Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzucum daha ne beklicen gerekli mercilerden test yap cevabı gelmişş
durma koş hemen bi test al 6 dan önce yap nooolur yarına kadar çatlarım yoksa bennn

bende bende çatlarım hadi güzel bi haber ver halay çekelim.ben bugün çok dua ettim hepimiz için inşallah .ilk güzel haber senden gelir peşine hepimiz hepimiz müjdeleri sırayla veririrz...dahi git yapta gel..

kuzucum daha ne beklicen gerekli mercilerden test yap cevabı gelmişş
durma koş hemen bi test al 6 dan önce yap nooolur yarına kadar çatlarım yoksa bennn

cnm bu akşam alırım testi yarın sabah yaparım ya yok ya ben ısrarla yok diyorum başka bir sorun var diye düşünüyorum ben eşimde dün dedi olmadı kan verelim şimdi daha erken yani olsada ya geç yumurtlama olduysa filan testte çıkmazsa ne yapıcam ben şimdi kan mı vereyim en iyisi offf offffff allahım off şitreşşşş oldum yaaa

bende bende çatlarım hadi güzel bi haber ver halay çekelim.ben bugün çok dua ettim hepimiz için inşallah .ilk güzel haber senden gelir peşine hepimiz hepimiz müjdeleri sırayla veririrz...dahi git yapta gel..

ya kıslar bakın benide heyecanlandırıyorsunuz ben bekliyim 1-2 gün daha belki belirtiler başlar adet belirtisi

kıssslar dr aradı normal şartlarda 1 hafta içinde olman gerekiyor 7 gündür adet olmaman normal değil dedi ben de pko hastasıyım normaldede çok uzun sürer dedim onun etkisi olabilir mi dedim hayır cyclo düzenleyicidir ona cevap verememen çok zor bakmak gerekir birde bu ilacı kullanırken pek görülmüş bişi değil ama hamile filan olabilirsin test yap dedi eğer çıkmazsa gel dedi bunu bana ilk defa bir dr söylüyor çok tuhaf geldi test yap demesi gerçi acildeki dr larda sölerdi test yap öle antibiyotik kullan derdi ne yapsam kıslar sizce ya bekliyimmi daha

canımm bi kan testi yaptır bence ben idrara güvenmiyorum çünkü dr da benim gibi düşünmüş hadi hayırlısı akşam iş çıkışı özel bi hastahanede yaptırabilirsin canım sabah sağlık ocağına gidebilirsen orda yaptır istersen inşallah dualarımız kabul olmuştur canım benim

kuzucum doktorun ve bizim sözümüzü dinle bence
bak benm gibi bi test bağımlısını böyle merakta bırakıyosun olmuyo walla :)))
güzel haber vercen bize inşaallahhh

kayraa ya nerdesin cnm ya bak bu kıslar beni heyecanladırıyorlar ben ümitlenmek istemiyorum başka bişi var başka bir sorun bebiş olamaz ben inanmıyorum :1no2: ya sen beni anlıyorsun değilmi kayraaa yani ben buna heveslenmek istemiyorum boşyere

ya kuzucum lütfen yaptır bende çoık merak ettim inşallah herkes hamiledir ya ben çok inanıyorum ya niye böyle geciktik hiç anlamıom psikolojikmi diyorum ama yani bukadarda olmazki neredeyse 1hafta olacak bende çok heyecanlıyım gerçi ben test yaptım bilmiom heralde kırmızı kartrı görürüm:KK43:inşallah siz hamilesinizdir.beni hamile olarak düşünen tüm arkadaşlamıda sonsuz teşekkr edrim...hadi bakalım hepimiz göbüşlenek:Saruboceq:

kayraa ya nerdesin cnm ya bak bu kıslar beni heyecanladırıyorlar ben ümitlenmek istemiyorum başka bişi var başka bir sorun bebiş olamaz ben inanmıyorum :1no2: ya sen beni anlıyorsun değilmi kayraaa yani ben buna heveslenmek istemiyorum boşyere

kuzucum nolur yaptırrrrrr yaaaa çok heyecenlandımhihoyyytsositososito

canımm bi kan testi yaptır bence ben idrara güvenmiyorum çünkü dr da benim gibi düşünmüş hadi hayırlısı akşam iş çıkışı özel bi hastahanede yaptırabilirsin canım sabah sağlık ocağına gidebilirsen orda yaptır istersen inşallah dualarımız kabul olmuştur canım benim

kayracım dr a dedimki arada bir kaç gün unuttum ama sonuç olarak ilacın tamamını içtim bitirdim dedim biteli 7 gün oluyor hiç adet belirtim bile yok dedim ona bakmak lazım dedi yani ben böle anlatırken tamam tamam ne olusa olsun o bir düzenleyicidir dei olman lazımdı 1 hafta içinde dedi pek görülmüş bişi değil ama olabilir dedi hamile olabilirsin dedi bir test yap ondan sonra çıkmazsa bakarız dedi kayracım ya off allahım test yapmak şart olduda birde az da olsa hevesleniyor insan ya bu test olayına bu yüzden sinir oluyorum

canım seni çok iyi anlıyorum ama ilaca rağmen gelmemeside bi ümit işte sen ne olursa olsun dr a git bi hamileysen bayram yaparız ama değilsen neden ilaca rağmen gelmediğine baksınlar canım çünkü aşılamayı biran önce istiyosun biliyorum ama sana kalmış bişey 1 2 gün daha beklemek istiyosan bekle canım stres yapma rahat ol bitanem

canım seni çok iyi anlıyorum ama ilaca rağmen gelmemeside bi ümit işte sen ne olursa olsun dr a git bi hamileysen bayram yaparız ama değilsen neden ilaca rağmen gelmediğine baksınlar canım çünkü aşılamayı biran önce istiyosun biliyorum ama sana kalmış bişey 1 2 gün daha beklemek istiyosan bekle canım stres yapma rahat ol bitanem

tamam test yaptırıcam canım ölede bölede ne kaybederim ki değilmi hemen gider çaresine bakarım yoksa nede olsa olduğuna inanmıyorum bu yüzden negatif sonuç üzmez beni beklenimde yok değilmi yaptırıcam bu akşam eşimle konuşayımda

kayracım dr a dedimki arada bir kaç gün unuttum ama sonuç olarak ilacın tamamını içtim bitirdim dedim biteli 7 gün oluyor hiç adet belirtim bile yok dedim ona bakmak lazım dedi yani ben böle anlatırken tamam tamam ne olusa olsun o bir düzenleyicidir dei olman lazımdı 1 hafta içinde dedi pek görülmüş bişi değil ama olabilir dedi hamile olabilirsin dedi bir test yap ondan sonra çıkmazsa bakarız dedi kayracım ya off allahım test yapmak şart olduda birde az da olsa hevesleniyor insan ya bu test olayına bu yüzden sinir oluyorum

tahmin ediyorum hislerini testte çıkmazsa neler hissedeceğini düşünüyosun canım korkuyosunda bu duyguları yıllardır yaşıyorum bende ama kan testi yaptırman lazım bebek yoksa başka ilaç verir ve aşılamanı erkene alırsın canım başka yapacak mantıklı bişey aklıma gelmiyor ki

kayra bişi daha sölicem acaba erken değilmi test için yaa bu arada ben dr a önce dedim böle böle cylo kullandım bitti 7 gün oldu cevap alamdım başka bişi kullanmalımıyım yok yok dedi hamile olabilirsin pek örülmüş bişi değil ama olabilecek bişi dedi yani böle

kayra ben yine pek inanmıyorum yani içimd eöle bir his yok ama olurda olursa yani varsa inan senden korkarım bacım ben sen bana dedin ya kendiliğinden olacak gibime geliyor senin diye tamda aşılama öncesi hemde yaani işte o zmana senden korkarım valla :roflol::roflol::1shok:

canım benim ya seni çok iyi anlıyorum ben test yaptım yok çıkıncada doktorumlada konuştum bazen çıkmıo olabilir dedi yani en iyisi kan testi biran önce bende öğrenmek istiom sonucu ama bende korkuyom:eek:lmaz:hı bu arada bi topikte okudum kızlar viks sürüp hamile kalmışlar bi bilginiz varmı?

kuzucum gönlünü ferah tut inşaallah bebişin göbüşünde senin..
iş yerin nerdeydi senin ben sana en ucuz en yakın nerde kan tahlili yapılıyo söyliyim :)))
malum hemen hemen her ay uğruyorum nasılsa :)))))

canım benim ya seni çok iyi anlıyorum ben test yaptım yok çıkıncada doktorumlada konuştum bazen çıkmıo olabilir dedi yani en iyisi kan testi biran önce bende öğrenmek istiom sonucu ama bende korkuyom:eek:lmaz:hı bu arada bi topikte okudum kızlar viks sürüp hamile kalmışlar bi bilginiz varmı?

hilaciğim vick değil adaçayı yağı oda vicks gibi kokuyor ama bitkisel bir uçucu yağ biliyorum bende kullandım 2 gün filan o tüpleri tıkalı olan rahimde yara olan iltihap vs olanlar için cnm ama her ihtimale karşı yapabilirsin

X