Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

mrblar hoşbulduk. nasılsınız kızlar. neşecim pek muhabbetlere katılamıyorum ama takip etmeye çalışıyorum umarım en kısa zamnda alırız mutlu haberlerini test yapsan çıkmaz mı acaba? . ya artık ne olur hamile kalalım. kızlar ben iyice umutsuzlaşıyorum zaman geçtikçe ne yapcam bilmiyorum.

umutsuzluk yooooook çalışmalara devam rabbim kisenin isteğini geri çevirmez

neşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
geldim canım yaaa sana mesaj yazdım gitmedi internette sorun oldu herhalde
bende kapatıp açtım ve buradayım
11 ocak tahlil günün yani pazartesi canım
ama çatlatma ignesini yaptırdıgım gün dahil 12.günü adet olunur oda cumaya geliyor canım
inşallah hamileyimdir
yalnız hiç adet olacakmış gibi his yok

ayol ben sizden daha çok giriyorum bu topige
ben sizi daha yeni gördüm
yaa tahlile aslında cesaretim yok yaaa korkuyorum

benile konuşsanız

canım ya . kaç yaşındasın , ne kadar zamandır bebek istiyosunuz , prob. neydi.

bu arada ben özel hast. aşılama yaptırmıştım orada 15 dk da çıkardılar bunun için bazı evraklar ve test sonuçları falan gerekiyor hepsi hemen halledilecek şeyler sadece rahim filmi çektirmiş olmalısın vs. benim raporum böyle çıktı

ayol ben sizden daha çok giriyorum bu topige
ben sizi daha yeni gördüm
yaa tahlile aslında cesaretim yok yaaa korkuyorum

neşecim korkma yaa walla ben test meraklısıyım yaa çatlıyorum şimdi seni yerineee
yap artıkkkkkbilmiyorumkismile

çünkü olmayacaksın bebiş gelecek balım valla heyecanal bekliyorum

neşecim korkma yaa walla ben test meraklısıyım yaa çatlıyorum şimdi seni yerineee
yap artıkkkkkbilmiyorumkismile

ya tiryakcım yinede korkuyorum
bundan 2 ay önce düşügüm olmuştu
oda aşılamaydı ama bu son aşılamam
adet agrım yok ama dün geceden beri mide bulantım var ve sık idrara çıkıyorum canım

umutsuzluk yooooook çalışmalara devam rabbim kisenin isteğini geri çevirmez

haklısın canım ama yok olmuyor. ya ne zormuş hamile kalmak insan başına gelince anlıyor adetini hesapla yumurtlamanı hesapla onu hesapla bunu hesapla . çalış çalış valla sıkıldım yoruldum

ya tiryakcım yinede korkuyorum
bundan 2 ay önce düşügüm olmuştu
oda aşılamaydı ama bu son aşılamam
adet agrım yok ama dün geceden beri mide bulantım var ve sık idrara çıkıyorum canım

canım benimm çok ii anlıyorum seni ama ne biliim meraklı melahat çatlıyorummmeyvahedigeldismile
aslında yapsan sende rahatlarsın sonuç değişmeycek Rabbim hayırlısıyla bebişlerini gönderdi göbişine inşallahh

haklısın canım ama yok olmuyor. ya ne zormuş hamile kalmak insan başına gelince anlıyor adetini hesapla yumurtlamanı hesapla onu hesapla bunu hesapla . çalış çalış valla sıkıldım yoruldum

gerçektende zor valla
bazen bıkıyorsun

tamam canımyapacam ama şimdi degil canım çünkü erken
yapacam ve haberiniz olacak ama sürpriz canım ilk önce kuzuya diyecem demiştim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…