Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

:roflol: ahahahah süpersin tiryak valla cnm acıbademde işyerim bu araad evim ümraniyede ıhlamurkuyuda sen biliyordun evin oralarda yaptırırım ya ben ama işte o bbeiş göbüşte olayına inanmıyorum birde test yaptırma antipatisi var bende ya yada fobisi mi desem mafoldumben

onu biliorum canım zatende bunu başka bi topikte okudum viks ile hamile kalanlar yaz ordan çıkar heralde bende yeni gördüm bende iltahap var birzda ona yardımcı olur heralde ne deniyeceğimi şaşırdımhihoyyythihoyyyt

ay keşke o fobi senden bana bulaşsa azcık :))) bende tam tersi dün eczanenin önünden geçerken zor tuttum kendimi test almamak için manyak oldum durup dururken test yapasım geliyo :))))
canım şimdi ben sana yaptırdığım yerleri ve fiyatları söyliyim en son ümranda yaptırdım 22lira atlas ta 25 lira afiyet 17 lira. ümran ve atlasta sonucu telefondan öğrenebiliyosun afiyette söylemiyolar

iltihap için süt maydonoz buharı uygun birde ben böğürtlen kökü kullandığım ay inanılmaz akıntılarım oldu içimn dışıma çıktı sanki tabi testlerde iltihap çıkmadı ama olsun ilk defa öle akıntılarım oldu u arada iltihap spermleri öldürür biliyorsun değilmi cnm sen o iltihap olayını kesin hallet smear yaptırdınmı hiç

hım o zaman atlas uygun bence ama nerdeki atlas ümranda şu belediyenin ordaki değilmi afiyeti biliyorum zaten

ümran hem sondurakta hem belediyenin altında hemde dıoğanevlerde var
afiyeti sevmiyorum orayı gitme boş ver
atlas da haldun alagaşın karşısında canım

kızlar ben çıkıyorum bi an önce gidiyimde dualarıma başlatayım bende yarın okumaya başlıyacam.herkese iyi akşamlar.yarın grşrüz inşallah güzel haberler bekliyorum.hoşcakalın...

ümran hem sondurakta hem belediyenin altında hemde dıoğanevlerde var
afiyeti sevmiyorum orayı gitme boş ver
atlas da haldun alagaşın karşısında canım

afiyete bir kere gittim bana rahim azpında yara var dedi düşünün ama ondan sonra hangi dr a gittiysem temiz bişi yok dedi o yüzden bende sevmedim orayı haldun alagaş ın ordada nanırmısın atlas hastanesini filan hiç görmedim birde bizim orda merkez polikliniği tepe tıp merkezi filanda var oralardada yapılıyordu heralde ama kendi laboratuvarlarındamı yapılıyor ondna emin değlim en iyisi atlasta hallederiz a gerçi hiç kan veresimde yok ama neyse ben de başka bir sorun var hamişlik yooookkk ben buna inanıyorumm

kızlar ben çıkıyorum bi an önce gidiyimde dualarıma başlatayım bende yarın okumaya başlıyacam.herkese iyi akşamlar.yarın grşrüz inşallah güzel haberler bekliyorum.hoşcakalın...

allah kabul etsin cnm dualarını allaha emanet ol güle güle

işte bende iltahapların geçmesi için çabalıom canım oyüzdende birsürü şey denicem ama sana bişi sorcam şimdi bu sütle maydonoz buharı varya onu yapıcam tamam ama biyerde rahmi büzüştürdüğünü buyüzdende doğurganlığın yitirebildiğini okudum senin bi bilgin varmı canım merak ediyorum :1no2::1no2:

kıslar bişi dicem size ayça nisa en son cuma günü ayın 11 inde gelmiş ben çıkıyorum alalha emanet olun diye mesaj yazmış bir dahi ne topiğe neden kadınlar kulubüne hiç uğramamış onların hafta sonu kaynının düğünü vardı acaba ondan mı neden gelmiyor merak etmeye başladım iyi olsunda

valla canım herkes işi söylüyor bu konuda ama kadınlara normalde sıcak iyidir bana bunu 90 yaşlarında yaşlı dede bile önerdi her gördüğünde öle diyor birde eşimin nenesi var 85 yaşında soğanın cücüğünü haşla içine şeker koy onu kendine kaldır diyor :roflol::roflol: çok şeker ya ama bişi dicem bu konuda bir arkadaşım var bu kadar mı beslenme sağlığına dikkat eden bir insan olur şekere kesinlikle karşı ama bir antibiyotik yapıyor oğluna soğuk algınlığı için asla dr a götürmezmiş ve oğluna verdiği tek rafine şeker buymuş soğanı 4 e5 e bölüyor tabağa koyup üzerine toz şeker serpiyor sabah olunca bu soğan suyunu salıyor şeker sayesinde (bizzat denedim) ve bu suyu içiriyordu oğluna antibiyotik olarak yani diyorum şeker soğanın özünü çıkarıyor ya bizim nenenin dediği doğru olabilir mi

Konuyu Toplam 2 Kullanıcı okuyor. (2 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kuzunaz, bubuş

bubuş hoşgeldin canım herkes yalnız bırakıp gitti beni :)) bende 15 dk sonra yokum hatta 10 dk sen nasılsın

kuzucum iyi adet olmamışın inşallah hamilesindir canım ama yinede çok ümitlenme canım senin diger aylardada adetin çok geç geliyordu.eger hamilede degilsen niye bu kadar geç adetlendigini doktora anlat canım ben bile sadece ilaçla adetlenen birisiyim ben ile hemen oluyorum ya bu gece olurum kuzunazcım yada yarın çünkü sinyaller başladı kasıklarım agrıyor canım ben ebe arkadaşıma danıştım dedim adet oldugum zaman tam 5 gün sürüyor dedim iyi dedi çünkü 5 gün sürdügü zaman rahimin iyi anlamındaymış

adetlenince tedaviye başlarız aralıgın son günleri yada ocagın başında aşılama yapılırsa ocagın ortasındada belli olur

inşallah canım ya inşallah ani çıkmak zorunda kaldım canım özürdilerim umarım ya bu akşam yada yarın müjdeli bi haber verirsin bize canım

yeni gördüm msjı tatlım iyiyim sen nasılsın adetime 3 4 gün var bekliyorum canım
bende iyiyim cyclo-prognova hap içmiştim biraz önce yazmıştım ya ya bu gece adet olurum yada yarın sabah olurum demiştim lekem geldi yarına tam olurum şimdiden pedimi taktım iç çamaşırım kirlenmesin diye işte yarında doktora görünürüm canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…