Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

allahım yardım etsin inşallah hamilesidnir canım korkma bütün dualarımız seninle sonucundan korkma sakin ol sanırım sende uzun zamandır hamile kalmak istiyorsun bu konuda sabrıda öğrendin elbette dualarımız seninle bizi habersiz bırakma allah yardımcın olsun rabbim sen yardım et adetini geçti mi canım
cok sagol canim,hemen haber vericem zaten
2,5 sene oldu canim..insallah Rabbim hayirliysa göndermistir melegimi :Saruboceq:

hadi hayırlısı inşallah hamilesindir dualarım seninle cuma vaktı kuran okumak cok sevapmıs birazdan kalkıp okuyacagım senın içinde dua edecegim:Saruboceq:
Allah razi olsun canim...
hepimizin yüzleri en kisa zamanda gülsün insallah :Saruboceq:

cucu dualarımız seninle canım mübarek cuma günü inşş Rabbim hakkında hayırlısını verir.
Olumsuz bir sonuç olsa bile sakın üzülme biz bu yola çıktık artık hiç bir kötü sonuç bizi yıldıramaz Allahın izniyle!

haklisin bitanem...
ama onca emek sarfediyoruz...Rabbim kimsenin yüzünü kara cikarmasin
herkesin meleklerini göndersin insallah :Saruboceq:

canım sorun eşindeyse neden onada kürler uygulamıyosun. meselaa keçi boynuzu kürü, bal tarçın çörekotu kürü..bununla ilgili bi ton kür varr bencee bu kürleri denemelisinn sende böğürtlenkökünü kullanırsann rabbim görür çabanızı diye düşünüyorum unutmakii herşey ondan geçer o ol der olur.. ama elinden gelenin fazlasınıda yapmalısınn benceevereliniortak

hehhh bak ne güzel söyledi benim balam

iyidir ablacım. haberlerr sendennn nasıl gidiyoo şu böğürtlen kürüü. acayip heycanlıyım varyaa annem gelsede şu kökü getirsee vallahide bu gece rüyamda gördüm böğürtlen kökünü acayip kafaya taktım ben bu köküü :):kedi:

az önce anlattım sarı akıntılarım başladı yine yumurtlamadan sonra ama az ve asla koku yok kaşıntı filan da yok böğürtlen kökünün etkisi olduğuna kesinlikle eminim

bugün çok sıkıldım kızlar...

doktor tüp bebek yapalım dedi....ben devletten raporda alamıyorum... 3 yıllık evlilik şartmış....

doktor lar tüp bebeğin maliyeti 7 milyarmış ve bu çok kötü ben 1.5 yıllık evliyim ve borçlarımız var...evimizi eşim yaptı hep kimseden destek almadan...

doktorumada söyledim doktorum doğum kontrol hapı verdi..yumurtlaıkların dinlensin dedi....
ve dinlenince önümüzdeki ay iğnelerle yumurtalıkları çoğaltmaya çalışırız dedi..

ama 2 aşılamamda negatif sonuçandı..şimdi korkuyorum sonuç ne olucak .....

canım dinlenirken bence d.kontrol hapı kullanma başka destekleyici kürler kullan ya bu arada hamile kalırsan neden yumurtlamanı durdurasınki bence

Son düzenleme:
canım sorun eşindeyse neden onada kürler uygulamıyosun. meselaa keçi boynuzu kürü, bal tarçın çörekotu kürü..bununla ilgili bi ton kür varr bencee bu kürleri denemelisinn sende böğürtlenkökünü kullanırsann rabbim görür çabanızı diye düşünüyorum unutmakii herşey ondan geçer o ol der olur.. ama elinden gelenin fazlasınıda yapmalısınn benceevereliniortak

canım keçiboynuzu kürünü ara ara kullandım. ama pek etkili olmadı. bize doktor normal yolla olma ihtimali çok düşük dediği için direk tüp bebeğe yöneldik. bi de benim yaşım 31 zaman geçiyor. Bir an önce hayırlısıyla yavruma kavuşmak istiyorum Allahın izniyle....

canım keçiboynuzu kürünü ara ara kullandım. ama pek etkili olmadı. bize doktor normal yolla olma ihtimali çok düşük dediği için direk tüp bebeğe yöneldik. bi de benim yaşım 31 zaman geçiyor. Bir an önce hayırlısıyla yavruma kavuşmak istiyorum Allahın izniyle....

tüp bebeği yine yap canım ama eşine destek olarak kullandırki şansınız artsın

az önce anlattım sarı akıntılarım başladı yine yumurtlamadan sonra ama az ve asla koku yok kaşıntı filan da yok böğürtlen kökünün etkisi olduğuna kesinlikle eminim

hm iyi bakalım hadi haırlısı ablaaacımm

canım bence düzenli kullanmalısın . her akşam sabah.. havuç suyu. keçiboynuzu kürü. na,bal tarçın çörek otuu bunları bence sen düzenli kullan. bak noluyo ozmaannn....dimi kuzunaz ablaa. kuzu ablam biliyo etkisinnii..:lepi:

günaydınnn kıslarrrrrr
bu mübarek gün hepimize hayırlar getirsin inşallahhh nasılsınız
tabi ben biraz geç uyandım arkadaşım aramsaydı daha uyuyacaktım,arkadaşımda sizler gibi çalışıyo bana dediki oohh kıza bak ya biz çalışalım sen ense yap:roflol:

günaydınnn kıslarrrrrr
bu mübarek gün hepimize hayırlar getirsin inşallahhh nasılsınız
tabi ben biraz geç uyandım arkadaşım aramsaydı daha uyuyacaktım,arkadaşımda sizler gibi çalışıyo bana dediki oohh kıza bak ya biz çalışalım sen ense yap:roflol:

ohh yat kuzucum boşver yat ya keyfine bak bizim yerimizede yat

hm iyi bakalım hadi haırlısı ablaaacımm

canım bence düzenli kullanmalısın . her akşam sabah.. havuç suyu. keçiboynuzu kürü. na,bal tarçın çörek otuu bunları bence sen düzenli kullan. bak noluyo ozmaannn....dimi kuzunaz ablaa. kuzu ablam biliyo etkisinnii..:lepi:

valla eşime bende pazar gününden beri keçiboynuzu kullanıyorum cinsel açıdan sorunlar vardı bir nebze olsun rahatlattı faydası oldu inanıyorumki düzenli kullandıkça daha çok faydaları olacak

ohh yat kuzucum boşver yat ya keyfine bak bizim yerimizede yat

kız benim eşim işten geç geldiği için yeemek ye çay için tv izle bilmem ne yap derken saat 2-3 oluyo ondan geç uyanıyom
ayyy sabah ruyamda hep yılanlarla uğraştım hayrola inşallah

valla eşime bende pazar gününden beri keçiboynuzu kullanıyorum cinsel açıdan sorunlar vardı bir nebze olsun rahatlattı faydası oldu inanıyorumki düzenli kullandıkça daha çok faydaları olacak

ya keçiboynuzunun cinsellik açıdan çok etkisi varmışşş düzenli kullanırsan neden fayda etmesin bende bi sorun olmadığı halde dün eşime içirdim diyomki sende bi değişiklik varmı yooo diyo aynıyım :)))

kız benim eşim işten geç geldiği için yeemek ye çay için tv izle bilmem ne yap derken saat 2-3 oluyo ondan geç uyanıyom
ayyy sabah ruyamda hep yılanlarla uğraştım hayrola inşallah

Allah hayırlara vesıle etsın rüyada yılana iyi derler diye bliyorum ama

Allah hayırlara vesıle etsın rüyada yılana iyi derler diye bliyorum ama

hayatım vallaha bende düşman diye biliyorum hayırlara yormak lazım
şimdide tabire baktım kadına çocuğa saltanaata yorulur diyor böle nereye adım atsam yılanlar vardı büyüklü küçüklü ben zaten yılandanda çok korkarımya ondan bağırıyodum kaçıyodum her yer doluydu
yoksammm her yer çocuklaamı dolup taşacak :))

noldu herkez nerde kuzu nerde beni yanlız bıraktınız aşk olsun
neyse hanımlar mübarek cuma günü biraz kuran okuyup dua etmek lazım
mübarek vaktimizi pc başında geçirmeyelim

noldu herkez nerde kuzu nerde beni yanlız bıraktınız aşk olsun
neyse hanımlar mübarek cuma günü biraz kuran okuyup dua etmek lazım
mübarek vaktimizi pc başında geçirmeyelim

bnde şimdi abdest aldım kuran okuyacaktım eşimde dükkandayken hepimizin için dua edecegim kızlar A llah biran önce bebişlerimizikucagımıza almayı nasip etsin

hayatım vallaha bende düşman diye biliyorum hayırlara yormak lazım
şimdide tabire baktım kadına çocuğa saltanaata yorulur diyor böle nereye adım atsam yılanlar vardı büyüklü küçüklü ben zaten yılandanda çok korkarımya ondan bağırıyodum kaçıyodum her yer doluydu
yoksammm her yer çocuklaamı dolup taşacak :))

ayse.20 üçüz falan olucak galiba.Allah hayırlısını nasip etsin ama yılan görmek iyidir.Çok fazla görmen de belki bu topic de çok hamiş olanlar olucak oonun içindir kaydirigubbakcemile2

valla ben yılan görmenin iyi olmadığını arkandan konuşan seni çekemeyen kötü insanlar var diye biliyorumm..ama s en hayıra yor

kıslar yemek erken geldi bugün cuma ya görüşürüz burda olurum 1 saate kadar

ok kuzu bak keyfine ben de çıkıcam yemeğe birazdan.
Arkadaşlar herkese afiyet olsun şimdiden
evde olanlar şööle güzel bir salata yapsın bol limonlu güzelce yesinler ohhh mis gibiizemuszemus

X