Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

için burkulmasın senin daha yaşın çok genç üstelik öle belli başlı bir sorununda yok bizler iyiyiz herkes iyi çok şükür sen hala kırmızı bir şekilde adet olmadınmı
yok olmadım ablaa bekliyorum işte ocağın 10 una kadar bekliycem. olmazsam tekrar gitcem

kıslar ben bişiler hissediyorum ama inşallah boşa çıkmaz birileri yada biri bu ay tedavisiz hamile haberi verecek gibi geliyor bana inşallah yanılmıyorumdur

inşalllaahh canım inşalllahhh

XTATLIKIZ Alıntı:
kayra_esk kullanıcısından alıntı
birde kızlar rüyamda bir kızım vardı ve memleketimde halamlardaydım çok yaramaz bi bebekti emziriyodum emerken oyun oynuyodu rüya değilde sanki gerçekti uyanınca kötü oldum biraz

olur tatlım inş gerçek olur gördüğün rüyalar

inşallah canım rabbim hepimize nasip etsin inşallahh

Kuzunaz Alıntı:
kayra_esk kullanıcısından alıntı
birde kızlar rüyamda bir kızım vardı ve memleketimde halamlardaydım çok yaramaz bi bebekti emziriyodum emerken oyun oynuyodu rüya değilde sanki gerçekti uyanınca kötü oldum biraz

canım inşallah gerçek olur

inşalllahh canım benim

canım hoşbuldum.bazı aylar benim de oluyo.çok fazla oluyo bazen bazen de hiç olmuyor.

kızlar benim adetim bu ay 10gün erken geldi şaştım kaldım.niye acaba? :hulya: :hulya: :hulya:

ne kullandın bu ay canım soğan filan kullandıysan belki ondandır veya başka bir mü yaptın normalde kaç günde oluyosun

Konuyu Toplam 9 Kullanıcı okuyor. (8 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
kayra_esk, alpy+, ayse.20, evindarkece+, hilalbebik, schatze_32, tiryak+, XTATLIKIZ

kızlar ordamısınızzz hiç sesiniz çıkmıyo hayırdır ben acıktım bişeyler yiyeyim bari NEŞE de bugün dr a gidecekti ne oldu acaba inşallah iğneler iyi etki etmiştir

kayra ben burdayım ama pek iyi sayılmam sabah yediğim pohaça midemi mahvetti :bbo::bbo:

kayracım burdayız hepimiz valal bekliyoruz bir hamiş haberi 4-5 güne kadar artık birinden

evet canım pedimde görüyorum bazen vc de gidiyo ama küçük değil bayada orta çapta büyük canım

canım hiç merak etme bende her ay aynı şeyleri yaşıyorum pedimde diil ama acayip büyük büyük parça gelio sanki böyle top top doktora sordum korkmana gerek yok içerin temizleniyo bu iyi bişey dedi yani takma kafanı:)

evet bendede oluyoodu düzenli adet olurkenn.

yok canım resmen et parçası kan pıhtısı hep oluyo zaten yani her ay
hele böle oturduğun zaman resmen çıktığını hissediyosun dimi yada yürürken.

evet canım benimde genç kızlığımdan beri var ama kötü bişey olduğunu sanmıyorum dediğin gibi içimizde temizleniyo olabilir
bencede kötü bişey değildir zatennormalde bu rahim duvarı değilmi yani adetle o dökülmüyomuu yani normaldir bence

kızlar dün gece elma yağını yapıp yattım ama en fazla 5dk dayanndım sanki böyle pütür pütür oldu uyuştu heralde napcam ya sıvıyağla karıştırsammı ne bide heralde pamuğu büyük sarmıştım bide üstüne içime kaçmasın diye sargı bezi yaptım kalın geldi ondan olabişlirmi acaba yapan varmı aranızda?:kedi:

çok sağol canım benim :asigim:

evet canım hisediliyo ağrısı bile bi değişik oluyo sabah beri hiç ağrım yok mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…