Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kayracımm iyim çok şükür
dün sana cevap yazmaya çok çalıştım ama hep hata verdii
geçmiş sayfalarda birikmiş okuyamadım adet oldun mu merak ediyorumm

oldum canım cumartesi günü geldi 4. cü günüm bügün zaten bu ayda herzamanki gibi hiiiiççç umudum yoktu canım hayırlısı senin ne zamandı canım

canım bu uzun süredir mi geliyo yoksa kullandığın bir kür ya da herhangi bir ilaçtan sonra mı gelmeye başladı.CADIARZU

yok güzelim bu bende genç kızlığımdan beri geliyodu 2 ayda birdi ama son aylarda gelmemişti dün gece gelmiş ben uykudayken ve sabah gördüm akşam karnımda ve belimde değişik bi ağrı vardı ve sabah geçmişti biyerlerde okumuştum yada duymuştum bunların gelmesi iyi diye tüpleri tıkıyomuş yoksa ama acaba yanlışmı duyduklarım bilmiyorum

kızlar bişey sorucam size biraz ayıp olucak sanırım ama :kedi: adet sırasında sizdende bir kaç ayda bir et parçası geliyomu :kedi:

canım kan pıhtısı olmasın o koyu renklerde parça gibi hatat klozetin dibine düşer şifonu çekersin zor gider ben bunu işyerinde kızlar wc den çıkıncada arkasından girdiğimde karşılaştım şifonu çekselerde gitmemişti yani ben hep dikkat ederim bu yüzde :))) aklıma geldi kusura bakmayın da yani herkesde oluyor o

Konuyu Toplam 11 Kullanıcı okuyor. (8 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
kayra_esk, alpy+, ayse.20, Kuzunaz+, schatze_32, simal18, tiryak+, XTATLIKIZ

ayse cim schatze cim simal cim hoşgeldiniz nasılsınız

yok canım resmen et parçası kan pıhtısı hep oluyo zaten yani her ay

kıslar ben bişiler hissediyorum ama inşallah boşa çıkmaz birileri yada biri bu ay tedavisiz hamile haberi verecek gibi geliyor bana inşallah yanılmıyorumdur

kayracımm alıntı yapamadığım için adını yazarak başlıyorum :)))
ben bu ara yumurtlama dönemindeyim galiba ama bu ay olması için bi çaba harcamıcam çünkü zayıflamak için meksika biberi hapına başladım bi ay onu kullancam o yüzden yumurtlamamı falan takip etmiyorum ocağın 10u falan gibide adet olurum herhalde
benden de adet olurken parça geliyo senin dediğin kadar hemen hemen bende hep merak ediyodum normal mi herkeste oluyomu acba die

birde kızlar rüyamda bir kızım vardı ve memleketimde halamlardaydım çok yaramaz bi bebekti emziriyodum emerken oyun oynuyodu rüya değilde sanki gerçekti uyanınca kötü oldum biraz senağlama

birde kızlar rüyamda bir kızım vardı ve memleketimde halamlardaydım çok yaramaz bi bebekti emziriyodum emerken oyun oynuyodu rüya değilde sanki gerçekti uyanınca kötü oldum biraz senağlama

olur tatlım inş gerçek olur gördüğün rüyalar:Saruboceq:

bende merak ediyodum demek varmış içim rahatladı canım inşallah istediğin kadar kilo verip bu ay hamiş kalırsın canım inşalllaahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…