Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|bels41|27| 26.09.2009|oligosperm|çakşırotu ve keçiboynuzu |23.10.2009|presed(sperm için jel)|yumurtlama düzenli|kenzül arş(kadeh duası)
11|ayferrr|21| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
12|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
13|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
14|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
15|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
16|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor
17|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
18|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
19|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
20|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
21|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|hergün yasin okuyor 4444 tefriciyeye başlayabilir

cucu senide ekledim canım hayırlı olsun 20 yide aştık allahım bize yardım et senki yarattığın her canlının sayısını bilensin biz bu canlıların çoğunu tanımıyoruz bile sen ise her canlının sayısını biliyorsun rabbim bizim gibi evlat isteyenlerin sayısı sana az gelir senin hazinen bol rabbim ne olur bizlerede nasip et ya zül celali vel ikram hazinenden bizlerede ikram et ya ikram sahibi llahım ya erhamerrahimin merhametlilerin en merhametlisi allahım bizlere merhamet et yarabbim emeklerimizi umutlarımızı boş çıkarma umudumuz senden dir yarabbim boşa çıkarma ya habir herşeyden haberdar olan mevlam es semi herşeyi işiten yüce allahım bizlerin kalbini bizlerden daha iyi biliyorsun ve dualarımızı işitiyorsun bizleri duydukların ve haberdar olduklarında eyle yarabbi katında kabul görmüş güzel ameller en başta peygamber efendimiz Muahmmed s.a.v. efendimiz senin habibin senin sevgilinin ve bütün peygamberlerin ettiği güzel dualar okuduğu kuranlar hürmetine sen dualarımızı kabul et ya mucib ; yarabbim ya halik ya musavvir ya bari sen bizlere hayırlı sağlıklı güzel ve uzun ömürlü tatlı nurlu evlatlar sağlıklı evlatlar nasip et kapından başka gidecek kapımız yok trilyonlarımız olsa dünyanın öbürucundan ilaçlar dr lar getirsek ayaklarımızın dibine sen istemeyince hiç bir şey olmaz onun için senin emrinden senin OL kelamından daha güçlü ilaç olamaz bizlere yarabbim bizlere emrinle kelamınla şifa ver ya şafi sen büyüksün allahım elhamdürillah senden dileklerimiz asla bitmez yaşadığımız sürece hep senden isteriz çünki, ama şu an uzun sürelerdir uğraşmamıza ve istememize rağmen evlat sahibi olamamaktayız bu sıkıntımızı sana bildiriyoruz sana havale edip sana sığınıyoruz ve bu yüzden kalplerimiz rahatlıyor ve umudumuz artıyor sen bizi eli boş çevirme bu sıkıntımızı gider ya vekil ya dualarımızı kabulet ya mucib - elhamdürillahirabbilalemin - hamd olsun alemlerin rabbi olan allahımıza

kesinlikle canım allah bizleri bile öyle yarattıki vücudumuza öyle mikroorganizmalar verdiki biz ona müdahale etmediğimiz sürece yani ilaçlarla vs, vücuttaki hastalığı bile iyi etmekle görevli mikroorganizmalar ve vücudumuzdaki her organ ve mikroorganizmalar ve diğer canlı varlıklar allahı mecburi zikrediyor sadece insan kendi iradesine bırakılmıştır bu canlılar arasında isteseydi bizlerede mecburi zikir verirdi ama bizim sınavımız bu kendi halimize bırakılmak ve bu yolda rabbimize yönelirsek kazanırız ancak doğada ki ilaçlara gelince kimyasal ilaçlarında kesinlikle bir ana maddesi var zaten her ne olursa olsun bir ana maddesi var örneğin ana madde hava olabilir havadaki gazlar toprak olabilir onun devamı olarak bitkiler olabilir veya su olabilir yani her şeyin şu dünyadaki bütün nesnelerin oluşabilmesi için bir ana made vardır değilmi bu ana maddelerin karışımı olarak nesneler ilaçlar filan oluşur değilmi ve yani biz yaptık diyoruz ya hani örneğin araba icad ediyoruz biz yaptık diyoruz aslında onu rabbimiz yaptı çünki kaynağını doğada o verdi bize aklı beceriyi fiziki gücü yaşamı o verdi bize yani toparlamam gerekirse şöyle söyliyim doğada kesinlikle ve kesinlikle herşeyin ilacı var eğer rabbimiz bize peygamber ve kitap göndermeseydi bile insna kendi matığıyla bir yaradınımız olduğunu bilimiş ama sadece adını allah diye bilemez emirlerini yasaklarını bilemezdik ama yinede ona saygı için ibadet için bişiler yaradık yani insan aklı olduğu sürece bu doğadaki şifayıda keşfedebilir ki günümüzde neticede öyle oldu bitkilerde şifalar olduğuna ve her hastalığın doğada bir ilacı olduğuna inanıyorum ki rabbimiz bunu bir çok ayetinde bildiriyor bize sunduğu nimetlerden bahsediyor

kızlar havuç suyu kürü nasıl uygulanıyor
canıms sana yazdım ben aslında ama sayfalar hızlı ilerlediği için görmedin sanırım (bu arada canım diyorum benden büyükmüsün yoksa yaşıt veya küçükmüsün bilmiyorum ama burada alışkanlık kusura bakma) havucu katı meyve sıkacağında suyunu sıkıp eşine içiriyorsun ama eğer yumurta çatlatmak içinse incir kürüyle büyüttüğün yumurtalarını çatlatmak için incir kürünün içine atıp kaynatıyorsun

aminnn aminnn ne kadar güzel dua etmişsin.. Allah razı olsun...

Kuzunazım
ben Yasinlerimi bu gece bitiriyorum ınşaallah
Böğürtleni de yaptım sabah başlıyorum içmeye
değişiklikler al istersen
bu arada dualarımdasınız
çok güzel dua etmişsin canım
amiiiiin amiiiiin diyorum huşu ile

amin cnm çok güzel dua ettin ağzına yüreğine sağlık rabbim enkısa zamanda hepimize nasipder inşallah bebişlerimizi kucağımıza almayı çok sağol cnm

kimseler yokmuş bende gideyim dizimi izlemeye öptüm herkesi iyi akşamlar kızlar

yaw kızlar bu bögurtlen kokunu ne zaman başlamalı ıcmeye adetın kacında yanı

canim benim cok sagol benide listenize ekledigin icin..
bu harika duanada gönülden amin diyorum..
yalniz kullandigim ilacin biri dexamethason canim,yanlis yazmissin..
Rabbim hepimizin yüzüne gülsün,hayirlisi saglikli evlatlarimizi göndersin insallah

ayy yine kimse yok eminim herkez aşk-ı memnunun başındadır e bide kurtlar vadisi var :)
kızlarrrrrrrr valla benim haberlerim iyi bugün doktora gittim yumoşum 16 olmuş hormonlarımın hepside normal çıkmış,yarın bi daha gel 18 olursa çatlama iğnesi veririm dedi.
normalde benim yumurtalarım klomenle büyümüyodu hatta doktor receteye yazarken onu yazmayın o bana fayda etmiyor dedim olsun dedi gözlerime inanamadım 16mm olmuş düşük bi sayı ama olsun klomenle bu kadar olması bir mucize kesin bitkisel karışımların faydası oldu :sm_cool:

kuzunazcım bugün eşimle bitkisel karışımlar satan bi aktara girdik hayıt tohumu varmı dedim yok dedi peki yumurta tembelliği için önerebileceğiniz bişey varmı dedim tamda bu işin uzmanı geldi içerde oturuyor onu çağırayım dedi adam geldi sorunu anlattık bana ebegümeci çayı verdi kan dolaşımını düzenliyormuş kan dolaşımı normal olursa bütün hastalıklar iyileşirmiş bunu iç dedi birde sana bir karışım yapayım dedi polen,çörek otu,hayıt ve bir sürü yabancı şeyler söyledi balını siz getireceksiniz gerçek bal olacak dedi işe yararsa dua edersiniz bize, biraz pahalıya mal olur ama ,eşimde önemli değil zaten doktorlara tonla para döktük dedi
ben bu ayda hamile kalamazsam önümüzdeki ay doktorum klomeni 3 e çıkartacak bunun yanınddada o uzmanın karışımından yerim şimdiden heyecanlandım sanki o adamı oraya allah gönderdi

Kuzunazcım
Bu böğütln kökü suyu biraz acı mı???
Bana hayıt tohumunun tadını hatırlattı
Şifa olsun hepimize ınşaalllah:Saruboceq:
Ben biraz daha böğürtlen tadı bekliyordum:sinifsinif:

merhabalar bu topigi ilk kez görüyyorum, ben buralara bakmadan direk tüp bebek sayfalarina bakmisim

ben yaklasik 5 yillik evliyim ama 2 yildir bebek istiyoruz, bende yaklasik 7 ay önce laparoskopi oldum yumurta kanalinin ucunda kistim vardi ve o kisti aldilar kanal kapaliydi malesef onu acamadilar, esimde varikosel ameliyati oldu ama onunsa sperm sayisinda bi degisklik olmadi, kaci boynuzu kürünü uyguladim, oda netice vermedi
asilama yada baska bir yöntem yapmadan direk tüp bebek önerdi doktorum, cünkü sol tarafimdan yumurtlayinca asilamanin (kanal kapali oldugu ivin) bir faydasi olmayacagini hem sperm sayisi düsüklügünden hemde kanalin kapali olusndan dolayi tüp bebege yönlendirdi, bir kez denemeiz oldu ama iyi kalitede embiryolar olusmadigi icin (bunu negatif sonuc aldiktan sonra söylediler) negatif sonuclandi
isin acikcasi ben simdiye kadar cok dikkatli arastirmalra yapmadim yani hangi gün yumurtlama oluyor hangi günler önemli iyi bir sperm icin neler gerekli, ben topu topu sadece 2 ay denedim diger günlerde sadece korunmadim yani oluruna biraktim, cünkü bitirmem gereken bir okulum vardi o zaman icindede acikcasi üstelemedim, ama birden kendimi tüp bebek tedavisinde buldum, belki benim hatamdi dogal yöntemleri hic denemeden direk tüp bebek isime gelmisti acikcasi, ama simdi düsünüyorumda cidden cok büyük hata ypmisim simdi isin acikcasi ne düsünecegimide bilmiyorum o negatif sonuc benden cok sey götürdü kendime cok kizdim, inancim var rabbim dilerse olucak ama o tüp bebek tedavisi sonucu korkunc biseydi insalah bir daha ona gerek kalmadan hayirlisiyla bebgimi alirim kollarima, esim cok istiyor bebegimizin olmasini, sirf onun icin bende tüp bebek yaptirdim, ama körü körüne hic bir bilgi edinmeden hic bir sekilde denemeden, yani suan bile kendi kendime cok kiziyorum birazcik cocuk sevgim vardi onuda tüp bebekte yitirdim, doktor bütün testelere bakinca tüp bebek diyince bende demekki baska sekilde olmaz diye düsündüm, hatta ameliyat olucagim gece annem aradi kizim ameliyat olma tv de doktor u dinledim sogan kürünü uygula dedi bende artik cok gec dedim, hic bir sekilde o zamana kadar ciddi anlamda kür uygulamadim, ameliyat olduktan sonra adet oldgumda sogan kürünüde uyguladim artik ameliyatanmi yoksa sogandanmi adetlerim düzenli olmaya basladi, daha sonra esimede varikosel ameliyatindan sonra bir iki ay keci boynuzu kürünü yguladim test sonuclarinde bir fark olmadi, doktorda bir hap verdi ama oda olmadi, derken tüp bebek te sonuc vermedi, benimde 6 yumurtam olmustu ama sperm sayisida yumurtada istenilen kalitede degilmis, gecen hafta doktor böyle söyledi, ama buna ragmen cok kötü kalitedede olsa embiryolari yumurta toplanmasinin hemen ertesi günü transfer edildi, derken kendimi internette buldum yumurta kalitesini ve sperm sayisini ne arttirir diye. bende bu ay tarcin cörek otu ve bal karisimini uyguladim, ve hayatimda ilk kez ovulasyon testide yaptim cift cizgiyi gördüm :)) simdi adet olmam gereken tarih 24 ekim.
bende 7 gün oruc tutucam insalalh hem seval icin hemde borclarim var ohss olunca bir haftada hastanede yatmistim borcum cogaldi, ama bu 7 orucuda ekstra tutmak isitoyrum
ben normalde hergün 121 defa ya Latif 189 defa ya fettah 289 defa ya safi cekiyorum ama diger esmaül hüsnadanda cekicem insallah
simdiden herkese kolay gelsin yazim uzun oldu kusura bakmayin, rabbim hepinizin dualarini kabul etsin
sevgilerimle

mrb cnm öncelikle hoşgeldin aramıza çok geçmiş olsun ALLAH YARDIMCIN OLSUN daha yeni 2 sene uzun süre değil hemen niye tüp bebek yaptırdığını anlamadım başka yollarlada hamile kalla bilirdin neyse öyle olması gerekliğimiş demekki .bak cnm burda arkadaşlar kür kulanıyo hem tedavi oluyolar hem de destek olarak kür deniyolar herşeyi veren rabbim onun mucizelerine inanmamak mümkün değil sende dene bende adet olayım başlıyacam duaların inşallah kabul olur burdaki herkesin bebeği olur inşallah uğurlu gelir herkese topik iyi geceler a.s.

evet haklisin bende kiziyorum kendime zaten hemen tüp bebek yaptigim icin, hic bir sekilde cocuk olsun diye ugrasmadim yani yumurta catlamasi diye birsey dahi bilmiyordum o testi ilk kez bu ay kullandim:) aslinda dodktorum bana sperm sayisi cok düsük ve yumurta kanakinin biri tikali diyince tüp bebekl olur diyince bende madem tüp bebekle olucak öyleyse vakit gecirmeden yapayim dedim.
acikcasi hic arastiramadim bile hangi durumlarda tüp bebek yapiliyor diye, simdi simdi bu forum sayesinde okuyorum neler varmis neler, bende burdan okudugum tarcin bal ve cörek otu kürünü kullandim 12. güne kadar ictim simdi 15. günümdeyim ama hala yumurta akintim gelmedi bekliyorum :)
insalalh rabbim mucizesini gösterir hepimize

amin cnm rabbim isteyen herkese versin.vardır bundada bir hayır diyelim.doktorlarda işin kolayına kaçıyolar yada para için günahlarını da almak istemem ama para için insanlara hemen tehşis koyup bu olması gerek diyolar hepsi öyle değil tabi ama onada rasgelmek lazım.eşinde sprem düşüklüğü var heralde onunda ilacı vardır bak burda eşlerinin sprem düşüklüğü için kür uyuluyolar .kanal tıkalıklığı içinde vardır bi kür .allahım çok büyük şifa verir inşallah herkese .aşılama .benim bildiğim kadarıyla ilk önce ilaç takimi yapılıyo sonra çatlama iğnesi olmasa aşılama en son tüp bebek ilk başta şaşkınlıkla olur böyle cnm

dün sevinçli haber aldım paylaşıyım dedim cnm bi komşumuz var 7 senelik evli idi bebek istiyolardı hiç korunmamış bir sene önce düşük yaptı ve doktorlar tedaviye başladı herşeyi denedi artık en son tüp bebek demişler 1 ay öce geldi çok üzgündü tüp bebeğinde olacağı belli değilmiş madi durumuda yoktu ama son şansım diyordu çok inaçlı biri idi hep dualar ediyodu dün aradı rahatsızlanmış hastaneye götürmüşler ve talilleride hamile olduğu çıkmış şimdi 3 haftalık hamile duaları kabul oldu.rabbim ona bu mutluluğu yaşattı bizede yaşatır inşallah ALLAHIM NELERE KADıRDıR .onunda tüpleri tıkalıydı olma şansı yok diyolarmış doktorlar ama kendiliğinde hamile kaldı iştekaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…