Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yağmuuuuuuuur o kadar arttı kiiiiiiiiii inanamazsınız

Hanımlarrr hepinize hayırlı uykular inşaAllah yarın yepyeni ve dopdolu umutlarla birlikte oluruz....ıYıKı VARSINIZ

Tesekkur ederim kayracigim cevabin icin. Cikmak zorunda kaldim cevap atamadim. Bende adetimin ikinci gunu baslamayi dusunuyurm bu kure.

Incir kuruyle beraber yapsam olur degilmi?

herkese günaydın sevgili anne adayları arkadaşlarım:)size bişi demem lazım ben ateşimi ölçüyorum ama hergün bi ayrı çıkıo anlamadım yani nasıl hesaplıcam kafam karıştı gerçi daha çok ama...dün eşimin köyüne gittim böğürtlen kökü toplamak için bi torba topladım allahın hikmetine bak ya kıpkırmızı suyu çıkıo tadı falan yok:)ayrıca bal çörek otu tarçına başladım şimdi çıkıp elma yağı ile polen alcam.dün inek sağdım kızlar taze süt olsun die maydonoz buharı yapcam heralde bu ay kafayı yerim beni kimse durduramazyılbaşı eşimin doğum günü tamda benim yumurtlama günüm:)allahım inşallah benimle birlikte herkese bi hediye verir.....AMıN

evet canım güzel bilgi vermişin .bu igneler genelde tüp bebekte uygulanan igneler .benim ignenin adı burada yok MERİONAL igne benimkisi bu igneyle yumurta gelişimim güzel oluyor ama bakacaz artık.evet kilo alımı yapıyor ama bana hiç yapmadı.biraz gideyimde ev işi yapayım yapmayınca duramıyom valla şu titizligi üstümden ata bilsem şura bozuldu bura yamuk duruyor hissi çok bende .elimde olmuyor duramıyorum.çok zayıfım ben önceki tedavimde düşük yapmıştım ben birazda zayıflıgıma buluyorum canım

günaydın canım inşallah güzel bi hafta geçiririz.ben evi süpüreyim bide sileyim birazda tozları alayım geliyorum sen yaz ben okurum kapatmicam zaten

kolay gelsin tatlım yorma kendini fazla gerçi bende birazdan temizlik yapacam bugün
apartmanın çırpma günü halı falan çırpacam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…