Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bu bitkisel kurler adı ustunde bıtkısel yanı doğal...ama yanlış kullanımda ılaç gibi kımyasal etkılerı sozkonusu..yanı zaten yaptıkları ılaç gıbı hormon dengesını kurmak.ama ılaç kullanırken bız doktora yanı bılene danısıyoruz..hangı hormonumuz ne duzeyde ıse test yapıp ona göre ılaç alıyoruz.Bıtkısel kurlerden neyın neye gercekten faydası oldugunu kımden ögrenecegız.yada ne kadar kullanmamız gerektıgı hangı gunler kullanmalı bunlar ayrıntıya gırılmıyo hıç..Aman he ne kuruntuluyum yaww..yaa napıyım mazur gorun benı.kaş yapayım derken goz çıkarmamak için..inanın hayatım boyunca bı agrı kesıcı bıle kullanmayan ben simdiye kadar 3 ayda bı suru klomen yuttum dengem bozuldu..hem vucut kımyam psikolojik dengem:1shok::1shok::1shok:

haklısın aslında arastırmak gerekır su aralar kafama yatan kürleri deniyorum kaydirigubbakcemile3.işimiz çok zor Allah hepimize yardımcı olsun :Saruboceq:

canım günaydın bu arada bir mesajını gördüm bişi dikkatimi çekti hepimizden küçüğüm demişsin ya baktım listede yoksun seni daha iyi tanımamız için listeye ekleyebiliriz

valla canım ablam ben 18 yaşındayım.
SAT 28.04.2009 OLDUM iğneyi bıraktığım için bu ayın başında olabilirim belki.
allah izin verirse haftaya böğürtlen köküne başlıcam.
yumurtlama bozukluğu-tembelliği diyebilim.

Merhaba kızlar cumanız hayırlı olsun allah ım bu mÜbarek gÜnde hepımızın dualarını kabul etsın ınŞallah

merhaba arkadaşlar,
hayırlı cumalar. yürekten dualar edelim cuma vaktinde.
Allah hepimizin gönlüne göre versin.

merhabalar kıslar ancak girebildim yoğunluktan
HERKESE HAYIRLI CUMALARRRR RABBıM HERKESIN GÖNLÜNE GÖRE VERSıN ıNŞALLAH ,
aminn
çok heycanlıyım ya adet oluyımda başlıycamya bende

kızlar bugün bidaha gelemiycem kendinize iyi bakın ALLAH A emanet olun

amin canım inşallah Rabbim hepimizin gönlüne göre verir.

amin canım. ben de bu ay histeroskopi olduğu için böyle boş geçti. 18. regl olduktan sonra dr um çağırdı 3. günü gel dedi. sonra yumurta geliştirici ve çatlama için ilaca başlayacak. bir an önce günler geçsin istiyorum, sabırsızım galiba biraz :CüvCüv:

canım benim sen çocuk düşünüyormusun bak nihayetinde 18 yaşındasın kararına kesinlikle saygı duymak zorundayız ama hani nasıl desem eğer yumurtlamanda sorun varsa tamam ama asla çocuğum olmuyor diye filan sıkıntı yapma paniğe kapılma 18 yaş allahım bu yaşlar keşke tekrar elime geçse yani bu kadar erken yapma diye tavsiyedede bulunmak isterim ama biliyorum evlenince biz bayanların özellikle ev hanımıysak fazlada sosyal yaşantımız yoksa çocuk en büyük tesellimiz oluyor ama tabiki sende evlisin ve reşitsin bu yüzden kararlarına saygı duyarız ve aramızdada bulunabilirsin asla yadırgamaya hakkımız da yok ben sadece sana bir abla değil bir arkadaş tavsiyesinde bulunmak istedim erken çocuk sahibi olmak insanı bunalımada itebilir yani hayatının yükü ağırlaşıyor filan ama tabi bir anlamda madem evlisin ve yumurtlama sorunun varsa korunma çaresine de bak kürlerde kullanabilirsin çocuk hemen yapma diyemem bu tamamen senin kendi sosyal yaşantın çevren maddi manevi durumunla ilgili bir durum umarım hakkında en hayırlısı neyse o olsun yani bunları anlatabilirsin hissettiklerini ve istediklerini paylaşabilirsin canım neden yumurtların tembel bir sebebi varmı filan bunları söylersen konuşursak inşallah bir çözümde bulunur

tavsiyen için çok teşekürler ablacım dedim yaa iğneden kaynaklanıyo..çocuk istememim sebebii çocukları çok sevmnem çocuğu erken yapmaya gelincedegeç olsun istemiyorum şimdi olursa 3 sene sonra birdaha yaparım allah nasip ederse tabi onlarla birlikte bende büyürüm gibi bişeyy.. bebişleri çok seviyorum bennn:çok üzgünüm:

tamam canım benim senin sosyal yaşantını etkilemesinde sorun değil yani zaten eskiden annelerimiz anneannelerimiz 16 yaşlarında 15 yaşlarında çocuk sahibi olurlarmış ama şimdi çağımız çok farklı insanlar büyüyemiyor nasıl söylesem zaman değiştikçe teknoloji ilerledikçe herşeyi çok bilir olduk ne bilim bu yüzdenmidir nedir yaşlanmak istemiyoruz veya bazı şeyleri halletmeden hayatımızda evlilik çocuk gibi şeyleri sonraki planlarda bırakıyoruz yoksa bizim eski kadınlarımız kaç çocuk büyütmüşler erken anne olmuşlar baen kendi evlatlarıyla kardeş gibi duranlar var düşün neyse canım çok uzattım sözün kısası insan kendini çok iyi bilir ve tanır sen buna hazırsan hakkında hayırlısı olsun derim allah gönlüne göre versin bu arad canım yumurtlama bozukluluğunun sebebi bir iğne anladığım kadarıyla değilmi ama bu iğne nedir onu anlamadım yada tamamen yanlış mı anladım bu iğne nedir filan bunları anlatabilirmisin ne kadarlık evlisin ve çocuk düşünüyorsun

merhaba kuzunaz,
geç bağlanabildim bu gün cuma yoğunluğu malum. eşinin senin tavsiyelerine uymaya başlaması çok güzel, inşallah faydasını görürsünüz. ama galiba erkekler bu konuda daha hassas oluyorlar yada biz kadınlar daha güçlüyüz problemlerle baş edebilme konusunda. bu yüzden onlara daha hassa yaklaşmak gerekiyor galiba. hele ki kendilerinden kaynaklanan bir sorun olduğunda içlerine kapanıyorlar, sanki ortada öyle bir sorun yokmuş gibi davranıyorlar. en basiti bizler böyle ortamlarda arkadaşlarımızla akrabalarımızla bu konuları açıkça konuşabiliyor dertleşiyoruz ama hiç bir erkeğin bu konuları arkadaşlarıyla akrabalarıyla paylaştığını gördünüz mü. o yüzden dikkatli davranmalıyız onlara karşı, fazla ısrarcı olmamalıyız sürekli bu konuyu gündemde tutup sanki çocuk olmazsa hayatımız biter moduna sokmamalıyız, bu konular yüzünden tartışıp birimiz bi tarafa birimiz bi tarafa oturduktan sonra zaten çocuk olma ihtimali yok ki yerimseniben. iyi olalım derken onları incitiriz küstürürüz. hem tedaviyi reddederler hemde aramızda sorunlar olur soğukluk olur. yani kısaca her şey de olduğu gibi hem tedavi olan hem kocasını tedavi eden hem psikolojisini sağlam tutup kocasına da psikolog gibi yaklaşan bizler olmalıyız galiba. Allah sana da hepimize de kuvvet versin canım.

abla 3 aylık doğum kontrol iğnesinden bahsediyorum2 tane vurundum ama yanlışlıkla 3 aylık 2. iğneyi 2 ay sonra vurundumm ve benim korkum tamamen bundan ibaret 2. iğneyi çok erken vurunmamdan yani.o yüzden benim bu endişem acaba bebişim olmazmı endişem bundan kaynaklanıyoo:Saruboceq:

araya gırıyorum ama soylemeden edemıycem dogum kontrolu ıcın uygulanan haplar ve ıgneler asla kısırlık sebebı olamaz arkadaslar.Bu tamamen vucudunuzla ılgılı dogum kontrolu ıle bışeylerı yok etmıyorsunuz.Aksıne dogdugunuz anda Allah tarafından bellı olan kaç yumurta atacagınız belli..işte dogum kontrolu ıle yumurta atımını durdurmus oluyor dolayısı ıle bellı olan bu rezervden daha az kullanmış oluyorsunuz.yanı yumurta sayınız kontrol suresınce sabıt kalıyor.İlaçları kullanmayı bıraktıgınızda ıse aradan bellı zaman gecmesı gerekıyor sonra duzen tekrar eskı halını alıyor ve yumurtalarınızı kaldıgı sayıdan atmaya devam edıyorsunuz.....

amin canım sağol desteğin için ve sölediklerin de çok doğru ki zaten eşimin üzerine gitme şansım yok bu konuda dediğin gibi hassas olduğu için doğru söylediğim şeyi ters onun lehine söylediğimi aleyhine anlayabiliyor bu yüzden hep konu kapanmak zorunda kaldı ama her bu durumu yaşadığımızdada (ki ilaç olmasa nerdeyse hiç bir ilişkiyi başaramayacatır bence) yeniden açıldı valla en son böyle olduğunda dedimki hep susturdun beni bunun bir sorun olduğunu kabul etmedin sana benden daha yakın kimse yoktu ben sana bunun bir sorun olduğunu söledim araştırdım diye bilgisayarı kıracaktın nerdeyse bu benim sorunum ben hallederim kendime bakmam lazım dedin neyi çözdün dedim benim erkeklik gururum diyorsun madem böyle düşünüyorsun neden her seferinde benim yanımda bu duruma düşüyorsun dedim bu daha mı iyi dedim baktım yumuşadı ben dr a gideyimde ne diyim hayatım diyor bana ben dedimki ne demek ne diyeceksin ya dedim sen dr a gidip arkadaşına anlatır gibi anlatmıyacaksın ve arkandan sana gülmeyecek aaa adama bak şey diye dr neden var bunun için var neden o branşı seçiyor bu tür hastalarını iyi etmek için dedim ya bu erkekler bu konuda neden böyle anlamıyorum bu bir sorun ya bu bir hastalık sertleşme sorunun altında mesela kalp damar şeker kolestrol hastalıkları olabilir ve psikolojikte olabilir ama bunlar böyle bir sorun yaşadığında sanki afedersin cinsi kimliğinden olacak gibi töbe töbe kuruntular yaşıyorlar hassa konular evet bende bu yüzden çok hassa davrandım bana diyorki sen illaki bende bir sorun olduğunu çıkartacaksın ortaya bunu kabullendireceksin en son güldüm ya dedim derdim bu olsa hiç konuşmam zaeten çünki bir sorun olduğu zaten ortada ve yaşadıklarımızdan belli bişi konuşuncada bana yetmiyor muş hissi uyanıyormuş kendisinde

hmm çok teşekür ederim canım. ama işte ne bilim yinede korkuyorumm iğnenin birini zamanından erken vurunduğum için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…