Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ne yapsam yaranamıyorum deli ediyo beni, birimim yeni değişti benden öncekinin hatalarından dolayı beni sorumlu tutuyo anlatıyorum dinlemiyo bile boğasım geliyooo:mymeka:

zaten adett olcam gerginimmmmafoldumben

müdürün bayan mı erkek mii?

canım 1 er bardak mı içiliyo.her gün taze olarak yapılıyo di mi kür?

günaydın kızlarr
maşaallahınız var yineee :)
sabah sabah müdürüm canımı sıktı keyfim yoktu zaten iyice kaçtııı

günaydın canım takma kafana boşverr salla gitsin gıcıklar hepsi zaten :))

amaan boşver tiryakcımmm o müdürler zaten hep keyif kaçırmak için var başka işe yaramıyolarr kötükedihüso
sen sıkma canını hihoyyyt hihoyyyt

allahtan benim hiç bir işyerimde müdür filan olmadı :))))

canım çok sağol inşallah bu bilgi kalsın burda faydalanmak isteyen olur belki

canım hiç merak etme yumurtlama kanaması diye bir şey duydunmu bilmiyorum aynı şey benimde başıma geldi ağustos ayında bir kaç kere kahverengi arkasından kırmızı çok az geldi kesildi ben yerleşme kanaması sandım sonra şeffaf akıntım çok oldu neyse test filan yaptım yaptım bişi yok sonra hatta dr a gittim dandik bi hastane rahim ağzı yarası dedi dolu antibiyotik verdi ee rahim ağzı yarası olsa asla ilişkiye bile giremem sonra hep netten araştırırken gördüm yumurtlamam kanaması olurmuş sonra umut tüp bebek merkezine gittim dr baktı asla rahim ağzı yarası filan yok dedi ben dedim peki o kanama neydi yumurtlama kanaması diye okudum netten olabilirmi dedim evet dedi olabilir sen bi bak canım araştır netten

evet 1er bardak hergün taze olacak

tşk canımmm verdiğin bilgiler için inşş o arkadaşın da olurr çok ümitlendi seni duyunca.
sen bize bol bol dua et sakın unutma dualarında bizi.
inşş sen de hayırlısıyla alırsın bebişini kucağına :Saruboceq:

günaydın canııım ben kendi adıma süperimmmm

rabbim daim etsin canımm
hayırlı cumalar canım.
ben çok uykusuzum dün gece tv ye takıldım geç yattım sabah da çok zor kalkabildim-tatlicadiarzu-
sen neler yaptın kayınvalidenler kaçta gelirler bugün?
aynen uykusuzum tv8 deki programı izledim yatamadaım canım amaaann gelmesinler zaten ben anneme gidicem öğlen şekerimmohhh sefam olsun

Son düzenleme:

inşallah arkadasında sizlerde kavusursunuz hep dualarımdasınız zaten unuturmuyum hiç sizlerden ögrendiklerim sayesınde kavustum bebegıme inşallah sagsaglım hayırlısıyla alırım kucagımada :Saruboceq:

bayannn malesefff
erkekler daha anlayışlı oluyo ama kadınların kaprisi çekilmiyoo

ben de o yüzden sordum canım erkekler daha anlayışlı oluyor,kadınlar özel hayatlarındaki sorunlarını iş hayatlarına yansıtıyolar hele de müdürlerse altında çalışanlar yanıyoo yanii.
benim bi bayan müdürüm vardı sabah yüzü gülüyosaa seviniyodukk bugünümüz güzel geçicek diye eğer sinirli gelmişse kesin kocasıyla atışmışş yandık diyodukk delikafadulden delikafadulden

kıslar benim bugün baya işlerim var bizimkiler daha aralık ayının banka dökümlerini yeni veriyorlar bana ya ((( günlerdir söylüyorum dah ao hesapları işliyeceğim 6 tane banka düşünün sonra 2009 dan 2010 a devir yapılacak kaç gündür farkındaysanız her an burdayım bekliyorum öle milletin keyfini baya birikti ocak ayındada işlem yapamıyordum devir olmadığı için o yüzden baya birikti bana bişi diyormusunuz bankaya çıkıcam önce

sık idrara çıkma kasıklarda ve bacaklarda ara ara giren hafif ağrı
uyuma isteği ve baş ağrısı
canım ayşecim şimdi yoksun ama
bendeki belirtiler seninkiyle aynı gibi
sadace baş agrısı yok
ama yinede ümitsizim kendi adıma
daha yeni meryem suresini okudum arkasına yasin okudum ve
aglayarak dua ettim rabbim elimizi emegimizi boş bırakmaz inşallah

gerçi şu an bankaya gideceğim ama işimi yaparken ocde arada bakarım size yazarım okey öpüyorum neşeciğim hoşgeldin canım görüşürüz sonra sana dün yazdım pazartesi o testi erkek yapmışsın salı günü aşılamana bir hafta omuştu zaten pazartesi çok erken bide çatlama iğneside hcg içeiryor biliyorsun hayırlısı hakkında

bizim binalarımız farklı benim birim müdürüm erkek çok da iyi Allah razı olsun
şefimiz var oda erkek onlarla hiç bi sıkıntı yaşamadım
ama bayan müdür hepimizin amiri hepimize kök söktürüyo bi de nedendir bilmem başından beri bana bi gıcığı var kadının aynı şeyi iki kişi yapsak mesela bana kızar tersler diğerine hiç bi şi olmamış gibi davranır. bugünkü de benden öncekinin düzensizliği yüzünden başıma geldi halbuki 10 gündür burdayım 10 gündür iflahım söküldü burayı düzene koycam die bi teşekkür beklerken yine fırça yedim o sinirimi bozuyomafoldumben

kuzucum senin mesajının altına yazdığım cevap çıkmadı iki kere denedim neyse buraya yazayım artık meleğim şükür iyiyim sayfaları zor bitirdim ben kırmızı topraktayım canım cımmm

kıolay gelsin kuzucum
allah kolaylık versin
karnınada bebiş versin işşaaaallaaaaaaaah

inşallah arkadasında sizlerde kavusursunuz hep dualarımdasınız zaten unuturmuyum hiç sizlerden ögrendiklerim sayesınde kavustum bebegıme inşallah sagsaglım hayırlısıyla alırım kucagımada :Saruboceq:

ayçacım nasılsın güzelim özledik seni arada gel bak unutma bizi bebiş nasıl inşallah rahat bir hamilelik geçiriyorsundur canım:CüvCüv:

günaydın arkadaşlar
hayırlı cumalar

hoşgelmişsen neşe kız?
nasılsan bugün eyimisen?
kızım çatladık meraktan ne zaman gitcen kan vermeye gerçi vermişsin ama o sayılmaz
bugün müjdeyi verirsen maalesef ben olmayacağım çok üzülüyorum...
ama yoksada ta pazaertiseye kacak off offffffff
sizinle birlikte kutlayamayacağım
ama boşver yeterki sen hamiş olda ben olmasamda olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…