Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bende iyiyim cyclo-prognova hap içmiştim biraz önce yazmıştım ya ya bu gece adet olurum yada yarın sabah olurum demiştim lekem geldi yarına tam olurum şimdiden pedimi taktım iç çamaşırım kirlenmesin diye işte yarında doktora görünürüm canım

Allah yardımcın olsun canımm:Saruboceq:

inşallah canım ya inşallah ani çıkmak zorunda kaldım canım özürdilerim umarım ya bu akşam yada yarın müjdeli bi haber verirsin bize canım
kayracım sen nasılsın gene gazı kuzunaza veriyorsun .sonra bak olmazsa üzülür canım olur inşallah de .hatırlıyorsan kuzunazın adetinin sökülmesi biraz zaman alıyor canım ben bu ay biliyorsun parmagımdan dolayı 2 tane antibiyotik içmeme ragmen yine gecikmeden oldu .kuzunazın kullandıgı hapla aynı ama benim hap bitip 3.günün gecesi yada 4.günün sabahı oluyorum demekki agrı kesici ve antibiyotik adet olmama engel degilmiş

kayracım sen nasılsın gene gazı kuzunaza veriyorsun .sonra bak olmazsa üzülür canım olur inşallah de .hatırlıyorsan kuzunazın adetinin sökülmesi biraz zaman alıyor canım ben bu ay biliyorsun parmagımdan dolayı 2 tane antibiyotik içmeme ragmen yine gecikmeden oldu .kuzunazın kullandıgı hapla aynı ama benim hap bitip 3.günün gecesi yada 4.günün sabahı oluyorum demekki agrı kesici ve antibiyotik adet olmama engel degilmiş

işte aynı ilacı kullanıpta 7 ci günü hala adet olmadığı için ve bazı belirtileri olduğu için test yaptır diyoruz kuzuma gaz vermek değil bu zaten bebek yoksada biran önce çaresine bakıp aşılamaya geçmesi lazım

yani düşünüyorum kuzunaz niye adet olmadı acaba hap yetersizmi geliyor 7 gün az bir zaman degil

işte aynı ilacı kullanıpta 7 ci günü hala adet olmadığı için ve bazı belirtileri olduğu için test yaptır diyoruz kuzuma gaz vermek değil bu zaten bebek yoksada biran önce çaresine bakıp aşılamaya geçmesi lazım
tabi canım aslında gecikiyor .hap bitip aradan 4 gün geçip olmazsa hemen ya bir test yada bir doktora gitmesi lazım

şükür iyi sayılırım biraz yorgunum canım sen nasılsın inşallah aşılamandan sonuç alırsın rabb,imin izniyle
inşallah canım yaaa inşallah emeklerimiz boşa gitmez çünkü çok istiyorum ama tedavi görüp aşılama oldugumu sadece eşim ve sizler bileceksiniz kimseye demeyecem.inşallah olur biliyorsun tam 2 ay önce 17 ekimde düşük yapmıştım yarın doktora gidince hemen pregesteron kullanacam canım biraz ümidim var ama hayırlısı ama olmazsa artık tüp bebekten başka yol yok

hatta rüyamda dördüz olmuştu 2 si kız 2 side erkekti annem 2 kıza bandaj almıştı

rüyamda adet olmuştum çıktı sıra digerlerinde lütfen benim için dua edin burada yagmur kar karışık yagıyordu çıktım dışarı allahım isteyen her kuluna anneligi yaşat dedim inşallah

siz sormadan ben söliyim kan verdim sonucunu yarın akşam alıcam ama belki gündüz telefonla öğreneblirim

rüyamda adet olmuştum çıktı sıra digerlerinde lütfen benim için dua edin burada yagmur kar karışık yagıyordu çıktım dışarı allahım isteyen her kuluna anneligi yaşat dedim inşallah

inşallaaahhh inşalllaahhh:Saruboceq::Saruboceq:

X