Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evt bendim cnm.valla ilaçla birlikte kullandı .ilaçsız bi etkisi varmı bilmioruz.

hayırlı cumalar hayırlı sabahlar kızlar nasılsınızzzopuyorumnanaktan

canım günaydın nasılsın dün eskişehirdeki eltimle konuştum msn de kamerada dedim orda benim arkadaşım varrrr delikafadulden nerde oturuyor diyo bilmiyorum dedim nasılsın canımm

günaydın kızlar hayırlı cumalar.
aycanısa slm cnm nasılsın bebiş nasıl?? neler yasıyosun bizlerle paylaş biraz tecrübe olsun.

hoşgeldin bubuşcuğum ayçanisa gitmiş sanırım sen nasılsın inşallah sende hamiş olursunda biz sana sorarız neler yaşadığını

hoşgeldin canım bugün ruyamda civ civ gördüm dünde altın alyans görmüştüm civ civ geliyo zıplıyo yüzüme yapışıyo

canım rüyan hayırlara çıksın civcivi bilmemde ben altını bebişe yoruyorum

hoşbulduk canım sende hoşgeldin güzel gidiyor Allaha şükür 11 haftalık olduk

ayçacımm benimm bi arkadaşın da tek tüpü kapalıymış 3 kere tüp bebek denemiş ama hiç kür kullanmamış senden bahsettim o da maydanoz süt buharına başlıycakk sen ekstra neler yapmıştın canım önerin var mı?

Son düzenleme:

innşşşş öylediiirrr balımmm yaaa ama civcivede çocuk diyolar diye biliyorum bi sorayım dedimmm

günaydın kızlarr
maşaallahınız var yineee :)
sabah sabah müdürüm canımı sıktı keyfim yoktu zaten iyice kaçtııı

papatya kaynatııp buharında oturdum viks ve adacayı yagı kullandım brokoli kürü içmiştim birde kaplıcaya gidiyordum birde ayda bir kere adetten sonra

ayçanisa şu senin brokoli kürün nasıl canım onunda bir tarifini verebilirmisin belki faydası olur

günaydın kızlarr
maşaallahınız var yineee :)
sabah sabah müdürüm canımı sıktı keyfim yoktu zaten iyice kaçtııı

amaan boşver tiryakcımmm o müdürler zaten hep keyif kaçırmak için var başka işe yaramıyolarr kötükedihüso
sen sıkma canını hihoyyyt hihoyyyt

ayçanisa şu senin brokoli kürün nasıl canım onunda bir tarifini verebilirmisin belki faydası olur

inşallah az kaldı sizlerinde haberlerini almaya hep dua ediyoum sizler için brokolı kürü 200 gr brokolıyı yarım litre suda 5 dk haslayıp sabah aksam suyunu içiyorsun 7 gün içip 3 gün ara veriyorsun sonra tekrar 7 gün içiyorsun toplamda 42 gün olacak aralar haricinde

evet tatlım kuzuda bebek demiştii dünnn çookk sevinmişşşştimmmm

inşallah rüyalarımız hayra cıksın..

inşallah kuzucum senin temiz kalbine doğuyor inşallah ama ben bu ay neşe ve senden cok ümitliyim.
bişey sorucam sana benim adetim 25 aralıkta geldi. bugün 15. günüm 4-5 gündür sümüksü bi akıntım var ama kahverengi ilk defa basıma geldi ne yapacağımı bilmiyorum şimdi bu akıntı devam ederse yumurtlama belirtimide anlayamıycam acaba tehlikeli bişeymidir??
cok fazla çamaşırıma geçmiyor cok afedersin wc ye gittiğimde sildiğim zaman tuvalet kağıdına geliyor...cok kafam karısık..

amaan boşver tiryakcımmm o müdürler zaten hep keyif kaçırmak için var başka işe yaramıyolarr kötükedihüso
sen sıkma canını hihoyyyt hihoyyyt

ne yapsam yaranamıyorum deli ediyo beni, birimim yeni değişti benden öncekinin hatalarından dolayı beni sorumlu tutuyo anlatıyorum dinlemiyo bile boğasım geliyooo:mymeka:

zaten adett olcam gerginimmmmafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…