Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

rica ederim hayatım birde ben şu tablo işini halletsem çok iyi olacakta

kuzunazcığım neden benim sorularıma cevap yazmıyorsun yoksa seni istemeyerek çokmu sıktım ..arkadaşım öyle bir durum olduysa senden özür dilerim...insan biraz sabırsız oluyor saten şu sabrımızı ayarlaya bilsek istediğimiz herşey olacak...

o olay bendede oluyor neden geri geldiğini bilmiyorum bende

arkadaslar.bu durum anormal bır durum degıl.belli bir miktar dışarı gelecek tabiiki.malum yercekımı dıye bırsey var:))

ama tavsıyeler su sekılde.ilişki sonrası en az 15 dk sırt ustu yatmalı.belınıze destek olarak cok yuksek olmayan yumusak bı nesne koyabılırsınız.ve hemen yıkamamak gerektıgı vurgulanıyor.

bilginize...:nazar:

arkadaslar.bu durum anormal bır durum degıl.belli bir miktar dışarı gelecek tabiiki.malum yercekımı dıye bırsey var:))

ama tavsıyeler su sekılde.ilişki sonrası en az 15 dk sırt ustu yatmalı.belınıze destek olarak cok yuksek olmayan yumusak bı nesne koyabılırsınız.ve hemen yıkamamak gerektıgı vurgulanıyor.

tsk ederim ayfercima.s.

benım sorunum tüplerimin tıkalı olması

ya bak işte ben her muayenemı testımı oldum da bı o tup olayına gırmedım.sakıncaları çok fazlaymış o fılmın..ee zaten kurcalattıkça bişe cıkacak ıllakı..doktorum bıraz kendı halıne bırakalım dedı.yumurta oluşturalım çatlatalım derken ılaçlar kıst yaptı bende sonra gectı.artık kendı halıne bırakcam.film olayını dusunemıyorum sımdılık.Allah herkese hayırlısını versın..

ya bak işte ben her muayenemı testımı oldum da bı o tup olayına gırmedım.sakıncaları çok fazlaymış o fılmın..ee zaten kurcalattıkça bişe cıkacak ıllakı..doktorum bıraz kendı halıne bırakalım dedı.yumurta oluşturalım çatlatalım derken ılaçlar kıst yaptı bende sonra gectı.artık kendı halıne bırakcam.film olayını dusunemıyorum sımdılık.Allah herkese hayırlısını versın..

o filim olayı cok kötüydü benım için agrılı oldu bıraz ama bazıları sinek ısırıgı gıbı oldu hissetmedim dıyor bünyeye göre değişiyor sanırım belkı acılır dıy elaparoskopi oldum ama acılmadı işte .Allahtan umut kesılmez bekliyoruz bakalım yaza dogru tüp bebek deneyecegiz maddi olarak hazırlanalımda

kuzunazcığım neden benim sorularıma cevap yazmıyorsun yoksa seni istemeyerek çokmu sıktım ..arkadaşım öyle bir durum olduysa senden özür dilerim...insan biraz sabırsız oluyor saten şu sabrımızı ayarlaya bilsek istediğimiz herşey olacak...

hayatım bende onu anlamaya çalışıyorum atladığım bişi var kesin olurmu ne sıkması ben burda bütün arkadaşlarla yazışma çabasındayım mesajlar ardı ardına geliyor ya atlayabilirim bu yüzden canım hemen bakıyorum senin mesajlarına

birde arkadaşlar birşey sormak istiyorum utanıyorum ama önce ce kusra bakmayın özür dileyerek başlıyorum..bazı insanlar eşi boşaldıktan sonra wc ye giderlerse o zaman geri geliyor diyorlar...bende ise eğer belime yastık koymazsam hemen geri geliyor yastık korsam birazı geliyor...bunun içinde bir fikriniz varmı....[/QUO

canıms sana ait bütün mesajları taratıp ancak buldum mesajlarını nasıl görmedim bilemiyorum sürekli sayfa ilerliyor ondan olsa gerek hepinize yetişmeye çalışıyorum ama dediğim gibi topik hepimizin ben kaçırırsam sakın yanlış anlamayın sıkılmak ne kelime benimde sizlere ihtiyacım var ama ben mesajları kaçırırsam herkes birbirine destek verebilir hepimiz varıoz burası hepimizin topiği bu arada ilişki esnasında altına yastık koy ve ayaklarını duvara daya bizim yatağın sağı solu ve ayak ucunda duvar yok sadece baş tarafında var eşim beni ayaklarımdan çkerek duvara götürüp ayaklarımı dayıyor ya utanılacak bişi de yok bunda hayatım sonuçta hedefimiz aynı hatta son yaptığımız akrobatik hareketi anlatayım size diz dirsek pozisyonundayken eşim boşaldı bu şekilde nasıl olacak dedim oda tuttu ayaklarımdan ters çevirerek duvara dayadı yani takla attığınızı düşünün o şekilde yani

canım birde şey var bele değilde kalça altına koyarsak yastığı daha iyi olur benim hiç gelmeden beklediği zamanlarıda bilirim bir miktar bile ama çok nadir oldu o zamanda çok dikkatli ayarlamıştık pozisyonu yani arkanız dönük dizlerinizin üzerinde yüzünüz mümkünse yatağın üzerinde olursa kalça yukarda bel ve yüz aşağıda olur sonra biz böyleyken eşim dediki takla atar pozisyonda dur başının üzerinde ama bu arada ayaklarımı kaldırmıştı beni çevirdiği gibi ta kalçamdan itibaren duvara yasladı beni öylece bekledim bayada boşalmıştı ama sışarı çıkmadı tabi istediğin kadar bekle sonra kalkıp duşa filan girerken bir miktar gelir ama o arada sperm hücrelerini almış olabilir allahın izniile

canım teşekkürler ...kolay gelsin... topiğimiz çok güzel ilerliyor...inşallah burda birbirimize faydamız olur...tek tek yazarız hamiş haberlerimizi...

kızlar romatizmada gebeliği etkiliyormuş....en kısa zamanda gidip baktıracağım :)))

kuzunazcım ben adacayı yagı kulanıyorum ama zararı olmaz demi az önce diğer topikten birisine doktor kullanma oda iltihab yapabilir demiş

kuzunazcım ben adacayı yagı kulanıyorum ama zararı olmaz demi az önce diğer topikten birisine doktor kullanma oda iltihab yapabilir demiş

canım bende 3 gün kuıllandım yara iyileştirici antiseptik özelliği filan var adaçayı yağı değilde koyduğun pamuk yapabilir o yüzden temiz ütülü bir tülbent parçası olabilir ve hakiki zeytinyağıyla karıştırabilirsen bende bu ay zaten çoookk akıntılarım oldu belkide böğürtlen kökü söktü dedim ya adetimi ilk defa böle yaşadım

X