Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

rabbimden ümidini hiç bir zaman kesme canım ALLAHIM o kadar büyükki i sineğe bile (biz bile bazen göremiyoruz o kadar küçük) o canlıya bile bi can kalp gözler kanatlar vermiş mükemmel yaratmış ki birtek ol demesi yeter bize bir çiğnemlik et parçasından yaradan rabbim bizede zamanı gelince nasip eder inşallah eğer vermezse de mutlaka vardır bir hayır canım kendini bu kadar üzerek kendine haksızlık yapıyosun canım bak bende öyle yaptım şimdi tiroitle pko yla uğraşıyorum hep stresten canım kendime yaptım üzülme olurmu canım hep dua et

öyle yapıyorum zaten hep dua ediyorum.ama bugün başka bi duygusalım.izninizle çıkayım ben sonra görüşürüz darılmayın nolur.çok kötüyüm.

tadıcaz inşallah canım.böyle duygularımız oluyo zaman zaman ama bu da geçecek buna inan.az kaldı inşalah az kaldı.ilk başladığımızda heen olacakmış gibi geliyor.daha sonra engelleri görünce bir aman umutsuzluk oluyo.ama neyapalım yaşayacağımız varmış.

herkes kayboldu gittiniz mi arkadaşlar
izmir de şu anda yağmur yağıyor dualaşalım yağmur yağarken yapılan dua makbulmüş

bence biz şuan yükleniyoruz yavaş yavaş bebişlerimize yetecek sevgilerle.hazırlanıyoruz onlara en hayırlı anne baba olabilmk için.onların da bize hazırlandığı gibi...

X