Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

neşecim sen adet mi oldun

evet canım zaten ben adet olmayı bekliyordum ümidim yoktu zaten canım benim hapım pazar günü bitmişti biraz önce oldum canım 3 gün bitiyor 4.günü adet oluyorum ben ama bu ay dedim acaba olurmuyum çünkü 2 kutu antibiyotik içtim 1 kutu agrı kesici içtim ama şükür adetimi ertelemedi canım

yarın doktora gideriz canım ilaçlar için heyet alırız kan tahlili veririm eczaneye sipariş veririz igneleri cumarteside igne vurulmaya başlarım canım 1 hafta sürer igne tedavisi aralıgın sonu gibi aşılama olurum

bana kalırsa o sonucu hiç almak istemiyorum kayra biliyorum çünki neyse ama en azından öğrenirim neyin ne olduğunu sonrada gider dr a görünürüm

canım sen olumlu olumsuz sonucunu bi alda ona göre yolunu belirler aşılamana geçersin yadaaa neyse hayırlısıyla bi yarın olsunda canım

benim çarşamba günü bitti işte hala olmadım ya aaaa

neşecim hadi bakalım bu ay seni hamile olarak bekliyoruz
tedavin hayırlı olur inşallah

neşecim hadi bakalım bu ay seni hamile olarak bekliyoruz
tedavin hayırlı olur inşallah
inşallah canım benim hakkımızda hayırlısını versin rabbim.inşallah hamile olup önünüzü açarım sonrada arkamdan tek tek sizler gelirsiniz .benim için dua et ayşecim

benim çarşamba günü bitti işte hala olmadım ya aaaa

çarşamba bittiysesenin pazar günü olman lazımdı ama niye böyle geç oluyorsun canım gene sen ilaçsızda adet oluyorsun ama ben ilaçsız olamadıgım halde bu hapla yasminle bile oluyorum

neşecim hadi hayırlı uğurlu olsun cnım
Kuzuuuum senin için de inşaaalllaaah hayırlı sonuçlar olur
iyi ya da kötü
Sonuç iki türlü de senin için iyi olacak çünklü ya hamişsiiin ya da tedavi başlıyoooo
kayracım sen nasılsın canım
ne var ne çok???
ayşe sen ne alemdesin canım???

kuzunazcım yarın doktordan sonra yazarım sana listedeki degişiklik için çünkü özellikle gonal-f isteyecem doktordan canım bu ay bitki olarak bir şey kullanmayacam sadece keçi boynuzu ve zencefil karışımı yiyecem

çarşamba bittiysesenin pazar günü olman lazımdı ama niye böyle geç oluyorsun canım gene sen ilaçsızda adet oluyorsun ama ben ilaçsız olamadıgım halde bu hapla yasminle bile oluyorum

bende ilaçsız olmuyorum farlutalle filan ilaçsız çok uzun sürüyor 45 50 gün filan

teşekkürler canım 3 gün önce hemşireye danışmıştım topikte sende benden önce yazmışın canım bende yazmıştım önceki tahlil sonuçlarımı ama tiroite yüksek gibi dedi ama bana inandırıcı gelmedi yarın bide onun tahlilini isterim bakalım doktor ne diyecek

tamam canım adet tarihini filanda yarın değiştiririm hayırlı olsun inşallah allah hayırlı sağlıklı uzun ömür nasip etsin

süprizzzzzalkisalkisalkis canım hoşgeldin şükür iyiyim sen nasılsın

bende ilaçsız olmuyorum farlutalle filan ilaçsız çok uzun sürüyor 45 50 gün filan
demekki seninle aynıyız canım şimdi sen doktora gittiginde doktor farlutal veya bu kullandıgın hapı verirse ben bunlarla adet olamıyorum de canım .ben veya farlutalle olamadım sonradan doktor yine verecekti adet olamıyorum diyince cyclo-prognova yı veriyor bununla tam 5 gün oluyorum canım.sen bence yasmin kullan ihtiyaç duydugun zaman kilo yapmadı bende ondada 21 tane var ve 4. günü adet olmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…