Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

neşe kayranın demek istediği tedavini yine ol ama insanların sorularından sıkılıyor san düşünmüyoruz de demiş yani bir yöntem sunmuş ve bunun 6 yılla 8 yılla bir ilgisi yok bu yüzden bu yorumun yanlış anladığını gösteriyor biraz canım ama kapansın bu konu kayracığımda çok kibra ve anlayışlı bir arkadaştır seviyelidir yanlış anlaılacak uzatacakta bişi yok ayrıca bana özelden mesaj da atabilir sende veya başkasıda atabilir buraya yazda bizde duyalım demek uygun değil yazacağımız şeyler var yazamayacağımız şeyler var öyle değilmi
canım ben özelden yazma meselesini şaka olarak yazdım biz kayrayla önceden şakalaşırdık ondan yazdım canım onunla alakası yok dargınlıgımızın

yanlış anlaşılmalar yüzünden üzmeyelim kızlar birbirimizi.yazı sonuçtayüzyüze değiliz birbirimizi görmüyoruz.ses yok mimik yo.çok doğal böle yanlış anlaşılabilmesi bence

neyse kusura bakmayın arkadaşlar özür dilerim kayracım bi dahada yanlış anlamam yanlışta algılamam

ben bu siteye moral bulayım diye giriyorum yani benim artık strese ihtiyacım yok.....ama arkadaşım konuştukça beni üzüyorsun en iyisi aranızdan çıkayım ben bi dahada sizi yanlış anlayan olmasın

canım bak şimdi bu kadar kırılacağın bişey yazmadım geçen yine kuzuyu gaza getiriyosun diye yazmışsın bide hatırlayamadığım bir iki şey daha sadece dediğim ben tedaviyi boşvererek 9 yıla girmedim başkalarına düşünmüyoruz dememin sebebi artık yoruldum herkese dert anlatmakta akılla alakalı değil bu sen bir kez anne olmuşsun ben hiç olamadım daha bu kadar büyütmeni gerektirecek bişey de yazmadım ayrıca canım

kıslar bizler arkadaşız ortada ne yanlış anlama var nede kırgınlık hadi devam edin ben çamaşır asıp geliyorum

arkadaşlar artık ufacık stres bile yapmak istemiyorum tedaviye başladım rahmetli kızımın yerini dolduracak evlat istiyorum hassasım .benide anlayın lütfen bu bizim son aşılamamız olmazsa işler uzayacak ve evliligimizde herşey degişecek ümitlerim bitecek:mafoldumben.ama rabbime inanıyorum olacak ve bana destek çıkın

kayracım ya sen 2. gündeysen en azından yarın bi dr gidip muayene olsan hormonlarına falan baktırsan iyi olmaz mı

neşe kayranın demek istediği tedavini yine ol ama insanların sorularından sıkılıyor san düşünmüyoruz de demiş yani bir yöntem sunmuş ve bunun 6 yılla 8 yılla bir ilgisi yok bu yüzden bu yorumun yanlış anladığını gösteriyor biraz canım ama kapansın bu konu kayracığımda çok kibra ve anlayışlı bir arkadaştır seviyelidir yanlış anlaılacak uzatacakta bişi yok ayrıca bana özelden mesaj da atabilir sende veya başkasıda atabilir buraya yazda bizde duyalım demek uygun değil yazacağımız şeyler var yazamayacağımız şeyler var öyle değilmi

teşekkür ederim kuzucum beni bu kadar iyi anladığın ve tanıdığın için ben bu konuyu kapatıyorum hatta unutuyorum istemeden kırdıysamda senden özür diliyorum nese

ayy ne güzel olur valla kayra sonrada beraber doğurur.kırk uçurmasına geliriz birbirimize haah çok hoşuma gitti hayali bile güzel ben ilaç kullanmıyorum canıkm bahara kadar amaeliyatın etkisini beklicez sonra tedaviye geçicez senin yaşın kaçtı ben mayısta 29 olucam

canım bak şimdi bu kadar kırılacağın bişey yazmadım geçen yine kuzuyu gaza getiriyosun diye yazmışsın bide hatırlayamadığım bir iki şey daha sadece dediğim ben tedaviyi boşvererek 9 yıla girmedim başkalarına düşünmüyoruz dememin sebebi artık yoruldum herkese dert anlatmakta akılla alakalı değil bu sen bir kez anne olmuşsun ben hiç olamadım daha bu kadar büyütmeni gerektirecek bişey de yazmadım ayrıca canım
canım bak gaza getirme meselesine üzülme canım bana bile eşim hamilemisin derken beni ümitlendirme sonra üzülüyorum diyorum ve ben kuzuyu düşündügüm için böyle yazdım seni asla üzmeyi istemem canım

kayracım ya sen 2. gündeysen en azından yarın bi dr gidip muayene olsan hormonlarına falan baktırsan iyi olmaz mı

canım ben 2 ay önce yaptırdım ytiroidim yüksek çıktı 1.5 aydır ilaç kullanıyorum pko var bende aslında bi gidipte şeker hapı yazdırsam iyi olur canım

teşekkür ederim kuzucum beni bu kadar iyi anladığın ve tanıdığın için ben bu konuyu kapatıyorum hatta unutuyorum istemeden kırdıysamda senden özür diliyorum nese
canım içimde yukarda allah var sana laf vurmak seni kırmak istemedim bu topige geldigimden beri sizlerle ben mutlu olduk biliyorsunuz bu ay tedavi görmeyecektim hatta yaza kadar .ama bi anda fikrim degişti bi an tedaviye başlama istegim geldi ve sizinle olmaktan mutluyum

ayy ne güzel olur valla kayra sonrada beraber doğurur.kırk uçurmasına geliriz birbirimize haah çok hoşuma gitti hayali bile güzel ben ilaç kullanmıyorum canıkm bahara kadar amaeliyatın etkisini beklicez sonra tedaviye geçicez senin yaşın kaçtı ben mayısta 29 olucam

keşke canım hatta kuzucumunda seninde benimde kırklarımız karışsa kırk uçurmak için izmir eskişehir istanbul gezsek harika olur inşallaaahhh

canım içimde yukarda allah var sana laf vurmak seni kırmak istemedim bu topige geldigimden beri sizlerle ben mutlu olduk biliyorsunuz bu ay tedavi görmeyecektim hatta yaza kadar .ama bi anda fikrim degişti bi an tedaviye başlama istegim geldi ve sizinle olmaktan mutluyum

güzelim bende burda mutluyum kaybettiğim umutlarımı kazandım bilmediklerimi öğrendim bu konu kapansın artık olurmu canım sende tedavine odaklan inşallah bu ay tutar seninderabbimin izniyle

güzelim bende burda mutluyum kaybettiğim umutlarımı kazandım bilmediklerimi öğrendim bu konu kapansın artık olurmu canım sende tedavine odaklan inşallah bu ay tutar seninderabbimin izniyle
inşallah canım zaten aklım hep tedavide ve son şans....evet kayracım anneligi yaşadım anne oldum hatta evladımın anne diyişi bile kulagımda ...bazen diyorum bu acıyı yaşamaktansa hiç anne olmasammıydı diye ...sonra diyorum haşa .....oda güzeldi oldu ama herşey bitti elde sadece koca bir sıfır ama rabbim inşallah hepimize yeniden yaşatır

X