Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bu ay takvim yöntemi kullandık ve bariz belirtilerim oldu..normalde ekimde bırakacaktık korunmayı bakalım süpriz olacak :))

inşallah kuşum inşallah hadi bakalım :nazar:

maviy merhaba arkadaşlar, ben korunmayı 7 ay önce bıraktım. nisanayında bir biokimyasal gebelik geçirdim. geçen ay doktorum adetimin 3. günü beni çağırıp muayene etti. rahim duvarında bir kısmında şekil bozukluğu gördü ve ofis histeroskopi yapıldı geçen hafta. bu ay yine adetimin 3. günü doktorum gel dedi.
yumurta geliştirici ilaç vereceğini söyledi. hepimiz için hayırlısı.

merhaba arkadaşım hoşgeldin histeteskoropi sonucunda ne çıktı yani rahimde şekil bozukluğu yapışıklık vs biş yoksa hamile kalırsın sen de kullan canım böğürtlen kökünü bak kanallarıda açıyormuş he ne dersin yada ne bilim soğan suyu iç hangisine inanıyorsan ama ben böğürtlen kökü kullanarak geçen ay ne kadar yapışkan akıntılar yaşadım bir bilsen ve ilk defa yaşadım bunu inşallah bu ayda hamile kalabilrim 3 sene oldu allahım herkese nasip etsin inşallah yarabbim sen istemeyenlere değil bizler gibi çok isteyenlere hasretle bekleyenlere nasip et ki bebeişerde annelerde üzülmesin

yanı hangı kür bıze ıyı gelır bılmıyorum eşimle bana ıkımızde cok sağlıklıyız yanı sebep yok hangı hastaneye gıttıysek olur dıyolar ama çok canım acıyo çok.hiç bir düğüne toplantıya mevlute gıtmek ıstemıyorum ınsanlar işi gücü bırakıp çocuk soruyolar çunku :KK43:
çok zor çok

bizim en azından sebebimiz belli o dogrultuda gidiyoruz Allah yardımcınız olsun en kısa zamanda alırsın bebegını kucagına inşallah

kuzunaz ağzından bal damlıyo canım yaa ama şöyle bir şart koyalım hamile olduğunu öğrenen bu topiği de bırakmıycak geride kalanlara moral desteği verecek!

canım kesinlikle bu durum arkadaşımızın kendi görüşüyle doğru orantılı bişi bence birde müsait oluşuyla alakalı yani gelip destek verirse tabiki çok iyi olur ben mesela asla bırakmam allah izin verdiği sürece ama elimden geldiği kadar ama bi hamileler topiğini görsen ki görmüşsündür onlarında paylaşımları tamamen farklı kesleri kalp seslerini vss konuşuyolar o yüzden elbette hamileler topiğinde daha çok bulunabilirler ama kimseye şart koşamayız ama ben eminimki buradaki arkadaşlar çok vefalı ki bizleri en iyi anlayanlar yani en iyi biz birbirimizi anladığımız için hamişler burayı bırakmazlar aradada olsa uğrarlar değilmi

yanı hangı kür bıze ıyı gelır bılmıyorum eşimle bana ıkımızde cok sağlıklıyız yanı sebep yok hangı hastaneye gıttıysek olur dıyolar ama çok canım acıyo çok.hiç bir düğüne toplantıya mevlute gıtmek ıstemıyorum ınsanlar işi gücü bırakıp çocuk soruyolar çunku :KK43:
çok zor çok

Canım Allah tez zamanda bebeğini kucağına almanı nasip eder.inş.
İlk zamanlar ben de çok takıyodum,ama bunun bir imtihan olduğunu düşündükçe rahatlıyorum ve umudumu hiç kaybetmiyorum.sen de umudunu kaybetme ve kür olayını araştır.Mesela kendin için soğan kürü,eşin için de keçiboynuzu kürü olabilir,yan etkisi yok çünkü en azından denemiş olursun.

allah razı olsun alpy
bu ay denıycem kür adet olıyımda
herşeyın hayırlısı ne dıyelım ne desek boş
kurumuş dallara can veren rabbim senın hikmetine sual olmaz vardır bu iştede bir hayır ne dıyelım

kayracım sanırım ben az önce bahsettiğim hatayı şimdi yapmadım önceden yaptım ve bulamıyorum geçmişe dönüp bulsam bile çok karışıklık olacak bu yüzden senden çok özür dilerim beni affet öncelikle canım, ve senden bilgilerini tekrar vermeni rica edeceğim ekliyeyim kısmet belki 19 rakamı sana uğur getirecekti ki cevşende sekine duası var 19 kere okunması çok faziletli bir dua 19 rakamı çok önemli her bir ayetinin başında önce besmele çekiyorsun ve esmaül hüsnadan 6 isim var onları söyleyip 19 kere okuyorsun her bir ayetini her dilek şifa için iyi bir dua sıkıntılar için inşallah 19 sana uğur getirir şimdi bilgilerini tekrar yazarmısın canım benim ve bu bana ders oldu şimdi listeyi sık sık güncellemem lazım en azından her gün güne başlarken yaparsam kaybetmem kuzucum şimdi tekrar yazmanı rica ediyorum senden

canım benim yaşiım29 son adet tarihim eylül 5 beklenen adet tarihim ekim 5(hala olmadım) rahatsızlığım pko şuan yeni bir doktora başladım testlerim yapılıyo hiç kür kullanmadım duaların hepsini okuyorum özellikle yasin_i şerif tanıdıklarım 2 sene önce 500 yasin okudular benim için glucophage ve elevit kullanıyorum bitanema.s.

Kızlar ben çıkıyorum,eve gidicem misafirim var yarın da izinliyim,hepinizi seviyorum.
Allaha emanet!

merhaba arkadaşım hoşgeldin histeteskoropi sonucunda ne çıktı yani rahimde şekil bozukluğu yapışıklık vs biş yoksa hamile kalırsın sen de kullan canım böğürtlen kökünü bak kanallarıda açıyormuş he ne dersin yada ne bilim soğan suyu iç hangisine inanıyorsan ama ben böğürtlen kökü kullanarak geçen ay ne kadar yapışkan akıntılar yaşadım bir bilsen ve ilk defa yaşadım bunu inşallah bu ayda hamile kalabilrim 3 sene oldu allahım herkese nasip etsin inşallah yarabbim sen istemeyenlere değil bizler gibi çok isteyenlere hasretle bekleyenlere nasip et ki bebeişerde annelerde üzülmesin

teşekkür ederim canım tavsiyen için, denemekte fayda var tabi.

sat:18 eylul 12 ekımde adet olmam lazım
he bu arada cok guzel adet lerım düzenlıydı ama malesef sıtresten uzuntuden 24 gunde oluyorum artık

canımcım listeye eklicem seni şimdi bilgilerini not aldım bak ben bir dr un sitesinden alıp buraya bir yazı kopyalamıştım gebeliğin 5. haftası konusundan yani 5. haftasında hamile kalındığında testte sonuç çıkabilir eğer çıkmazsa ve belirtileriniz hamilelik yönünde ise bikaç gün sonra tekrar test uygulayın diyor ama eğer bebeğiniz yoksa üzülmeyin eğer kafanıza takarsanız kendinizi gereksiz bir tüp bebek uygulamasının başrol oyuncusu olarak bulursunuz sende dualara başla ve böğürtlen kökü kullanmaya başla eşinde kendinde iç canım en azından kanalların temizlenir iltihabın filan varsa gider bak benim geçen ay inanılmaz akıntılarım oldu dr lar iltihap yok diyolar testlerde yapıldı ama yok demekkli geçen ay kullandığım kürlerden dolayı içim temizlendi inşallah bebekte gelir birde streste uzak dur rahat ol allaha havale et bak şuna kendini inandırırsan rahat olursun ben ne yaparsam yapayım rabbim istemedikten sonra olmaz bak herşeyiniz normal ama olmamış neden rabbimiz izin verecek değilmi ona güvenip onu vekil edersek her şey olur diye düşünüyorum ne olur rahat ol bizler hayal kırıklığına uğrarız diye ümitlenmekten de korkuyoruz bunu biliyorum ümitlenme değilde umudumuz olsun bizim rabbimizden umudumuz var ona güveniyoruz bizede nasip edeceğine inanıyoruz o kapısından bizleri boş çevirmez o merhametlilerin en merhametlisidir.

selam..3 yılıdr evliyim 22 yaşımdayım hiç bir problemimiz olmamasına rağmen bebek sahibi olamıyorum soğan kürüne başladım 8 gün oldu..acaba bu kürü her ay mı yapmalıyım..ya da arkasından incir kürünü de yapmalımıyım bilmiyorum çok alt karın ağrım var ve bel ağrım soğan suyundan olabilirmi?.. inşallah allah gönlümüze göre bize bebeişler verir en büyük temennim.

canım histeroskopide şekil bozukluğu giderildi. zaten az bir bölgede vardı, dr o kısmı düzelttim tüplerinde açık çok güzel dedi. bir de spermiogram yaptırmıştık biz. normalde ileri hızlı hareket 0 çıktı. morfoloji ise %3 çıktı ki normal değer %4 yazıyordu. moralim bozuldu tabi. eşime ürolog varikosel teşhisi koydu iki taraflı hemde.
şimdi bende acaba direk aşılamamı yaptırsam diyorum. ileri hareket olmadığı için belki bu yöntemle hamile kalabilirim, bilmem ki :sinifsinif:

kuzunaz ne güzel yazmışsın canım allah razı olsun
öyle o demeden yağmur yağmaz o demeden güneş doğmaz o demeden hiç bir şey olmaz
napalım kader
böğrtlen kökü eşimde bende içelım dımı bıde nasıl içizez canım onu bı yazabılırmısın çok teşekkür ederım ıyıkı varsınız

rahim den emar çektirdim tüplerim açık çıktı..eşimin sperm testi çok iyi çıktı hormon testlerim de herşey normal hatta normalden de iyi çıktı kan pıhtılaşmam çıkmadı herşey güzel yanlızca tek sorun gününe gün adet göremiyorum.. acaba buyüzden mi gebe kalamıyorum inşallah soğan kürü doğru tedavidir alahtan tek isteğim ben ve benim gibi insanlara şifa versin..allah istemiyenlere değil de bizim gibi bebek evlat özlemiyle yanıp tutuşanlara nasip eğlesin..lütfen yenililerden beni haberdar edin:Saruboceq:

kuzunaz ne güzel yazmışsın canım allah razı olsun
öyle o demeden yağmur yağmaz o demeden güneş doğmaz o demeden hiç bir şey olmaz
napalım kader
böğrtlen kökü eşimde bende içelım dımı bıde nasıl içizez canım onu bı yazabılırmısın çok teşekkür ederım ıyıkı varsınız

6 litre suya yarım kilo böğürtlen kökü koyup kaynat altını kısıp 30 dk demlendir sabah aksam 1 cay bardagıı iç aç karnına buzdolabında saklayabılırısn

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|bels41|27| 26.09.2009|oligosperm|çakşırotu ve keçiboynuzu |23.10.2009|presed(sperm için jel)|yumurtlama düzenli|kenzül arş(kadeh duası)
11|ayferrr|21| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
12|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
13|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
14|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
15|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
16|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor:nazar::nazar:
17|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
18|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
19|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
20|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi

kayracım ekledim canım inşallah sekine duasının bu özel rakamı sana bu duanın hürmetine bu dua ile yapılmış güzel ameller hürmetine allaah bebeğini sana kısa zamanda nasip eder

amorcuğum sende 20 desin inşallah uğurlu gelir ya bismillah :nazar::nazar:

Son düzenleme:
aycanısa çok teşekkur ederım canım sağolasın bunun yanında ıncırıde deneyebılırsınız dıyolar ama sız ne dıyorsunuz bu konuda bıde adetın kaçıncı gunu başlıyım
bıde eşime ne uygulayım
bıde ben hangı duayı okıyım kızlar yasınmı kaç tane
allah razı olsun kuzunaz canım benım sağol

canım histeroskopide şekil bozukluğu giderildi. zaten az bir bölgede vardı, dr o kısmı düzelttim tüplerinde açık çok güzel dedi. bir de spermiogram yaptırmıştık biz. normalde ileri hızlı hareket 0 çıktı. morfoloji ise %3 çıktı ki normal değer %4 yazıyordu. moralim bozuldu tabi. eşime ürolog varikosel teşhisi koydu iki taraflı hemde.
şimdi bende acaba direk aşılamamı yaptırsam diyorum. ileri hareket olmadığı için belki bu yöntemle hamile kalabilirim, bilmem ki :sinifsinif:

canım bence ilk önce eşinin şu durumunu düzelt asıl sebebi düzeltmeden tedaviler boş çıkabilir morfolojisi bozuk ve hareket yoksa aşılama filan bunlarla uğraşmadan önce biraz sabret kürler uygula eşine çok güzel gıda takviyeleri yap bunlar bi düzelsin en azından biraz daha iyi olsun öyle yap bence benim de eşimin sayı 27 milyon morfoloji 14 hareketlilikte toplamda %66 çokta iyi olduğunu söyleyemem ama onada bakmam lazım bu aralar iş güç onu ihmal ettim biraz

ALLAH razı olsun güzel yüreğine sağlık inşallah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder rabbim sanada nuryüzlü bi evlat nasip etsin inşallah

aycanısa çok teşekkur ederım canım sağolasın bunun yanında ıncırıde deneyebılırsınız dıyolar ama sız ne dıyorsunuz bu konuda bıde adetın kaçıncı gunu başlıyım
bıde eşime ne uygulayım
bıde ben hangı duayı okıyım kızlar yasınmı kaç tane
allah razı olsun kuzunaz canım benım sağol

sende sağol eşinin spermleri iyiyse ve hani iltihap vs olmadığından eminsen canım sadece gıda takviyeleri aldır ki daha iyi olsun sende böğürtlen kökü kullan inciride yanında ye ben inciri sevmiyorum çok tatlı yaım kilo kaldı en son kayınvalideme verdim ama erkeklerede kadınlarada inciri akşamdan zeytinyağında bekletip yiyolar erkekler içinde kadınlarda yiyor sanırım inşallah hepsi bizlere birer şifa vesilesi olur rabbimin izni ile kızlar ben bu alttan yumurta sarısı hakiki zeytinyağı koyma olayını çok duydum birebir kadın anlattı 15 yaşında ikizleri var aman ne bilim neye inanıcağımızı şaşırdık neler var neler kimisini köylerde belden aşağı tezeğe koyanlar sıcak tutsun diye neler var bence içimizin temizlenmesi baya bi önemli gibi geliyor bakalım hayırlısı bekleyeceğiz

X