Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

MACUNU MÜBAREK
Bu macunun faydaları: Bir kimse erkeklikten kalsa veya kadın doğurmasa, bu macundan (40) gün sabah akşam 25 gr. yese erkek onsekiz yaşındaki delikanlı gibi olur. Kadın yerse on yaşındaki kız gibi olur, hamile olmasına mani olan bütün hastalığı vücuttan giderir. Hamile kalmaya bir vesile olur.

Karabiber ............................................... 30 gr.
Karanfil .................................................. 30 gr.
Tarçın .................................................. .. 15 gr.
Kebabiye ............................................... 30 gr.
Udihindi ................................................. 15 gr.
Kereviz tohumu ...................................... 50 gr.
Üdül kahr ............................................... 30 gr.
Isırgan tohumu ....................................... 30 gr.
Anason .................................................. .30 gr.
Havuç tohumu ........................................ 30 gr.
Şalgam tohumu ....................................... 30 gr.
Turp tohumu ........................................... 30 gr.
Mesteki .................................................. 30 gr.
Sinameki ................................................ 30 gr.
Günlük .................................................. .. 30 gr.
Üzerlik tohumu ........................................ 30 gr.
Acı badem yağı ........................................ 10 gr.
Haşlanmış çöreotu ................................... 18 gr
arastırırken bı aktarcının sitesinde buldum

günaydın kzılar hayırlı cumalar
allahım bu mübarek günde inş. dualarımızı kabul eder. allahım kimseyi evlat hasretiyle sınama yarabbim.
isteyen herkese bu mutluluğu yaşat. ne eşlerimizin nede bizlerin boynu bükük kalsın.
allahım senin hazinen o kadar bolki ne olur bizim dileklerimiz için ol de

amin canım aminn.. allah hepimizin kucağını boş, boynunu bükük bırakmasın.
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

herkese günaydın canlarım bugün geç kaldım sabah sabah baya yoğunluk vardı o yüzden bu satte geldim kusura bakmayın bubuş dualarına amin diyorum allah kabul etsin

canım bu ne biliyormusun mesir macunu bunu bende buldum okudum eltimde var mesir macunu içeriği aynı canım

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|böğürtlen kökü kullanıyor|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|bels41|27| 26.09.2009|oligosperm|çakşırotu ve keçiboynuzu |23.10.2009|presed(sperm için jel)|yumurtlama düzenli|kenzül arş(kadeh duası)
11|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
12|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
13|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
14|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
15|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
16|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor
17|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
18|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
19|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
20|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
21|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|hergün yasin okuyor 4444 tefriciyeye başlayabilir

yavruceylan arkadaşım listede düzeltmeni yaptım kendini listede takip etmen ve değişiklikleri bildirmen çok güzel canım diğer arkadaşlardanda aynısını rica edebilirmiyim canlarımmmmm

Son düzenleme:
öylemi bilmiyordum bak öğrenmiş oldum

canım bende biraz kilo alma korkusuda olduğu için öyle herşeyi kullanmakta istemedim hani bunun içeriği güzel ama çok enerjili aslında eşim alsa kullansa dimi bu aralar onda iyice problem oluşmaya başladı ama en azından allahıma şükür ediyorum ki kabullenmeye başladı ve ben şunu yapıcağız bunu yapacağız hem spermlerini artırıp hemde sertleşememe sorununu giderecek dedim tamam herşeyi bana bırakma ben kendimede kürler hazırlıyorum iş bir yandan ev işi bir yandan dedim tamam kuzum dedi herşeye uyacak keçi boynuzu havuç incri fındık ceviz badem muz ananas (arada bir ve öğlen yemeklerinde yemesi veya yememsi gereken şeyleri söyledim tamam dedi bakalım allah yardımıcımız olsun bu yüzden çok ciddi bunalıma girecek herifim korkuyorum bi görseniz geçen gün ilişki esnasında başarısız olunca uğraşıyor işte bana yüzüme neden bakıyorsun ne bilimişte trip yapıyorsun filan diyor halbuki öyle bişi yok ama benim tek sinirlendiğim bir şey vardı oda benim bu zamana kadar söylemem rağmen kabullenmemesi ve dr a gitmemesiydi yoksa ben onunla bir psikologtan daha iyi konuştum bu konuda çok anlayışlı oldum ama o anlamadı bu konuda yorum yapma diyordu ben iyiyim diyordu ve bu durumu o ne olduğu belirsiz ilaçla kapatıyordu ama ben herşeyin farkındayım allahım yardım etsin bize kendimi değil onu düşünüyorum benide soğutuyor iyice

arkadaşlar bu arada kendinizde hissettiğiniz değişiklikleri takip ediyormusunuz hani uyguladığınız kürler etkisini nasıl gösteriyor diye ben böğürtlen kökünü kullanırken geçen ay yaşadığım değişiklikleri anlattım tekrar tekrar yazıp sizi baymak istemiyorum ama bu ayda şöyle bişi oluyor vücudum sivilce döküyor bende çok şükür hiç sivilce yoktur bazen çok nadir adet dönemine yakın olurdu ama şimdi sırtımda bazı yerlerde bir 2 tane büyük sivilceler çıkıyor yüzümde hadi neyse hele sırtımda hiç sivilce görmedim ben şaşırıyorum eltime anlattım içtiğin o şey vücuttaki enfeksiyonu döküyor filan dedi onda çıkıyordu çünki vücuduna sivilceler koca koca enfeksiyon bölümüne git demişler ona

selam kızlar...hafif lekelenme başladı galiba adet olacağım....hayırlısı olsun bakalım....hayırlı cumalar hepinize...

selam kızlar...hafif lekelenme başladı galiba adet olacağım....hayırlısı olsun bakalım....hayırlı cumalar hepinize...

canım inşallah bu lekelenme değildirde yerleşme kanamasıdır inşallah ama olmazsa yeni adet yeni umutların başlangıcıdır bizim için değilmi asla hayal kırıklığı olmayacak

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, aycanisa, ayferrrr, bubuş, yavruceylan1

günaydın kıslarr hoşgeldiniz

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kuzunaz, aycanisa, ayferrrr, bubuş, yavruceylan1

günaydın kıslarr hoşgeldiniz

gunaydın zuzuuuuuuuudelikafadulden
ya lıstede benım yaşım hala 21 gorunuyo 29 um sekerım...eskı lısteden guncelleyınce kaldı öle.
neyse moral oluyo....
ya bısey sormustum dun oole herkese ama cevap gelmedı.bu bögurtlen kokunu adetın ılk gunu son gunu falan bı gunu varmı başlamaya.ayrıca ıncır gıbı 21 gun kullan 7 gun ara ver oluyomu..
Bide ben eşime keçiboynuzu başlamıstım ama ıstıkrarlı olamadık.çok zor yaw allah yardım etsın.Bi gun unuttuk bıgun ıcmedı derken kaldı..zaten eşimde bı sorun yokda ıste ne bılıyım...

adetlıyken içmeye baslamıstım ben ara vermiyorsun hergün içilebilir sanırım ben içiyorum ara vermeden

adetlıyken içmeye baslamıstım ben ara vermiyorsun hergün içilebilir sanırım ben içiyorum ara vermeden

YA İŞTE İNSAN BILEMIYORKI BÖYLE ŞEYLERE BAŞLARKEN BANA UYUYORMU BU TEDAVI DIYE..BELKİ BENIM BILMEDIGIM BIR RAHATSIZLIGIM VAR VE BU BOĞURTLEN YADA BAŞKA BIŞE BUNU TETIKLEYECEK.iŞTE BILEN BIRI LAZIM YA.TAMAM TECRUBEYLE SABIT SEYLER BELKI AMA HERKESIN VUCUDU FARKLI SONUCTA..OFFF NAPCAM BENNNNNN

canım düzelttim ama ilginç olanı ben senin her uyardığında düzelttiğime emnim ama şimdi kesinlikle eminim düzelttim ama sanki başka arkadaşta benim yaşımm 29 değil 21 filan diyordu :roflol: ay iyice karıştırdım neyse canım ne diyordun böğürtlen kökü valla adet dönemimde başladım geçen ay yumurtladığım güne kadar kullandım adetimin 23. gününde filan yumurtlamıştım adetimin 3. günü filan başladığımı farzedersek geçen ay en fazla 20 gün kullandım ama bu ay daha fazla kullanmayı düşünüyorum ama adet döngüsü 28 gün filan olanlar veya dah akısa olanlar 21 günlükte uygulayabilirler bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…