğumu 3 ay 4 ay geçtiği olurdu o derece yani,hem de ben daha ergenlik yaşlarımdan beri hep doktora giderdim doğum kontrol hapını kullandırttılar hep.Ama bu glucophage ile böğürtlen kökü hemen hemen aynı işlevi görüyo bence yani bu ilaç da rahmi güçlendirip canlandırıyo aynen böğürtlendeki gibi.bunu kullanırken destekleyici olarak böğürtleni de kullandık mı olay bitmiştir Allahın izniyle.sen zıbınını falan al bebişinin :teytey: :teytey:

canım bu ilacın çok faydası oldu bana sen de bırakma sakın devam et,yani ben bu yaşıma kadar hiç bilmem her ay adet olduğumu 3 ay 4 ay geçtiği olurdu o derece yani,hem de ben daha ergenlik yaşlarımdan beri hep doktora giderdim doğum kontrol hapını kullandırttılar hep.Ama bu glucophage ile böğürtlen kökü hemen hemen aynı işlevi görüyo bence yani bu ilaç da rahmi güçlendirip canlandırıyo aynen böğürtlendeki gibi.bunu kullanırken destekleyici olarak böğürtleni de kullandık mı olay bitmiştir Allahın izniyle.sen zıbınını falan al bebişinin :teytey: :teytey:

canım benim inşallah allah söyletiyordur evet böğürtlende şekeri düzenliyor rahmi kuvvetlendiriyor ama iltihap sökücü özelliği de var tıkanıklıkları açıyormuş birde %100 sistite çözüm olduğunu söylüyor kullananlar sistiti biliyorsun idrar yolu iltihabıdır sürekli idrara çıkarsın yanar filan bende bu sarı akıntıyı bu yapıyor bence glucophage yapmaz zaten bu söküyor bu kadar içim temizleniyor sanki maşallah

Merhaba kuzunaz.
Ben de 3 yıllık evliyim. Sorun eşimde 2 kez micro denedik olmadı. 3. Tedaviye önümüzdeki ay başlıyıcam. Ben de pco yok ama merak ettim şu böğürtlen kökü bana faydalı olur mu acaba. rahmi kuvvetlendirdiğinden bahsetmişsin. Benim tedavilerimde ebriyo gelişimi falan iyi fakat embriyolar rahme tutunmuyor. bunu sağlamak için ne yapabilirim. Tabi ki her şey Allahın elinde. O ol dedikten sonra her şey olur. ben de kendi adıma bu sefer elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum....

cuma65vp0uc2.jpg

amin canım hayırlı cumalar

Merhaba kuzunaz.
Ben de 3 yıllık evliyim. Sorun eşimde 2 kez micro denedik olmadı. 3. Tedaviye önümüzdeki ay başlıyıcam. Ben de pco yok ama merak ettim şu böğürtlen kökü bana faydalı olur mu acaba. rahmi kuvvetlendirdiğinden bahsetmişsin. Benim tedavilerimde ebriyo gelişimi falan iyi fakat embriyolar rahme tutunmuyor. bunu sağlamak için ne yapabilirim. Tabi ki her şey Allahın elinde. O ol dedikten sonra her şey olur. ben de kendi adıma bu sefer elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum....

hoşgeldin arkadaşım çok geçmiş olsun öncelikle alalh yardımcınız olsun eşine şifalar versin dediğin gibi öncelikle herşey rabbimiz isterse olur herşey bir vesile belki biz bu siteye girip böğürtlen kökünü öğrendik rabbimiz onunla bize şifa verecek herşey birer vesile tüp bebekte şans %60 normal bir kadında bile %25 olmasına rağmen bu oran , tüp bebek bile tutmayabiliyor bazen yani herşey rabbimizin elinde herşeyden önce en büyük ilacımız dua diye düşünüyorum ben ben hep böğürtlen kökü hakkıda rahmi kuvvetlendirici diye duydum yumurta çatlatıcı iltiha sökücü tıkanıklıkları açar diye duydum ve kullandım ara ara da bahsettiğim gibi sarı akıntılarım oldu yoğun bir şekilde ilk defa öyle adet olduğumu gördüm her wc ye gittiğimde 3-4 tane siyah parça parça düşüyordu düşükten şüphelenildi filan ama herşey normaldi tertemizdi içim ve bu da rahmin yeteri kadar kuvvetli olduğunu gösteriyor yeterli kalınlığa ulaştığını ben normalde 2 ay da bir adet olurum oda günüm çok geçince farlutal kullanırım öyle olurum oda zar zor ve az kanamam olurdu yani olsada bu kadar parçalı olmazdı bilemiyorum böğürtlenin etkisi olduğunu düşünüyorum şimdi böğürtlen köküyle ilgili yazılanları bulursam alıntı yaparım buraya sizde okursunuz karar senin canım ama ben tüp bebek ten önce rahmi kuvvetlendiriyor diye kullanılmasını mantıklı buluyorum en azıondan şimdi başlayıp yumurtlayana kadar kullanabilirsin

Merhaba kuzunaz.

Daglar canım
eşin için keçiboynuzu kürü denediniz mi?

günaydin kizlar
kan verdim geldim simdi...
hamilemiyim degilmiyim bugün belli olacak...
saat 4ten sonra haber verecekler...
dualarinizi esirmeyin lütfen :gitme: cok korkuyorum :sinifsinif:

amin allahım sana şükürler olsun yarabbim iyiki inananlardanız iyiki elhamdürillah müslümanız düşünsenize yoksa böyle çocuk için uğraşıp uğraşıp olmadığı zaman biz kime sığınırdık nasıl sabırlı olurduk şükürler olsun Allahım sana ki bizi müslüman olarak yarattın

bugün çok sıkıldım kızlar...

doktor tüp bebek yapalım dedi....ben devletten raporda alamıyorum... 3 yıllık evlilik şartmış....

doktor lar tüp bebeğin maliyeti 7 milyarmış ve bu çok kötü ben 1.5 yıllık evliyim ve borçlarımız var...evimizi eşim yaptı hep kimseden destek almadan...

doktorumada söyledim doktorum doğum kontrol hapı verdi..yumurtlaıkların dinlensin dedi....
ve dinlenince önümüzdeki ay iğnelerle yumurtalıkları çoğaltmaya çalışırız dedi..

ama 2 aşılamamda negatif sonuçandı..şimdi korkuyorum sonuç ne olucak .....

Merhaba kuzunaz.

canım sorun eşindeyse neden onada kürler uygulamıyosun. meselaa keçi boynuzu kürü, bal tarçın çörekotu kürü..bununla ilgili bi ton kür varr bencee bu kürleri denemelisinn sende böğürtlenkökünü kullanırsann rabbim görür çabanızı diye düşünüyorum unutmakii herşey ondan geçer o ol der olur.. ama elinden gelenin fazlasınıda yapmalısınn benceevereliniortak

günaydin kizlar

allahım yardım etsin inşallah hamilesidnir canım korkma bütün dualarımız seninle sonucundan korkma sakin ol sanırım sende uzun zamandır hamile kalmak istiyorsun bu konuda sabrıda öğrendin elbette dualarımız seninle bizi habersiz bırakma allah yardımcın olsun rabbim sen yardım et adetini geçti mi canım

günaydin kizlar

hadi hayırlısı inşallah hamilesindir dualarım seninle cuma vaktı kuran okumak cok sevapmıs birazdan kalkıp okuyacagım senın içinde dua edecegim:Saruboceq:

günaydin kizlar

cucu dualarımız seninle canım mübarek cuma günü inşş Rabbim hakkında hayırlısını verir.
Olumsuz bir sonuç olsa bile sakın üzülme biz bu yola çıktık artık hiç bir kötü sonuç bizi yıldıramaz Allahın izniyle!

bugün çok sıkıldım kızlar...

doktor tüp bebek yapalım dedi....ben devletten raporda alamıyorum... 3 yıllık evlilik şartmış....

doktor lar tüp bebeğin maliyeti 7 milyarmış ve bu çok kötü ben 1.5 yıllık evliyim ve borçlarımız var...evimizi eşim yaptı hep kimseden destek almadan...

doktorumada söyledim doktorum doğum kontrol hapı verdi..yumurtlaıkların dinlensin dedi....
ve dinlenince önümüzdeki ay iğnelerle yumurtalıkları çoğaltmaya çalışırız dedi..

ama 2 aşılamamda negatif sonuçandı..şimdi korkuyorum sonuç ne olucak .....

bebegem,
benim de 1.aşılamam negatif,doktorum 2. aşılama yapalım dedi ama hiç cesaretim yok biraz kürlerle denemek istiyorum.eğer yaşın müsaitse bence sen de hemen tüp bebek düşünme.o en son aşama sonuçta.sen de kürleri biraz denesen hem bu arada maddi olarak da toparlanırsın canım

X