Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ileri hızlı hareketlisi hiç yok 160 bin sayıda çok az canım yani eşindeki sorun ne neden iyice araştırılmıyor kaçaraak bir yere varamazki gerçi onlara bunu anlatmak çok zor ama deki bir tanem dr dan kaçarak sadece zaman kaybederiz bir araştırılsın belki ameliyet filan gerektiri öle değilmi kayracım bu arad akayra varikosel ne oluyor yani her sperm saysııs düşük olan ameliyat olması gerekiyormu bende bunu anlamış değilim

canım varikosel benim bildiğim damar genişlemesiyle spermlerin azalmasına bozulmasına neden oluyomuş çok sıcak ortamlarda yada sürekli uzun oturan ve çok sıkı iç çamaşırı giyen erkeklerde oluyomuş ve bide çok ağır kaldıranlardaymış canım bazen sporculardada görülürmüş benim eşim eski milli güreşçi biz tanıştığımızda bırakmıştı ve o zamanlarda varmış testislerin biri aşağıda biri yukarıda olabiliyomuş bideyani eşit olmuyolarmış canım

ilk sperm verdiğimizde varikosel amaliyat dedi ramazan boyunca 1ay 4 kutu tavanik kullanın gelin amaliyat yapalım dedi doktor.ramazanda ilacı kullandık sonrasında eşim zatüre oldu atlattı.burda özel hastane var varikoseli orda yaptıralım dedik ürolağa gitti adam sperm istedi 2 ci sonuç onun varikosel yapmadığı gibi hiçbi doktora gitmeyin asla olmaz özele tüp bebeğe felanda gitseniz anca paranızı sömürürler uğraşma senin çocuğun olmaz demiş.keçiboynuzu felan yapıyorum tekrar devlet hastanesine gitmesini istiyorum ama çok duygusallaştı içine kapandı zorlamak istiyorum ama çok korkuyorum gene adamın moralini bozarlarsa diye.

nasıl yüzüne söylüyorlar allahım ya olmazmı tabi içine kapanır bak ben bir bitki bilimci var onun stesindede bazı şeyelr okkudum oda böyle söylüoyordu dur bulayım sana canım

canım ya olurmu öyle şey tese diye bir yöntem var testislerin içinde sperm bulunuyo ve tüp bebeği öyle yapıyorlar bir tane bulsalar yapıyorlar sen inatla ve inançla yap kürleri yedir içir bide sabahları veya geceleri bir bardak sıcak suya zencefil karıştırıp içir ılık içsin keçiboynuzunu zaten yedir kaynat suyunu içir ben çok duydum 0 olupta yükselenleri ümidinizi kaybetmeyin ve eşinede ümit ver üzülmesin canım

bakın mesela kıslar

bak buda var

ilk verdiğimiz doktor normal yolla olur önce lokositi bitirelim peşine varikosel yapalım tek spermden bebek oluyo dedi eşim ameliyata bile kendini hazırlamıştı.zature oldu dedik özelde olsun amaliyatı. özelin uyuz doktoruna demiş ben zatüre geçirdim önceden sperm vardı adam demiş onu yapan labaratuar yanlış sonuç vermiş bizim sonuçlar kesin doğru senin asla çocuğun olmaz.şimdi az bitkisel felan uyguluyorum birazda maddiyat biriktiriyorum ankarada kaan aydos burdan okudum ona götürmek istiyorum...inş. gerek kalmaz hamile kalırım...eşime doktor dediğimde özeldekini hatırlıyo hep o doktorun söylediği o karamsar cümleleri kuruyo unutsun az düzelsin.ankaraya götürecem.

yani o dr gibi sölemiş bu adamda yalnıızzz benim ilk sayfadada anlattığım Hz. Musa hikayesi var alnında yazılı olmadığı halde çocuk sahibi oluyorlar ve bile bile rabbimiz onlar hiç döl tutmayacak dediği halde bunu bile bile ümidini yitirmiyor ve dua ediyorlar ki rabbimiz alınyazılarını bile değiştiriyor alalh yardımcınız olsun

SN:ATABAY GÜVELOĞLU

OCAK ayında size başvurmuştum polikistik over sendromu rahatsızlığı ile 2 yıldır
doktorlara gidip gelmeme rağmen gebe kalamamıştım.Fakat sizin göndermiş
olduğunuz bitkisel ilaçlar ile şuan 1,5 aylık hamileyim.Başarınızdan ve bana göstermiş
olduğunuz ilgiden dolayı size çok teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılarınızın
devamını dilerim.
SAYGILARIMLA AYSUN ŞAKAR

canım dua et bak dua olarak neler yapıyorsun mesela arkadaşlarından çevrenden kuran sohbetlerinden veya işte kuran kurslarındna filan dualar istesen 500 yasin 4444 tefriciye ne bilim meryem suresi falan filan allah yardımcın olsun be güzelim

kuzucum ben zaten inanıyorum bigün olacak RABBıM dualarımızı kabul edecek.ben çok inanıyorum.sadece eşimin hastalığı malum az ona zaman verdim bu zamandada bitkisel uyguluyorum inş. az birikim yapıyım ankaraya gidelim sonuçları yazarım size.hiç sperm olmasa başta vardı normal olarak 160bin bununla tüp babak olabilir şimdi yok ama ona antibiyotik kullandı zatüre oldu peşine sperm verdi şimdi gene verse belki daha farklı olur belki ama aklına o hep uyuz doktor geliyo ...ocak ayında zature için kontrole gidecez ilk haftası şimdi o zamana kadar ses etmiyorum o gün gidip bide sperm vermeyi planlıyorum.gene sorun olursa direk ankaraya götürecem.

bunları nasıl okuyacam süresi varmı.kayınvalidem ben görümcem okuruz olmadı kursdada kızlardan rica ederim

ben geldiiiim
ama kaçıyorum kızlar
daha yemeğim yok
gidim bi yemek yapiiim
eşim gelene kasdar az dua okiiim hepimize
sonra da yazılılar var okunması gerek ama bilmiyooom
pek bi kayfim yok
şimdi çocuklara da kötü not vermiiiim
bu rada geçmişi okudum
ınşaaaalllaaaah herkes hamiştir
bekliyom hayırlı haberlerinizi
kuzucum yap bi test
kayra sen de yap
başlıcaam temizliğine yaaa
hepinizi öpüyom akşam girerin inşaaalllaaah

bunları nasıl okuyacam süresi varmı.kayınvalidem ben görümcem okuruz olmadı kursdada kızlardan rica ederim

canım öyle bir süresi yok ama ne kadar kısa zamanda okursan o kadar ii mesela 4444 tefriciyeyi paylaşabilirsin ama saysısı önemli ne eksik ne fazla olmalı mesela ayçanisa 500 yasin okutturdu ve başka dualar o sürekli okutturuyordu çevresine hafızlara filan ben kesinlikle rabbim kabul etti diyorum bizim ev sahibinin kızının olmuyordu 3. senesi dolunca tüp bebek yapılacaktı gün sayıyorlardı eşide amelyat olmuştu neyse işte tüp bebek için 3 senesi dolmak üzereyken hamile kaldığını öğrendi yani o ay adet olsa tedavi olacaktı düşün ben onunda dualarla olduğuna inanıyorum annesinin dualarıyla

bizde seni öpüyoruz ve seviyoruz canım bu arada ben bir dr la konuşayım ondan sonra bakıcam bakalım dr ne zaman müsait olacak ve beni arayacak

inşallah yarın temiz olacam.akşam başlarım okumaya tefriceyi kendin her akşam okuyabildiğim kadar okurum yasin için kaynanamdan yardım isterim o gerekli yerlerden yardım alır.hep duaların sayesinde rahatım inanıyorum inanaın duyduğumda kötü oldum ama öyle ağlamadım felan inanıyorum olacak içimde hiç kötü his yok olacak bu ay değilsede öbürüne yani karamsar olamıyorum

kıssslar dr aradı normal şartlarda 1 hafta içinde olman gerekiyor 7 gündür adet olmaman normal değil dedi ben de pko hastasıyım normaldede çok uzun sürer dedim onun etkisi olabilir mi dedim hayır cyclo düzenleyicidir ona cevap verememen çok zor bakmak gerekir birde bu ilacı kullanırken pek görülmüş bişi değil ama hamile filan olabilirsin test yap dedi eğer çıkmazsa gel dedi bunu bana ilk defa bir dr söylüyor çok tuhaf geldi test yap demesi gerçi acildeki dr larda sölerdi test yap öle antibiyotik kullan derdi ne yapsam kıslar sizce ya bekliyimmi daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…