Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar ben yemeğe gidiyorum gelince görüşürüz inş.
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ayşecim yazdım ama görmedin heralde benim içinde bi sayfa açsan sana zahmet olmazsa çok oldum biliom ama merak ettim ben hasta olduğum için yapamıom ama yapmazsanda önemli diil gerçekten:)

ayşecim bilmiyorum yaparmısın ama bide bana baksan n-olur ya çok içimden geldi ne çıkacağını çok merak ettim benim adıma baksan bide çok olmam demi lütfen...a.s.

cnm ne çok olması bakarım tab zevkle
kurana bakmanın zahmtimi olur
abdest alayım bi bakayım ezanda okundu zaten çıkar namz fln kılar bişeyler yer geri gelirim özledim sizi

tamam canım çok sağol gerçekten merakla bekliyorum benim melisayı okuldan almaya gitcem sabırsızlıkla bekliyorum allah razı olsun ne muradın varsa versin inşallah.
bu arada kızlar yeni duydum 41 gece 24kere fatiha suresini okuyup dua etcekmişin bi topikte okudum paylaşmak istedim....

sağol canım ama nerden bakcam ona ben hiç bilmiomdakaydirigubbakcemile3

AYŞEE BENDE ıSTıYORUMMM:kedi:
ADIM TUĞBA
BıZ ÖĞRENCıYKEN HER AKŞAM ÇAY SAATıNDE YAPARDIK :)

hilal ve evin özel mesaj gönderdim size
ayşacim daha yeni abdest aldım namazımı kıldım ve bir fatiha okuyup ayet seçtim bak bakalım..
fetih suresi 18.ayet: Ey Muhammed:gerçekten Allah (hudeybiye.de)agacın altında sana biat ederken mü.minlerden hoşnut oldu. Böylece kalplarinde bulunan saadeti bilmiş.onlara huzur vermiş ve kendilerine yakın bir zafer ile mükafatlandırmıştır. ayşecim böyle bir ayet çok etkilendim ve yeniden bir fatiha okuyup açtım ve Secde suresi 8.ayet:insanın yaratılmasıyla alakalı ve ayet şöyle :İnsanın neslini(sperm ve yumurtadan) hakir bir sudan yaptı. bunuda okuyunca daha bir etkilendim .Ayşecim benim için sende bir ayet bakarmısın canım.bugün doktora gidecez bakalım ne diyecek

ayşecim yaaaa bendeeeeee istiyorum şuan hastayım kendim
bakamıyorum ismim zehra noooooluuuurralkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…