Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kayracım 9 yıllık evliyim demiştim tedavi gördün degilmi.ben ne zaman tedaviye başladım hiç karnımdan bakılmadı hep vajinadan hatta yumurtlaman tam oldugu zaman aleti içinde böyle döndermesi bi acı veriyorki şimdi senin tedavini merak ettim

adet olmadığım zaman zaten alttan bakıyorlar ama adetliyken söylüyorum zaten regleyim diye karnımdan bakıyorlar

canım ben de hatırlamıyorum demiş olabilirsin ama olsun canım senin kalbini biliyorum dualarında ve kalbinde olalım yeter sağol allah razı olsun allahım sana tedavilere gerek kalmadan versin bebeğini inşallah

AAAAAMiiiiiin ve EEEECMAAAİİİİİİİİN(cümlemize)

gerçekten canım yıllardır dr dr gezdim ama hiç adetliyken alttan usg le bakan olmadı ne hastahanede ne özelde ayrıcada iğrenç :1shok:

canım zaten inan senin gittiğin dr lar hiç içime sinmiyor eltimd eorda oranın sistemleri dr ları hastaneleri yoğun değil ama çok tuhaf geliyor bana keşke istanbulda olsan hem hiç iğrenç bir yanı yok bunun sen bunları öğrende dr larınla konuş olmaz böle çok ağır ilerliyor senin tedavinde herşey

Kuzxucum tabiki şaaar diye akmayacak ama işte
insan sıkılıyo yine de
bi de usgyi çıkarması ve ordan prezarvatifi atması var işin içinde
Benimki prezarvatif takıyo başaına da
ben yapamazdım wallaaa

evet canım aynen öle prevervatif takıyor ve çıkartıp atıyor onlar doğum yaptırıyor kıslar ya düşünsenize asla iğrenmezler

adet olmadığım zaman zaten alttan bakıyorlar ama adetliyken söylüyorum zaten regleyim diye karnımdan bakıyorlar
valla canım ben ne zaman adetli gideyim hep alttan bakıyor ama rahatsızlık veriyor sadece hamile olursak alttan kurtuluruz yoksa kurtuluşu yok

evet canım aynen öle prevervatif takıyor ve çıkartıp atıyor onlar doğum yaptırıyor kıslar ya düşünsenize asla iğrenmezler

Aslında haklısın
Onların işi
Bizde çocuklar yaralanınca hiç midemiz bulanmıyo
Oluyor bazen kafa göz kanayabiliyor
Ama ben hep doğumu böyle mucizevi bi an gibi düşündüğüm için
hiç böyle
kan revan pisklik aklıma gelmiyor
Haklısın aslında

canım zaten inan senin gittiğin dr lar hiç içime sinmiyor eltimd eorda oranın sistemleri dr ları hastaneleri yoğun değil ama çok tuhaf geliyor bana keşke istanbulda olsan hem hiç iğrenç bir yanı yok bunun sen bunları öğrende dr larınla konuş olmaz böle çok ağır ilerliyor senin tedavinde herşey

haklısın canım bide hep aksilikler oluyo üstüne dr larda bi tuhaf zaten sistemde offf yarın bizim burdaki hastahaneye gitsem bakmazlar usg ye özeline gitmen lazım önce kendi dr uma gitsem hastahanede değildir belki emekli oldu bile bide öyle bi ayaz varki insanın evden adım atası gelmiyo dişimde ağrıyo bugün gidip onuda çektirmem lazımakannehir

canım geçen ay smear testi yapıldı bana sonra da rahim filmi çekildi hepside iyi çıktı

canım dedigim rahim simirini ben çangala çıktım rahmime bi alet taktı açtı ve rahim sıvısı aldı ve ankaraya gönderdi sonuç 10 gün sonra çıkar dedi oda aralıgın 27 si oluyor seninkidemi öyle oldu

bende ceylancım gibi düşündüğüm için doğumdan tiksinebilecekleri hiç aklıma gelmiyodu haklısın kuzum

kimdi hatırlayamadım kızlar eftelyacım senmiydin yaşımı soran canım bu ay 30 a giricem güzelim

canım dedigim rahim simirini ben çangala çıktım rahmime bi alet taktı açtı ve rahim sıvısı aldı ve ankaraya gönderdi sonuç 10 gün sonra çıkar dedi oda aralıgın 27 si oluyor seninkidemi öyle oldu

evet canım aynen öle ben geçen ay rahim filminden önce yaptırdım smear zaten bir şekilde yapılır rahme demir bir alet sokulur ve drinlerden akıntı örneğin alını riltihap vs varmı diye bakılır bu bi anlamda kanser testidir zaten

bende ceylancım gibi düşündüğüm için doğumdan tiksinebilecekleri hiç aklıma gelmiyodu haklısın kuzum

canım doğum izledinizmi hiç bilmiyorum ama içinden neler çıkıyor neler sular parçalar kanlar dökülüyor dr lar bunları işi olarak görüyor ceylancım nasıl öğretmenlik yapıyor yazılı okuyorsa bunun gibi

kimdi hatırlayamadım kızlar eftelyacım senmiydin yaşımı soran canım bu ay 30 a giricem güzelim
kayracım adetin 1.günü tahlil yapılmıştı bana e2 hormonu 50 den az olursa igne tedavisi yapıyoruz demişti doktorum ama 50 den fazla olursa hap tedavisi uyguluyoruz dedi benim e2 16 çıktıgı için zaten igne tedavisini yıllardır kullanıyordum senin e2 nasıl canım

canım doğum izledinizmi hiç bilmiyorum ama içinden neler çıkıyor neler sular parçalar kanlar dökülüyor dr lar bunları işi olarak görüyor ceylancım nasıl öğretmenlik yapıyor yazılı okuyorsa bunun gibi

canım öncelikle ben doktor değilim bana iğrenç geliyor doktara iğrenç gelir diye bişey demedim öğretmenliğimi yargılamak ta sana düşmez ayrıca

evet canım aynen öle ben geçen ay rahim filminden önce yaptırdım smear zaten bir şekilde yapılır rahme demir bir alet sokulur ve drinlerden akıntı örneğin alını riltihap vs varmı diye bakılır bu bi anlamda kanser testidir zaten
bana dedi rahim simiri yapıldımı diye bende dedimki evlendik evleneli hiç yapılmadı dedim dur bakalım ne çıkacak ama iltihap yoktur ben 2 ay önce düşük yaptımya ondanda isteyebilir

merhaba arkadaslar yazilarinizi hep okuyorum ve bu benim ilk yazisim buraya. bende uzun zaman sonra yeniden hamile kalmaya calisiyorum iki sene olacak daha tik yok. 7. ayda doktorum rahimden akinti aldi ve iltihap cikti hemen ameliyat oldum melesef rahim agzi kanseri cikti ama simdi hersey temizlendi ve hamile kalmaya ugrasiyorum bakalim.

X