Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bak bu çok ii tatlım sen devam et keçi boynuzuna herşey çok güzel olabilr eğer sigara kullanmıyorsa havuç suyuda içir ve e vitamini filan da bol tüketsin

aynı zamanda armut ve ceviz çok tüketsin armut sperm konusunda çok etkili bir meyve bol bol yesin.

bak bu çok ii tatlım sen devam et keçi boynuzuna herşey çok güzel olabilr eğer sigara kullanmıyorsa havuç suyuda içir ve e vitamini filan da bol tüketsin

keçiboynuzunun suyunu içtiği için havuç suyunu içmiyo kıtır kıtır kendini yiyor Allahtan eşim sigara kullanmıyo o yönden rahatım canım morfolojisinede iyi dediğie çok sevindim canımdelikafadulden:dance::sm_cool:

canım klomenle tek yumurtada şansın az mış zaten ama bu iğnelerle şans daha fazla yani 5 yumurtaya kadar olabiliyor birde umut tüp bebek merkezi o konuda çok dikkatli olacağını düşünüyorum ama dr umla konuşacağım bunları hocam spermleri nasıl koruyacağız diyeceğim birde çift aşılama yapıyorlar burda demişti bir arkadaşım bişi daha var ben hep duyuyorum ilişki öneriyorlar aşılamadan sonra sık sık şansı arttırmak için

evet canım aşılama olduğumuz akşam ertesi akşam falan ilişki önerdi ama bizim şöyle bir hatamız daha oldu 3 günden sonra düzenli ilişkiyi bıraktık aslında gün aşırı devam etmek lazımdı.benim doktorum da iğneden umutlu ama bakalım hayırlısı bu defa daha tecrübeliyim ve baştan herbir şeyi konuşucam.bir de ben ilk aşılamadan sonra doğru düzgün dinlenmedim bile evi taşıyoduk temizlik falan çok yoruldum bu aşılamada daha dikkatli olucam inşş.

canımcığım nasıl oldun dişin nasıl oldu hoşgeldin bu arada

hoşbuldum canım benim çok şükür iyiyim bugün dün çarşıdan gelirken durdurup kendimi atıcaktım dolmuştan öyle bir ağrıydi ki anlatamam eczaneden majaziki alır almaz orda içtim hemen pzrtsi çektircem inşallah sen nasılsın canımopuyorumnanaktan

kızlar bişey sorucam size biraz ayıp olucak sanırım ama :kedi: adet sırasında sizdende bir kaç ayda bir et parçası geliyomu :kedi:

Kayracımm iyim çok şükür
dün sana cevap yazmaya çok çalıştım ama hep hata verdii
geçmiş sayfalarda birikmiş okuyamadım adet oldun mu merak ediyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…