Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım benim sen anne olacağına inan,duanın gücüne inan,
çünkü inanmak başarmanın yarısıdır,inancını kaybettiğin an herşeyini kaybedersin
hemen öle kürleri bırakmakda neymişşşş:eek:klava:
çabalamaya devam,listedende çıkmana izin vermiyoruz,hamile kalana kadar bizimlesin kaldıktan sonrada kovarız:roflol:
hay yaşa sen ayşecimm yaa ayşe bu ne diyoo kızzz....:eek:klava: döverük valla seni haaa. Çok üzgünüm çoookölee daha büyük şok olursunn.:tomato:

neyse kızlaar en eve gidiiyomm hava kararmadann yarın boll booll görüşürükk hadinn öpüldünüzz. size iyi akşamlar...... gecede başarılarr :)):

neyse kızlaar en eve gidiiyomm hava kararmadann yarın boll booll görüşürükk hadinn öpüldünüzz. size iyi akşamlar...... gecede başarılarr :)):
güle güleeee yolda dikkat et kendine gözel hatunsun :)))

canım benm daha 2,5 yıllık evlisin millet evlenince 4-5 yıl kendileri isteyerek bebek yapmıyo benim çevvremde 10 yıl 15 yıl çocuğu olmayanlar var gitmedikleri doktor yapmadıklar şey kalmamış şu an kadın tüpbebekle hamile
umudunu yitirseydi o yitirirdi dile kolay 15 yılll....
herşey yaşıma göre ağır geliyor demişsin
benim yerime koy kendini teyzemin oğluyla evlendim herkez ayyy çocuğun özürlü olur niye evlendin dediler hamile kaldım çocuğum sapasağlamdı doğdu doğduktan sonra basit bi nedenden öldü ve ben bunları 19 yaşımda yaşadım benim içinde ağır değilmi sence
bunları sana sölememin nedeni kendinden daha kötü durumda olanları sana hatırlatmak
sen aslında doğru bi karar almışsın artık sen ben veya hepimiz bu çocuk fkrine odaklanmaktan vazgeçelim rabbim ol dediği zaman olacak kafamıza takktıkça sağlığımızdan oluyoruz

cok üzüldüm canim mafoldumben
Allah kimseye kaldiramayacagi yük vermezmis...
su anin psikolojisiyle bu kadar kesin tepkiler veriyorum belkide..
yolun cok basinda olmamdan,yada bicok seyin üstüste gelmesinden bilemiyorum..
cok cok haklisin...
az önce düsündüm bende burayi okumadan...
hersey icin binlerce sükür Rabbime..
sagligim sihhatim yerinde,esimle sicak evimde oturabiliyorum..
bize az gelen seyler icin yanip tutusan insanlarda var...
o yüzden sükür sükür..binlerce kez sükürler olsun halimize...
kismetten öteye yol gitmezmis..
demekki benim icinde kismet buymus...
olsun bakalim,saglik olsun...
ama evet..odaklanmama fikrim hala sabit...
herkese iyi aksamlar canlar...

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|böğürtlen kökü kullanıyor|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor
6|prlanta|21|10.10.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|08.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
11|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
12|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
13|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
14|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
15|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor:nazar::nazar:
16|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
17|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
1|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
19|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
20|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|hergün yasin okuyor 4444 tefriciyeye başlayabilir
21|adalex|25|03.10.2009|polikistikover|tedavi sırasında böğütlen kökü kullanıyor |03.11.2009(test yapıcak)|pregon iğne|dr. tarafından takip ediliyor|mübin duasına başlayacak
22|semos427|33|belirtilmedi|erken yumurta yetmezliği|saraçoğlu özel kürü-organik beslenme-balık hariç et tüketmiyor |belirtilmesi|dhea balık hapı|yumurtlama düzensiz|41 fetih süresi okudu
23|ELİFİM65|28|12.10.2009|kan pıhtılaşması yüzünden 3 düşükl|kür yok|belirtilmesi|aspirin|belirtilmedi|4444 salatı tefriciye okudu

listemizi güncelliyorum kıslar evet kimin nesi varmış görelim gözümüzün önünde olsun listemiz değilmi bu arada cucu muz test verdi alalh hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah bebeği göbüşündedir kayracığımın lafı bu :roflol:

canım benim adımı listeden silmişsin :KK43:((

gunayın kızlar
bakalım buyumeyen yumurtalar ne alemde bugun tekrar kontrole gıdıcem hayırlısı

canım benim adımı listeden silmişsin :KK43:((

günaydın herkese kıslar senin adını listeden silmedim canım da kesin yine aynı şey oldu alıntı yaparken seni eklemeden önceki listeden alıntı yaptım heralde o yine karıştırdım dimi hemen düzelticem canım listeyi en son güncellediğim yerde bulacağım tekrar kıslar günaydın bu arada ayşecim iyi kaynatmışsınız bu arada ben akşam evde değildim ve işten çıkmadan öncede sitede sorun vardı girmedim

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|böğürtlen kökü kullanıyor|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor
6|prlanta|21|10.10.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|08.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
11|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
12|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
13|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
14|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
15|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor:nazar::nazar:
16|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
17|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
1|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
19|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
20|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|hergün yasin okuyor 4444 tefriciyeye başlayabilir
21|adalex|25|03.10.2009|polikistikover|tedavi sırasında böğütlen kökü kullanıyor |03.11.2009(test yapıcak)|pregon iğne|dr. tarafından takip ediliyor|mübin duasına başlayacak
22|semos427|33|belirtilmedi|erken yumurta yetmezliği|saraçoğlu özel kürü-organik beslenme-balık hariç et tüketmiyor |belirtilmesi|dhea balık hapı|yumurtlama düzensiz|41 fetih süresi okudu
23|ELİFİM65|28|12.10.2009|kan pıhtılaşması yüzünden 3 düşükl|kür yok|belirtilmesi|aspirin|belirtilmedi|4444 salatı tefriciye okudu
24|resimimis|31|13.10.2009|hipotiroidi|bal tarçın çörekotu karışımı kullandı-süt ve sarımsağı deneyecek |10.11.2009|levotiron veya tefor kullanıyor|ovülasyon testi ve ateş ölçümü ile takip ediyor |günde 100 kere el mucib çekiyor

işte resimimis canım benim buldum o listeyi şimdi güncelliyorum özür dilerim uyardığın içinde sağol canım

günaydın herkese kıslar senin adını listeden silmedim canım da kesin yine aynı şey oldu alıntı yaparken seni eklemeden önceki listeden alıntı yaptım heralde o yine karıştırdım dimi hemen düzelticem canım listeyi en son güncellediğim yerde bulacağım tekrar kıslar günaydın bu arada ayşecim iyi kaynatmışsınız bu arada ben akşam evde değildim ve işten çıkmadan öncede sitede sorun vardı girmedim
valla abla kaynattıkki ne kaynattık cucuya sinirlendik okumuştursun belki hemen vazgeçmiş gi konuştu.:eek:klava:

evliliğimi ve kariyerimi sormuşsun kuzunaz. çok büyük badirelerden sonra evliliğim şimdi gayet iyi Allahıma şükürler olsun, kariyer konusuna gelince onu zaten yıllar öncesinden edinmiştim sağlama aldım artık.. maddi hiç bir sıkıntım yok ama manevi yönden kötüyüm hep yapılan kürtajların pişmanlığını yaşıyorum.. sürekli deli gibi kürtaj sayfalarını açıyorum okuyorum :KK43: eğer o cahilliği yapmasaydım biri 6 yaşında diğeri 3 yaşında 2 tane çocuğum olacaktı.. çok pişmanım ve bi o kadarda korkuyorum eğer Rabbim bana ceza olarak bi daha evlat vermezse ne yaparım diyorum :KK43: aslında çok inançlıyımdır ve kürtajında ne kadar günah olduğunu bilirim ki kürtaj olduğum gün kendime geldiğim andan gece yarısına kadar ağlamıştım ne yaptım diye ama yine de ikinci aptallığımıda yaptım :KK43: inanılmaz hırslı bir insanımdır o zamanlar gözüm bişey görmüyordu işten başka..

kizlar özür dilerim,yazamadim,hata verdi site mesaji gönderirken..
negatif...yine olmadi...
aklim almiyor,testte cift cizgi,kanda bisey yok...
beni listeden cikarabilirsiniz kizlar..
artik ne kür,nede tedavi olacak..dinlenmek,unutmak istiyorum sadece..
kuzunaz canim sormussun ya adet tarihimi..evet dogru o tarih..adam akilli adet göremiyorum ki...
durum bu iste canlar...hepinize tesekkürler desteginiz icin...
insallah sizlerden güzel haberler aliriz

canım benim sana bişi söylememe gerek bile görmüyorum çünki sen kendini toparlayacaksın ve umutların yeniden düzelecek canım bende düzgün adet görmüyorum ama geçen ay ilaçsız kendiliğimden oldum bu ayda bugün 22. günüm daha 28 bile olmadı yani belirtiler var sanki yani olursam bu bir mucize olur ilaçsız kendiliğimden 28 günde bir adet bunuda allahın verdiği izin ve şifayla böğürtlen kköküne borçluyum sen önce hele bi şu adetlerini düzene sok canım tedavinide ondan sonra ol sen 30 haziranda adet olmuşsun nasıl tedavi görüyordun şaşkınım yani canım normalde tedaviler her ay olduğun adetle olur sen birde idrar da çift çizgi çıkıyor demişsin nasıl oluyor sen tekrar bir test yap bi kaç gün sonra gerçi kana geçmeden idrara geçmez hcg ama nasıl oluyor bilmiyorum ki neler var valla ya

gunaydııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn....

evliliğimi ve kariyerimi sormuşsun kuzunaz. çok büyük badirelerden sonra evliliğim şimdi gayet iyi Allahıma şükürler olsun, kariyer konusuna gelince onu zaten yıllar öncesinden edinmiştim sağlama aldım artık.. maddi hiç bir sıkıntım yok ama manevi yönden kötüyüm hep yapılan kürtajların pişmanlığını yaşıyorum.. sürekli deli gibi kürtaj sayfalarını açıyorum okuyorum :KK43: eğer o cahilliği yapmasaydım biri 6 yaşında diğeri 3 yaşında 2 tane çocuğum olacaktı.. çok pişmanım ve bi o kadarda korkuyorum eğer Rabbim bana ceza olarak bi daha evlat vermezse ne yaparım diyorum :KK43: aslında çok inançlıyımdır ve kürtajında ne kadar günah olduğunu bilirim ki kürtaj olduğum gün kendime geldiğim andan gece yarısına kadar ağlamıştım ne yaptım diye ama yine de ikinci aptallığımıda yaptım :KK43: inanılmaz hırslı bir insanımdır o zamanlar gözüm bişey görmüyordu işten başka..

ben bu hayatta herşeyi herkesi anlayabiliyorum hiç bir zaman ön yargılı olamam hep kendimi karşımdaki kişilerin yerine koyarak düşünürüm benimde zaman zaman iş kariyer açısından çok hırslarım oldu evliliğimi bile 2. planda tutacak kadar ama zaman geliyor hepsi geçiyor 3 senedir çocuğum olmuyor bu aşamada herşeyde sakinleştim hırslarım filan sakinleşti yani sonuç olarak dünyalık işler bir yerde yaşamak için gerekli şeyler ama tabi ben kariyer olayına karşı değilim tabikide olacak tamda bu hırslarının olduğu zamanda bebeğinin gelmesi seni anlık kararlar vermeye itmiş olabilirsin yani kısacası yaşadığını en iyi sen biliyorsun bize karışmak ve yorum yapmak düşmez kürtaj konusuna gelince belki hani çok çocuğun olsa da artık bunlarda olursa bakamam düşüncesi ile aldırsaydın belki bir nebze ama hani bu kadar çok isteyenler varken 2 tane aldırman hemde hiç çocuğun olmadan aldırman allahın gücüne gidebilir kürtajla ilgili benim dinlediğim şuydu bir ilahiyatçı hocadan sanırım en fazla 2 aya kadar henüz kan pıhtısıyken ve ruhu verilmemişken dinimizce öldürmek sayılmıyormuş ama bilemiyorum yani sonuçta kürtaj öldürmek olarak kabul eidliyor dinimizde allah korusun allahım affetsin kendini bu konuda çok psikolojini bozma derim allah affedicidir önemli olan pişman olmak sen bi gaflete düştün ve bunu rabbimize dile getirebilirsin el afüv allahın isimlerindendir affedici anlamını taşır bol bol bunu tesbih edebilirsin ve her başladığında af dileyip tesbih edebilirsin ya tevvab da tövbeleri kabul eden anlamındadır bunuda tesbih çekebilirsin aklına her geldiğinde dua etmekten başka bir şey gelmez elimizden ama rabbim beni cezalandırr filan diye düşünüp psikolojini bozma bence arkadaşım sadece günahımı biliyorum af diliyorum de ve ona güven rabbimiz affedicidir bak aslında şöyle bir durumda var ilk çocuk alındığında bir daha olmama gibi riskler olur diye duydum ki 17 sene olmayan bir kadın tanıyorum ilk çocuğu karnında ölmüş kürtaj edilmiş ve 17 sene olmamış ve yaşlı bir kadındı ama küçücük çocuğu vardı yanında senelerce beklemiş sana ikinci çocuk şansını da vermiş rabbimiz inşallah ta ikinci kürtajda bişi olmamıştır dah korunmayı bırakalı 1 ay olmuş sanırım yani bu çok uzun bir zaman değil yani sen infertil sayılamazsın bile benim sana tavsiyelerim acizane tavsiyelerim dua edip af dilemendir inan rabbimiz bize hiç haketmediğimiz halde o kadar güzel şeyler sunuyor ki bol bol şükretmemiz gerek sana da tekrar anne olma nimetini tanır özellikle pişmansın ve günah işledim diye kabul ediyorsan ve ondan af diliyorsan dediğim gibi dua etmeni tavsiye edebilirim onun dışında ben böğürtlenm kökü kürü uyguluyorum faydasını görüyorum eğer rahmini temizlemek ve kuvvetlendirmek istiyorsan bunu da yapabilirsin yani kullanmak istediğin uygulamak istediğin bir kür olursa biz arkadaşlarla yardımcı olabiliriz ama sitede kürtajdan sonra hamile kalmayı bekleyenle rvs. gibi topiklerde var dilersen oralarada katılabilirsin allah yardımcın olsun yanlış anlama senin günahın bu olabilir ama hepimizin bildiğimiz veya bilmediğimiz bir sürü günahlarımız olabilir allah affetsin yarabbim afüv adı hğrmetine bizleri affetsin sende acele etme sabırla bekle biz rabbimizden gelen herşeye razıyız haşa razı olmasak bile elimizden birşey gelmez çünki hiç bir şey ondan daha güçlü değil sende biliyorsun elhamdürillah müslimansın benimd eunutup gaflete düşüp dua etmediğim zamanlar hep oluyordu (inşallah bundan sonra olmaz) ama şuınu farkettim hep allahtan bişi istediğimiz zaman mı ona dua edeceğiz o ibadetlere dua edilmeye zikredilmeye layıktır inanki o istemedikçe hiç bir şey olmaz ondan imkansızı iste öyle bir gerçekleşiyorki diyorsun ki rabbim sana nasıl inanılmaz o kadar ben varım diyor ki haşa ona inanmayanın aklı yoktur sen bir dua ettiğinde o kadar imkansız gördüğün dileğini gerçekleştirir ki insan kendinden utanıyor yarabbi sana ne kadar eksik kalıyorum diyor ne bilim arkadaşım çok uzattım kusura bakma allah affetsin belki tam kariyerinle ilgilendiğin sırada sana bunları sınav olarak verdi belki sende bu sınavda bir gaflete kapılarak kaldın ama umarım rabbim notunu kötü vermez sadece sua edip af dile ama bunu yaparken içinde korkular sıkıntılar olmasın psikolojini bozma tabiiki rabbimizden korkarız ama aynı zamandada umudumuz olmalı o affeder o kullarını sever o tövbe edeni dahada çok sever allah tövbeni dileğini dualarını kabul etsin bizlerinde tabi

Konuyu Toplam 8 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, alpy, aycanisa, ayferrrr, evindarkece+, sumeyrat, yarence06

günaydın kıslar herkese günaydın canlarım topiğimizin gülleri , minik kuşları da var tabi güzel anne adayları umutlu anne adayları sonuna kadar direneceğiz değilmi allahım umudumuzu kırmasın hiç bir zaman

Konuyu Toplam 8 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, alpy, aycanisa, ayferrrr, evindarkece+, sumeyrat, yarence06

günaydın kıslar herkese günaydın canlarım topiğimizin gülleri , minik kuşları da var tabi güzel anne adayları umutlu anne adayları sonuna kadar direneceğiz değilmi allahım umudumuzu kırmasın hiç bir zaman

Tabii ki şekerim YILMAK YOKKKKK.Bakın gorun kıslarr herkes sırayla çatırrr çatırrr doguracakkk:)))

X