Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bugün ruyamda gelinlik giymişim aradan bir hafta geçiyo kız kardeşim yolda
bi tabelaya ablam hamile herkez çatlasın yazmış çok enteresandı yaaa:uhm:niye herkes çatlıyo anlamadım

bugün ruyamda gelinlik giymişim aradan bir hafta geçiyo kız kardeşim yolda
bi tabelaya ablam hamile herkez çatlasın yazmış çok enteresandı yaaa:uhm:niye herkes çatlıyo anlamadım
sanada kolay gelsin canım bizim apartmanda çırpma günü yok ben 1.katta oturdugum için her temizligimde çırparım 1.kat iyi oluyor .bende bugün rüyamda berrak suyun içinde bir sürü büyüklü küçüklü balıklar görüyorum.kardeşimde 2 gün önce rüyasında beni görmüş rahmetli kızımın mezarının topragını elimle deşip kızım zeynebi çıkarıp elinden tutup gidiyormuşum söyleyince bi tuhaf oldum ama hayırlısı inşallah.aşılamaya az kaldı iyice temizleyeyim evide rahat edeyim.parmagım halen agrıyor ama elim hi. durmuyorki canım

sanada kolay gelsin canım bizim apartmanda çırpma günü yok ben 1.katta oturdugum için her temizligimde çırparım 1.kat iyi oluyor .bende bugün rüyamda berrak suyun içinde bir sürü büyüklü küçüklü balıklar görüyorum.kardeşimde 2 gün önce rüyasında beni görmüş rahmetli kızımın mezarının topragını elimle deşip kızım zeynebi çıkarıp elinden tutup gidiyormuşum söyleyince bi tuhaf oldum ama hayırlısı inşallah.aşılamaya az kaldı iyice temizleyeyim evide rahat edeyim.parmagım halen agrıyor ama elim hi. durmuyorki canım

bide senin parmağın ağrıyo kendini zorlamadan yap bari inş canm dualarım seninle aşılaman inş hayırlı olur balık çok mübarek bir hayvanmış biliyomusun:Saruboceq::Saruboceq::nazar: kolay kolay kimse ruyasında balık görmezmiş rabbim ruyanı hayırlara çıkarsın tatlım gönlünden ne geçiyosa o olsun

bide senin parmağın ağrıyo kendini zorlamadan yap bari inş canm dualarım seninle aşılaman inş hayırlı olur balık çok mübarek bir hayvanmış biliyomusun:Saruboceq::Saruboceq::nazar: kolay kolay kimse ruyasında balık görmezmiş rabbim ruyanı hayırlara çıkarsın tatlım gönlünden ne geçiyosa o olsun

inşallah canım biliyosun bu bizim son aşılamamız inşallah olurda tüp bebege muhtaç kalmayız inşallah rabbim hepimize anneligi tattırır evet evi süpürme işlemi bitti sıra silmede bi de müzik açayımda silmeye başlayım

inşallah canım biliyosun bu bizim son aşılamamız inşallah olurda tüp bebege muhtaç kalmayız inşallah rabbim hepimize anneligi tattırır evet evi süpürme işlemi bitti sıra silmede bi de müzik açayımda silmeye başlayım

amiiiiiinnnn tatlım inş hayırlı olur aşılaman tatlımı tatlı bi bebeğin olur

hayırlı sabahlar kızlar çok güzel haberler alacağınız mutlu bir gün hafta dilerim hepinize

hayirli sabahlar arkadaslar, ben dün bi soru sormustum asilama türkiyede ne kadar tutuyor?

hayırlı sabahlar canım hoşgeldin canım aşılamalar şehirden şehire değişiyo dr özelinde ayrı özel hastahanede ayrı oluyo sen nerde yaptırmayı düşünüyosun canım

Jade77 kullanıcısından alıntı
Medicana International Beylikdüzü hastanesinde geçen gün eşimle fiyat bilgisi aldık. Aşılama fiyatı 600 YTL artı ilaç o da yaklaşık 100-150 YTL imiş. Yani toplam 750 YTL gibi bir rakam verdiler. Başka yerlere de sordum genelde bu fiyatı veriyorlar. Aşılamayı malesef SSK karşılamıyormuş. Herhangi bir aksilik çıkmazsa (yani rahim filmimde bir problem yoksa) ekim ayında ben de aşılama yaptıracağım.
Tüp Bebek 3250 YTL+ilaç (1000-1500 YTL) mış. Ama SSK varsa eğer raporç ıkarıyorlar ve 1250 YTL'yi SSK karşılıyor.

kayra kutay cım bu alıntıdır

kızlar ben de yeni başladım aşılama tedavisine. bahçelievler medicana süha bey dr.um.rahim filmi 264 ytl. sperm yıkama 70 ytl. ilaç hariç aşılama ücreti 500 ytl. rapor çıkartıyorlarmış kendileri bununla da ilaçları %20 sini devlet ödüyormuş. ekimin 25 inde iğne kullanmaya başlayacağım.kasım ayında da ilk aşılama deneyimim gerçekleşecek. ben herkes için bol bol dua ediyorum. siz de dualarınızı esirgemeyin olur mu?
ALINTIDIR

biraz daha iyiyim eşimle konuştuk akşam onunla konuşmak hep iyi geliyor bana zaten böyle durumlarda özellikle.ama üzülmesininden kırılmasındn korkuyorum bizim erkek infertilitesi ya.onu çok seviyorum. :asigim: :asigim: :asigim:

canım benim benimde eşimdeyken onu kırmamak için neler yapardım ama şimdi bende sorun o da beni kırmamak için hiç bebek istemiyomuş gibi yapıyo yaza tüp bebeğe gideriz diyo bakalım canım

X