Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

için burkulmasın senin daha yaşın çok genç üstelik öle belli başlı bir sorununda yok bizler iyiyiz herkes iyi çok şükür sen hala kırmızı bir şekilde adet olmadınmı

yavruceylan hoşgeldin canım hayırdır sen bu saatlerde pek olmazdın buralarda

sağol tatlım bilgiler için benim eşimde kilo almaya başladı

canım çengelköy tarafındayım işyerim kavacıkta hastane de Hisar İntercontinental doktorum Filiz Hanım.doktorumdan memnunum şimdilik.Güven verici ve sakin biri.ikimizin de aşılamaları bi neticelensin de bakıcaz artık bu benim 2.aşılamam olucak zaten.
3 den fazla düşünmüyorum aşılama zaten doktorlar da 3 den fazlasını çok tavsiye etmiyolar.

Ben geldiiiim
bi boş saatim vardı
sizi öslediiiiim
bi baktım ve kaçıyoruuuum
herkesi kooooooocaman öptüm

Not: hala gelmedi benim kırmızılar
ama sancısı teşrif etti nihayet

tatlım senin eşinin sperm kalitesi sayısı hareketi finamı düşük morfolojisi nasıl peki canımcım yani eğer sayı ve harekette sorun varsa buna faydası olur

evet canım sayı düşük 1 milyon ileri hareketli %25 yavaş hareketli %50 canım 1 aydır keçiboynuzu kullanıyo eşim inş faydası olur tatlım

alpyciğim bu arada gözümü karartıp yazmışsın ben kapatıp anladım :)))

olsun canımcım ha kapatmak ha karartmak ne farkeder zaten gözümü kapatınca karanlık olduğundan karartmış da oluyorum delikafadulden delikafadulden

alpyciğim sen aşılama tecrübelerini bir anlat bakeem o zaman bize kaç yumurtan oluştu ne kullandın vs

evet canım sayı düşük 1 milyon ileri hareketli %25 yavaş hareketli %50 canım 1 aydır keçiboynuzu kullanıyo eşim inş faydası olur tatlım

olur canım sende faydası olacağına eminim hiç spermi olmayanlar filan var ama en önemlisi morfoloji diye biliyorum ben canım o nasıl

alpyciğim sen aşılama tecrübelerini bir anlat bakeem o zaman bize kaç yumurtan oluştu ne kullandın vs

tabi canım anlatayımm hemen.
klomenle başladık ama klomen bana etki etmedi 1 yumurtam oluştu o da bayaa bi geç büyüdü yumurtlama takibi de yaptı doktorum.Doktorun söylediğine göre her bünyeye etki etmeyebiliyomuş klomen benim bünyem çok direndi ilaca.sonra belli bi büyüklüğe gelince sanırım 18 e gelince ovitrelli vuruldum 36 saat içindeydi sanırım aşılamam oldu.aşılamadan önce 3 gün ilişki yok dedi.aşılamada rahattım çok canım yanmadı sadece o çatal olayı biraz canımı sıktı o kadar haa bi de şu çok önemli canım aşılamadan önce söyle bunu hemşireye eşinden aşılama için sperm aldıklarında sperm tüpün içinde oluyo ya onu labaratuvardan aşılama yapılacak odaya çıkaran kişi elinin sıcaklığında tutmalı.avuç içinde olabilir mesela spermlerin canlı kalabilmesi için bu önemli.benimkini öyle getirmemişti hemşire hatta doktor hemşireye söylediğinde unuttuğunu anladım hemşirenin.
sonra ikinci önemli nokta aşılama öncesi alttan muayene ederken kesinlikle jel sürmemeli ultrasona bu da aşılamanın başarısız olmasını sağlıyor.
şimdilik bu kadar şekerim aklıma gelirse yazarım yine.

Ben geldiiiim
bi boş saatim vardı
sizi öslediiiiim
bi baktım ve kaçıyoruuuum
herkesi kooooooocaman öptüm

Not: hala gelmedi benim kırmızılar
ama sancısı teşrif etti nihayet

valal erken hamilelik belirtilerindede var o karın ağrısı biliyorsun ben anlamam ben 2 tane hamiş haberi hissediyorum bubuş sen veya ayşe sizin aranızdan çıkabilir belki alpy nin adetide yakın o da olabilir allahın hikmeti büyük inşallah hepinizde hamiş olursunuz

günaydın kızlar hayırlı bir gün geçirirsiniz inşallah bugün burda güneş var çok sevindim siz nasılsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…