Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın arkadaşlar....nasılsınız.....neşecim inşallah sen hamilesin canım dikkat et kendine....hilalcim adımı yazmıştım canım benim içinde dua edermisin.sevgi canım ismim

tamam canım yazmıştım zaten adını
hepinizin adını tek tek okutacağım merak etmeyin kuşlarım:)

günaydın kıslar hayırlı cumalar nasılsınız görüşmeyeli varmı yenı haberler

iyi sayılırız canım:)
sen nasılsın?
değişiklik yok herkes gün sayıyooooo
ne zaman hasta olcam kim hamile diye:)

mrblar herkese teyzem soğan küür ardından incir kürüne başladı ardında ne tavsiyeedersiniz

iyiyim bende şu mübarek günün hürmetine herkes kavusur inşallah bebişlerine

ayçanisacım canım hoşgeldin nasılsın nasıl gidiyor hamilelik kaç haftalık oldun nasıl hissediyorsun kendini hele biras anlat bakalım biseee

kuuznaz görüşmeyeli ne var en yok bebişi olan varmı inş vardır

hayırlı cumalar hayırlı sabahlar kızlar nasılsınızzzopuyorumnanaktan

günaydın kızlar hayırlı cumalar.
aycanısa slm cnm nasılsın bebiş nasıl?? neler yasıyosun bizlerle paylaş biraz tecrübe olsun.

kuuznaz görüşmeyeli ne var en yok bebişi olan varmı inş vardır

canım sen bana özelden teyzen için yazan arkadaşsın değilmi teyzen soğan suyundan nasıl bi fayda görü birde 3-4 ay ilk ay 15 gün diğer aylar 10 ar gün kullanmalı soğanı inciride 2 aylık kürler halinde kullanmalı inan erken menepoz için soğandan başka tavsiye edebileceğim bişi bilmiyorum bu arada hamişlerimiz ilk sayfadaki listede var canım

hayırlı cumalar hayırlı sabahlar kızlar nasılsınızzzopuyorumnanaktan

hayırlı cumalar canım.
ben çok uykusuzum dün gece tv ye takıldım geç yattım sabah da çok zor kalkabildim-tatlicadiarzu-
sen neler yaptın kayınvalidenler kaçta gelirler bugün?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…