Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

haklısın canım yarın gider yazdırırım klomene 3 yoksa 5 günmü başlasam ki ne dersin

hapını alacaksın dimi ama yinede dr. önermesi gerekmiyormu ben de ilk dr gittiğimde 2 yıl önce falan dr bana 2 ay o hapı vermişti ve 3. gün başlamıştım ama kafan göre alma kist yaptı bende

inşallah canım zaten aklım hep tedavide ve son şans....evet kayracım anneligi yaşadım anne oldum hatta evladımın anne diyişi bile kulagımda ...bazen diyorum bu acıyı yaşamaktansa hiç anne olmasammıydı diye ...sonra diyorum haşa .....oda güzeldi oldu ama herşey bitti elde sadece koca bir sıfır ama rabbim inşallah hepimize yeniden yaşatır

inşallah tekrar yaşarsın ve uzun bir ömür sürersiniz canım

keşke canım hatta kuzucumunda seninde benimde kırklarımız karışsa kırk uçurmak için izmir eskişehir istanbul gezsek harika olur inşallaaahhh

sizi bilmem de ben bebeğimi alıp eskişehire gelirim kesin ama 40 uçurmaya değil çünki 40 lı iken bebeğimi o kadar uzaklara götürmem kaydirigubbakcemile3

hapını alacaksın dimi ama yinede dr. önermesi gerekmiyormu ben de ilk dr gittiğimde 2 yıl önce falan dr bana 2 ay o hapı vermişti ve 3. gün başlamıştım ama kafan göre alma kist yaptı bende

çok doğru söylüyorsun canı geçen ay da kullandım yani bu ay aslında ve dr usg de bakmadan verdi gözükmeden kullanmayayım gerçekten en iyisi bir dr a gitmek

neşe bebişini kaybetmedin.cennettin kapısında seni bekliyor.sonra annem girmezse ben de girmem diyecek inşallah.

kızzz kayra daha neler paylaşacaz seninle önümüzde uzun dönemler var hamilede kalsam sizi bırakmam hep gelir burda halay çekeriz:hihoyyyt

slm kızlar topiğe yeni gelen arkadaşlar olmuş inş topik uğurlu gelir hoşgeldiniz diyorum sabah görüşürüz

çok doğru söylüyorsun canı geçen ay da kullandım yani bu ay aslında ve dr usg de bakmadan verdi gözükmeden kullanmayayım gerçekten en iyisi bir dr a gitmek

yarın mutlaka git bak ihmal etme hem 3. günü en uygun zaman usg içinde ilaç içinde hem ne durumdasın öğrenmiş olursun

neşe bebişini kaybetmedin.cennettin kapısında seni bekliyor.sonra annem girmezse ben de girmem diyecek inşallah.
inşallah canım zaten o ümitle ayaktayım ben daha yeni yeni kendime geldim çok zor anlar yaşadım 2 yaşındaki kızımı topraga verdi tek istegim allah kimseye yaşatmasın ...bu dünyadad çocugum olursa benden mutlu kimse olmaz diyorum hem bu dünyada hemde öbür dünyada çocugum var derim

sizi bilmem de ben bebeğimi alıp eskişehire gelirim kesin ama 40 uçurmaya değil çünki 40 lı iken bebeğimi o kadar uzaklara götürmem kaydirigubbakcemile3

inşallah canım ya çok çok sevinirim ne güzel görürüm yeğenimi uyyyy yerim ben onu :emir_bebek:

kızzz kayra daha neler paylaşacaz seninle önümüzde uzun dönemler var hamilede kalsam sizi bırakmam hep gelir burda halay çekeriz:hihoyyyt

inşallah inşallah ilk okula liseye üniversiteye başlarken bile çocuklarımızı anlatıyo olsak burda çok mu abarttım acaba yani uzun yıllar sürsün istiyorum bu arkadaşlıklarımız

X