Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bende 2.ignemi 16:00 da yaptırdım kuzu sende aynı saatte yapıyorsun demi.bende salı günü gidecem doktora....

canım sana kendimden bahsedeyim bende adet olamıyorum ilaçsız.ama bana sendeki gibi bir teşhis konulmadı bir sürü tetkikler yapıldı yumurtlama tembelligi dediler buda e2 yani estradiol hormonumun düşük olmasından kaynaklanıyor.şunu diyeyim sana ama seni üzmek istemem .ama tedavi görmen şart canım benim adet olamıyorsan büyük bir engel var ve boş yere beklemiş olursun .ben 6 yıllık evliyim ve 3.yılımızda ilk aşılama ile hamile kaldım ve sezeryanla dogum yaptım 2 yaşında kızım zeynep zatüreden dolayı öldü ve ben sil baştan oldum canım .sonra yine aşılama olduk tutmadı sonra yine aşılama oldum 1 aylık hamileydim kanamam durmadıgı için düşük yaptım sana şöyle diyeyim ümitsizlige kapılma ama tedaviyide bırakma arkadaşımız kayra soran olursa 1-2 yıl çocuk düşünmüyoruz dersin diyor bi bakarsın 6 yıl geçmiş bi bakarsın 8 yıl geçmiş .sen tedavine git bence veren rabbim ama bende adet olamadıgım halde bir kızım oldu birde düşügüm oldu canını sıkma olur canım

neşe ben arkadaşa tedavi OLMA demedim soranlardan çok sıkıldığı için 1 2 yıl düşünmüyoruz diye söyle dedim hep yanlış okuyosun yada yanlış algılıyosun

neşe ben arkadaşa tedavi OLMA demedim soranlardan çok sıkıldığı için 1 2 yıl düşünmüyoruz diye söyle dedim hep yanlış okuyosun yada yanlış algılıyosun
o duyguları yaşadıgım için bende o şekil yorum yaptım ama niye böyle tepki gösteriyosun ki hemde yanlışta anlamadım algılamamda iyi ama beni kırdın.:umursamaz:

neyse herkese iyi akşamlar .bir dahaki sefere ne zaman girecem belli olmaz kendinize iyi bakın

o duyguları yaşadıgım için bende o şekil yorum yaptım ama niye böyle tepki gösteriyosun ki hemde yanlışta anlamadım algılamamda iyi ama beni kırdın.:umursamaz:

güzelim bak seni kırmak istemedim ama bu ilk değil kaçtır yanlış anlıyosun yazdıklarımı ben 9 cu yıla girdim ve çok çok iyi anlarım bana soranların haddi hesabı yok akrabalarımdan arkadaşlarımdan tut ilk tanıştığım insanlar bile soruyorlardı ve o yüzden düşünmüyoruz de deim hiç tedaviyi boşver dediğim olmamıştır canım niyetim seni üzmek değil yanlış anlaşılmaktan hoşlanmıyorum

pardon kuzunaz bilmiyordum, sadece arkadasa yardimci olmak istedim.

Sagol faddim, ben adetimin 5. gunu baslayip 50mg 5 gun kullanmistim, ama dedigim gibi kist yapti ilk kullanmadan sonra, simdi beklemedeyim.
kist yaptıysa klomen sende yumurta yapımına yetmiş de artmış canım.çatlatma iğnesi yapılmadı mı?genelde yumurtalar çatlamayınca kiste dönüşüyo da

yok neşecim daha burda ama uyuya kalmış olabilir

kayracım sana da alındım yani ben topikte kimsenin kalbini kırmayı istemem ama sana kıracak bişey demedim ben sadece arkadaşa bende adet olamıyorum beklemenin bi faydası yok dedim ve soran oldugu zaman olmuyor desin niye yalan söylesinki 1-2 yıl istemiyorum diye ama seni kırdıysam özür dilerim ama hep yanlış anlayıp hep alınıyormuşum demek demi

güzelim bak seni kırmak istemedim ama bu ilk değil kaçtır yanlış anlıyosun yazdıklarımı ben 9 cu yıla girdim ve çok çok iyi anlarım bana soranların haddi hesabı yok akrabalarımdan arkadaşlarımdan tut ilk tanıştığım insanlar bile soruyorlardı ve o yüzden düşünmüyoruz de deim hiç tedaviyi boşver dediğim olmamıştır canım niyetim seni üzmek değil yanlış anlaşılmaktan hoşlanmıyorum
ben başka ne zaman yanlış anlamışım kayracım yaaa seninle dogru düzgün konuşmuşlugumuz bile yok yani ben genelde ayşe ve kuzunazla irtibatlıyım sen şu yazdıgın şeylerle beni kırıyorsun ben sana yanlış anlıyorsun demedim bile niye 9cu yıla girdim çok çok iyi anlarım diyorsun canım akıl yaşta degil başta o zaman bende 6 yıllık evliyim ne alakası var canım

olur canım belki aynı günlerde hamile kalırız inşallah sen bu ay ilaç alıcakmısın

ayy ne güzel olur valla sonrada beraber doğurur.kırk uçurmasına geliriz birbirimize haah çok hoşuma gitti hayali bile güzel ben ilaç kullanmıyorum canıkm bahara kadar amaeliyatın etkisini beklicez sonra tedaviye geçicez senin yaşın kaçtı ben mayısta 29 olucam

ben bu siteye moral bulayım diye giriyorum yani benim artık strese ihtiyacım yok.....ama arkadaşım konuştukça beni üzüyorsun en iyisi aranızdan çıkayım ben bi dahada sizi yanlış anlayan olmasın

kızlar aranıza girmek istemem ama neşecim yanlış anlama oldu sanırım kayra 1-2 yıl düşünmüyoruz dersin diye bana dedi ben ona herkes soruyo çok sıkıldım dediğim için

kızlar aranıza girmek istemem ama neşecim yanlış anlama oldu sanırım kayra 1-2 yıl düşünmüyoruz dersin diye bana dedi ben ona herkes soruyo çok sıkıldım dediğim için
tamam arkadaşım anladım ben ama ben kaç kez yanlış anlayıp algılıyormuşum ona takıldım yani

neşe kayranın demek istediği tedavini yine ol ama insanların sorularından sıkılıyor san düşünmüyoruz de demiş yani bir yöntem sunmuş ve bunun 6 yılla 8 yılla bir ilgisi yok bu yüzden bu yorumun yanlış anladığını gösteriyor biraz canım ama kapansın bu konu kayracığımda çok kibra ve anlayışlı bir arkadaştır seviyelidir yanlış anlaılacak uzatacakta bişi yok ayrıca bana özelden mesaj da atabilir sende veya başkasıda atabilir buraya yazda bizde duyalım demek uygun değil yazacağımız şeyler var yazamayacağımız şeyler var öyle değilmi

X