Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ok. canım inş umutların tükenmez Allah sana bebişini verir böylelikle bizimde umudumuz olursun

yok canım boş yere benden beklemeyin yarın
pazartesi yaptıracam
kararım kesim
kararımı eşim bile degiştiremez

hadi kızlar ben yatmaya gidiyorum
hoşcakalın

bencede hamilesin ... sabah çift çizgi gördüm diye yazmışsın ya ilk defa hiç tanımadığım biri için çok heycanlandım... böyle diiyncede seni gaza getirmiyoruz dimi... allahım hayırlısı inşallahhh:Saruboceq:

neşeciğim sen yatmışsın yetişemedim kusura bakma şimdi bakıyorum neler yazmışsın

neşeciğim bak sen pazartesi kanda yaptırmışsın testi ya daha salı zaten 1 hafta oluyordu bir hafta sonra yerleşir dedi benim dr um belki şimdi yaptırsan çıkardı ama pazartesi çok erken olmuş canım hayırlısı

iyi akşamlar N83 canım biz iyiyiz sen ne yaptın gttinmi dr a canım ne dedi

kuzucm dr. gitmiştim ya bugün eve çok geç geldim başım çok ağrıyor bir bakayım diye girdim dr. morfolioji olayını sordum da o %3 bozuk olan kısımmış yani değerler çok iyi diyoo bize tatil önerdi arkadaşım

evet bu konuyu bi arkadaşla konuştuk senden sonra evet bozuk olan kısmı %3 ise çok güzel canım ama testlerde bazen tes yazıyor işte normal morfoloji 3 sandım seni üzdüysem özür dilerim her işte bir hayır avrdır stres yapma canım istersen bu çok önemli dua et rabbim nasip ederse olur

yok canımcım neden üzüleyim sonuçda bildiklerimizi paylaşmaya çalışıyoruz bizim merkezde sanırım bozuk olan kısım yazılıyormuş

eftelya canım sende hep geç saatlrde burdasın kocişten ancamı fırsat buluyorsun yoksa

yok canımcım neden üzüleyim sonuçda bildiklerimizi paylaşmaya çalışıyoruz bizim merkezde sanırım bozuk olan kısım yazılıyormuş

evet bugün senden sonra bir arkadaşla onu konuştuk öle yazarmış bazı yerler

yaw kızlar hamilelik belirtileri neler..ben burda sizin yazdıklarınızdan etkileniyorum galiba...sürekli midem bulanıyor

neşecimmm canımmmm
teste 5 dkk dan sonra bakmayın
çünküm sonuç değişebiliyo
hem daha erken değilmi test için bekle biraz daha
inşallah hayırlıs sonuç alırsın
bende özledim fik fik yapmayı beeee :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…