Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

inşallah inşallah ilk okula liseye üniversiteye başlarken bile çocuklarımızı anlatıyo olsak burda çok mu abarttım acaba yani uzun yıllar sürsün istiyorum bu arkadaşlıklarımız

arkadaşlaıklarımız sürebilir canım neden olmasın ki :)

inşallah inşallah ilk okula liseye üniversiteye başlarken bile çocuklarımızı anlatıyo olsak burda çok mu abarttım acaba yani uzun yıllar sürsün istiyorum bu arkadaşlıklarımız
valla canım benim hiç ayrılasım gelmiyor biraz önce hem örgü yapıyorum hemde size yazıyorum eşim bana bakmış gülüyor yani 2sinide bırakamıyorum iyi geliyor bana topik

bi "ce "diyip kaçıyorum kızlar
annemler geldi giremedim
Çay koydum tekrar
ancak gittiler
şimdi gidip kağıtlara başlıyım
Hala okuyamadım
gelmeselerdi okurdum
ama olsun bu da iyi oldu
Çok öptüüüüm sizi

bu arada kuzucum bi hayırlı olsun diyemedim
dedim mi ya da...
hatırlamıyom ki
zaten iyice balık hafızalı oldum
ama neşeye deim onu biliyom
kayrayı dra git diye sıkıştırdım onu da biliyom
ama seni hatırlayamıyom
demediysem kusuruma bakma canım
Rabbim hakkından hayırlıysa sana akıllı imanlı sağlıklı bir evlat nasip etsin canım benim
Hemi de erkeeeeek

ben hiç duymadım canım sadece karından biliyorum güzelim varmıymış öyle birşey:1shok:
kayracım 9 yıllık evliyim demiştim tedavi gördün degilmi.ben ne zaman tedaviye başladım hiç karnımdan bakılmadı hep vajinadan hatta yumurtlaman tam oldugu zaman aleti içinde böyle döndermesi bi acı veriyorki şimdi senin tedavini merak ettim

kayracım ciddimisin sen klomen tedavisi gördün o kadar hiçmi bakılmadı adetliyken alttan yumurtalıklar rahim başka türlü gözükmezmi

Ya eweeeet dr bana da ikinci günü gel yumurtalıklara bakalım 5 günü klomen başlayalım
12. günü konrol edelim dediydi
O zaman anladım ki alttan usg ile bakacak

annemler geldi giremedim
Çay koydum tekrar
ancak gittiler
Hala okuyamadım
gelmeselerdi okurdum
ama olsun bu da iyi oldu
Çok öptüüüüm sizi

dedim mi ya da...
hatırlamıyom ki
ama seni hatırlayamıyom
Rabbim hakkından hayırlıysa sana akıllı imanlı sağlıklı bir evlat nasip etsin canım benim
Hemi de erkeeeeek

canım hoşgeldin vede rabbime emanet ol kolay gelsin canım opuyorumnanaktan

yaa ama çok iğreeennçç ya şaarr diye boşalırsa adamın suratına ıığğğ

yok artık yani eftelya bu cümleye çok şaşırdım inanki hiç adetin şarr diye boşaldığını gördünmü sen yavaşça akar ki altında peçete var zaten ki dr un suratına neden gelsin ki o sadece sokarken göz ucuyla bakıyor sonra usg ekranına bakıyor yani çok alakasız oldu bu cümle

kayracım ciddimisin sen klomen tedavisi gördün o kadar hiçmi bakılmadı adetliyken alttan yumurtalıklar rahim başka türlü gözükmezmi

gerçekten canım yıllardır dr dr gezdim ama hiç adetliyken alttan usg le bakan olmadı ne hastahanede ne özelde ayrıcada iğrenç :1shok:

annemler geldi giremedim
Çay koydum tekrar
ancak gittiler
Hala okuyamadım
gelmeselerdi okurdum
ama olsun bu da iyi oldu
Çok öptüüüüm sizi

dedim mi ya da...
hatırlamıyom ki
ama seni hatırlayamıyom
Hemi de erkeeeeek

canım ben de hatırlamıyorum demiş olabilirsin ama olsun canım senin kalbini biliyorum dualarında ve kalbinde olalım yeter sağol allah razı olsun allahım sana tedavilere gerek kalmadan versin bebeğini inşallah

yok artık yani eftelya bu cümleye çok şaşırdım inanki hiç adetin şarr diye boşaldığını gördünmü sen yavaşça akar ki altında peçete var zaten ki dr un suratına neden gelsin ki o sadece sokarken göz ucuyla bakıyor sonra usg ekranına bakıyor yani çok alakasız oldu bu cümle

Kuzxucum tabiki şaaar diye akmayacak ama işte
insan sıkılıyo yine de
bi de usgyi çıkarması ve ordan prezarvatifi atması var işin içinde
Benimki prezarvatif takıyo başaına da
ben yapamazdım wallaaa

valla benim ki bianda çok gelebiliyo öyle bir kapatisem var yani aman öyl de olsa böyle de olsa iğreenç

X