Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

aycanısa çok teşekkur ederım canım sağolasın bunun yanında ıncırıde deneyebılırsınız dıyolar ama sız ne dıyorsunuz bu konuda bıde adetın kaçıncı gunu başlıyım
bıde eşime ne uygulayım
bıde ben hangı duayı okıyım kızlar yasınmı kaç tane
allah razı olsun kuzunaz canım benım sağol

böğürtlen kökünü eşine de içirebilirsin yada keçi boynuzu kürü ben adetliyken başlamıstım böğürtlene duada ne kadar istersen o kadar okursun mesela ben 500 yasın okuyorum bitince de tecrıfiyeye baslayacagım

6 litre suya yarım kilo böğürtlen kökü koyup kaynat altını kısıp 30 dk demlendir sabah aksam 1 cay bardagıı iç aç karnına buzdolabında saklayabılırısn

canım yardımın için çok teşekkürler bak ben kaçırdım sen cevaplamışsın sağol allah razı olsun bu arada yeni gelen arkadaşlar ilk sayfada not olarak bordo renkli yazıyla ordan okuyabilirsiniz bu arada ayçacım ben bu tarife göre yaptım daha önce ama şimdi yarım kilo değilde 400 gr tarifine göre yaptım yani o tv deki adamda 400 gr a 6 litre su dedi ama kaynatma ve kullanım şekli aynı

sende sağol eşinin spermleri iyiyse ve hani iltihap vs olmadığından eminsen canım sadece gıda takviyeleri aldır ki daha iyi olsun sende böğürtlen kökü kullan inciride yanında ye ben inciri sevmiyorum çok tatlı yaım kilo kaldı en son kayınvalideme verdim ama erkeklerede kadınlarada inciri akşamdan zeytinyağında bekletip yiyolar erkekler içinde kadınlarda yiyor sanırım inşallah hepsi bizlere birer şifa vesilesi olur rabbimin izni ile kızlar ben bu alttan yumurta sarısı hakiki zeytinyağı koyma olayını çok duydum birebir kadın anlattı 15 yaşında ikizleri var aman ne bilim neye inanıcağımızı şaşırdık neler var neler kimisini köylerde belden aşağı tezeğe koyanlar sıcak tutsun diye neler var bence içimizin temizlenmesi baya bi önemli gibi geliyor bakalım hayırlısı bekleyeceğiz

tezeğe yatma işini bende duymustum bide bizim burda karnını sarıyorlarmış kayınvalidem dedi biz bugun ikindiden sonra gidecegiz bakalım

rahim den emar çektirdim tüplerim açık çıktı..eşimin sperm testi çok iyi çıktı hormon testlerim de herşey normal hatta normalden de iyi çıktı kan pıhtılaşmam çıkmadı herşey güzel yanlızca tek sorun gününe gün adet göremiyorum.. acaba buyüzden mi gebe kalamıyorum inşallah soğan kürü doğru tedavidir alahtan tek isteğim ben ve benim gibi insanlara şifa versin..allah istemiyenlere değil de bizim gibi bebek evlat özlemiyle yanıp tutuşanlara nasip eğlesin..lütfen yenililerden beni haberdar edin:Saruboceq:

merhaba arkadaşım yumurtalarında ve hormonlarında bir sorun yok ama kanda pıhtılaşma olmadığı için gününde adet olamıyorum demişsin 1. si adetlerin 35 günü aşıyorsa bu iyi değil yumurtalarının büyümemesi gibi bir durum yapabilir buda hatta seni pko ya götürebilir ama 21 ila 35 gün arasındaysa siklusların çokta sorun yok demektir kanda pıhtılaşma için bebe aspirini hamile kalmayı kolaylaştırıyor diye duydum bu arada soğan suyu içen arkadaşlar tansiyon düşüklüğüne karşı dikkatli olun düşürüyor çünki soğan kürü pko için öneriliyor ve iltihap kist miyom için filan hayırlısı olsun hakkında

tamam kızlar anlaştık inşallah ben böğürlen kökune başlıyorum zaten adet olmama 4 gun var bu dort gunde malzemelerımı alıyım ama ıncır kurunu yapmıyım yanında yıyım böğürtlen aynı zamanda yumurta çatlatıyoya ıncır buyutur oda catlatırmıkı acaba neyse ıncırı yerım sadece
bıde kızlar bu morfoloji ıcın bır arkadaşım eşine havuç suyu içirdi herakşam ıkı havucu katımeyveden gecırıp ıcırdı % 90 ıyılwşmw oldu.

o zamn bende 500 yasın okıyım kızlar tamam yasını şerif çok büyük bir duasıze onunla ılgılı bır şey paylaşmak ıstıyorum

canım yardımın için çok teşekkürler bak ben kaçırdım sen cevaplamışsın sağol allah razı olsun bu arada yeni gelen arkadaşlar ilk sayfada not olarak bordo renkli yazıyla ordan okuyabilirsiniz bu arada ayçacım ben bu tarife göre yaptım daha önce ama şimdi yarım kilo değilde 400 gr tarifine göre yaptım yani o tv deki adamda 400 gr a 6 litre su dedi ama kaynatma ve kullanım şekli aynı

önemli degil canım senden öğrendiklerimi yazıyorum

tezeğe yatma işini bende duymustum bide bizim burda karnını sarıyorlarmış kayınvalidem dedi biz bugun ikindiden sonra gidecegiz bakalım

tezek olayı ne bileyim çok ilkel ama ben olsam asla :) ama sen sana zarar vermeyecek ise sardırma işini yaptır canım denemek sana bişi kaybettirmeyecekse denet ama seninkisi kanal tıkanıklığı ona fayda edecekmi yani hani bel soğukluğu gevşekliği filan diyolar ya bu onun için olabilir ama inşallah iyi gelir canım hayırlısı

bır yakınım çok buyuk bır hastalıga yakalanmıştı beynınde timör vardı mandalına buyuklugunde ve doktorlar yapacak fazla bişey yok 3 ay dıyoruz demişlerdı amelıyat söz konusu bıle olamaz demişlerdı cok ıyı hatırlıyorum mevlıt kandılıydı aldım kuran_ı kerımı elıme başladım yasın okumaya bır taraftansa sağ elimde başına masaj yapıyorum sağ elım onun başında bır taraftanda yasın okuyorum içimden geldıgı kadar okudum o gece sonra duasını yaptım.ertesı gun doktor la randevusu vardı ınamıycaksınız belkı ama doktor dedıkı (başka bır doktora götürüldu) hemen dedı amelıyata alalım şu hastanede şu gun dedı çok şükür amelıyat oldu temızledıler uru.ve şuanda cok sağlıklı gerçekten o kadar içten okudumkı o gun o duayı anlatamam sıze duları okumak içtenlıkle alakalı bızde karnımıza sağ elımızı koyarak okuıyalım arkadaşlar nacizane bır tavsıye

tamam kızlar anlaştık inşallah ben böğürlen kökune başlıyorum zaten adet olmama 4 gun var bu dort gunde malzemelerımı alıyım ama ıncır kurunu yapmıyım yanında yıyım böğürtlen aynı zamanda yumurta çatlatıyoya ıncır buyutur oda catlatırmıkı acaba neyse ıncırı yerım sadece
bıde kızlar bu morfoloji ıcın bır arkadaşım eşine havuç suyu içirdi herakşam ıkı havucu katımeyveden gecırıp ıcırdı % 90 ıyılwşmw oldu.

o zamn bende 500 yasın okıyım kızlar tamam yasını şerif çok büyük bir duasıze onunla ılgılı bır şey paylaşmak ıstıyorum

canım benim maşallah azmine eşime bende gün aşırı havuç sıkıyorum şu aralar ama bundan sonra unutmayacağım ondan da bana destek olmasını isteyeceğim bu arada incir evet büyütüyormuş hatta incrler büyüyüp çatlamadığı için kist olarak kalan yumurtlar oluyormuş sen destek olarak ye birde bal polen karışımı ve çörekotubaltarçın karışımı ye canım gıda takviyesi diye düşün bunları

tezek olayı ne bileyim çok ilkel ama ben olsam asla :) ama sen sana zarar vermeyecek ise sardırma işini yaptır canım denemek sana bişi kaybettirmeyecekse denet ama seninkisi kanal tıkanıklığı ona fayda edecekmi yani hani bel soğukluğu gevşekliği filan diyolar ya bu onun için olabilir ama inşallah iyi gelir canım hayırlısı

valla bilmiyorum ki yumurtalıklara iyi geldiğini duymustum bende kayınvalıdem deneyelim bi dedi deneyecegiz bakalım bir zaraı yokmus

bır yakınım çok buyuk bır hastalıga yakalanmıştı beynınde timör vardı mandalına buyuklugunde ve doktorlar yapacak fazla bişey yok 3 ay dıyoruz demişlerdı amelıyat söz konusu bıle olamaz demişlerdı cok ıyı hatırlıyorum mevlıt kandılıydı aldım kuran_ı kerımı elıme başladım yasın okumaya bır taraftansa sağ elimde başına masaj yapıyorum sağ elım onun başında bır taraftanda yasın okuyorum içimden geldıgı kadar okudum o gece sonra duasını yaptım.ertesı gun doktor la randevusu vardı ınamıycaksınız belkı ama doktor dedıkı (başka bır doktora götürüldu) hemen dedı amelıyata alalım şu hastanede şu gun dedı çok şükür amelıyat oldu temızledıler uru.ve şuanda cok sağlıklı gerçekten o kadar içten okudumkı o gun o duayı anlatamam sıze duları okumak içtenlıkle alakalı bızde karnımıza sağ elımızı koyarak okuıyalım arkadaşlar nacizane bır tavsıye

canım çok güzel bir örnek 82 - O'nun emri, bir şeyi dileyince ona sadece "Ol!" demektir. O da hemen oluverir.

bu yasin süresinin 82. ayetidir zaten canım onun emri ol demektir rabbim ol dediyse herşey olur buna inanırım böyle şifa bulanlar adına rabbimize binlerce şükürler olsun rabbim yasin süresi hürmetine ol desin ve bizim yüzümüz gülsün

kuzunz topiğin çok hareketli maşallahhh..umarım herkes dilediği şeye en kısa zmanda kavuşurrr

aminnn kuzunazcım aminn
size bişey söylıyımmı arkadaşlar bu kürleri uygulamakta nasip işi ıkı ay tarçın çörekotu bal karışımı hazırladım ama yiyemedım nasip olmadı ye evde olmadık ya bıyere gıttık olmadı yanı bişekılde
bıde şimdı benım kafam karıştı ya şimdı böğürtlen hanı çatlatmaya ıyı gelıyorya yanında incır veye dıgerlerını yedıgımızde erken çatlama olur ama dımı ben ovulasyon testıde alıcam bu ay

valla bilmiyorum ki yumurtalıklara iyi geldiğini duymustum bende kayınvalıdem deneyelim bi dedi deneyecegiz bakalım bir zaraı yokmus

zararı yoksa dene canım ne kaybedersin ki hamileliğe giden yolda herşey mübahtır dimi canım :roflol::roflol: şaka bir yana rabbim hayırlısını versin yar ve yardımcımız olsun

hep yumurtlama üzerine konuşuyoruz arkadaşlar. peki sperm hareketliliği için tavsiyesi olan var mı.
bitkilerle sperm üretimi hareketliliği sağlanabilir mi ?

zararı yoksa dene canım ne kaybedersin ki hamileliğe giden yolda herşey mübahtır dimi canım :roflol::roflol: şaka bir yana rabbim hayırlısını versin yar ve yardımcımız olsun

hepimize hayırlısını versin ben cıkıyorum simdi yarın görüşürüz herkese hayırlı günler

:eek:
aminnn kuzunazcım aminn
size bişey söylıyımmı arkadaşlar bu kürleri uygulamakta nasip işi ıkı ay tarçın çörekotu bal karışımı hazırladım ama yiyemedım nasip olmadı ye evde olmadık ya bıyere gıttık olmadı yanı bişekılde
bıde şimdı benım kafam karıştı ya şimdı böğürtlen hanı çatlatmaya ıyı gelıyorya yanında incır veye dıgerlerını yedıgımızde erken çatlama olur ama dımı ben ovulasyon testıde alıcam bu ay

canımcım valla ben duydum yumurta çatlatıyor diye tamammı kullandım ve yumurtlamam oldu ve ilaçsız kendiliğimden adet oldum aşırı akıntılarım ve hiç görmediğim bir şekilde adet oldum ve dr da demekki gerçek yumurtlamaya doğru gidiyorsun dedi bana hemde acilde ve devlet hastanesinde ayrıca nasip olayınada katılıyorum çünki ben en bu son adetimden önce 12 ağustosta adet oldum ve kullanmaya karar verdiğimde gidip aktardan almadım çünki tam 1,5 yıl kadar öncesinde ben hayıt tohumu ve böğürtlen kökünü almıştım ama kullanmıyordum hatta kayınvalidemle oturuyordum anlaşamayıp ayrıldık ve bu bitki onda kalmıştı o sıralarda bana bak burda senin bitkilerin var bak bunlar ne dedi bende baktım hayıt böğürtlen kökü aldım eve getirip rafa koymuştum ve kullanmaya karar verdim bakalım hayırlısı rabbime dua ederken sen bana bir şeyi vesile kıl ve şifa ver alalhım diyorum

kesınlıkle çok doğru
o zamn ben sadece bu ay böğürlenkökü eşimede havuç suyu yapıyım
bırde yasini şerif
bakalım neler olacak

hep yumurtlama üzerine konuşuyoruz arkadaşlar. peki sperm hareketliliği için tavsiyesi olan var mı.
bitkilerle sperm üretimi hareketliliği sağlanabilir mi ?

canım benim bunlarıda konuşuyoruz tabi listede bak eşlerinde sperm düşüklüğü vs olan arkadaşlar var bunun için keçiboynuzu kürü uygulanabilir gıda takviyesi olarak havuç suyu içilebilir ve e vitamini alınabilir badem fıstık fındık ceviz hatta ananas ve avakadoda bol muz çilek gibi meyveler tüketilebilir mercimek çorbası yapalım eşlerimize bulgur pilavı yedirelim çaylarına karanfil atalım onlara bakım lazım arkadaşlar hatta böğürtlen kökünü erkeklerde içebilir canım he birşeydaha inciri akşamdan hakiki zeytinyağında bekletip yedirelim ve günlük taze yumurta yedirelim bal arısütü polen gibi şeyler yiyebilirler ama kıslar bunları yaparsak artık bizim halimiz ne olur bilmem ama tabi bunların hepsini hergün uygulamak için maddi güçte lazım ben bu kuruyemiş olayını bi şekilde halletmem laım fındık ceviz badem bunlar çok pahalı alıyuoruz ama ben şöylke toptancı bir yer bulmam lazım bizim orda bir fabrika var ama bişiler düşünücem kıslar size haber veririm

canım benim bunlarıda konuşuyoruz tabi listede bak eşlerinde sperm düşüklüğü vs olan arkadaşlar var bunun için keçiboynuzu kürü uygulanabilir gıda takviyesi olarak havuç suyu içilebilir ve e vitamini alınabilir badem fıstık fındık ceviz hatta ananas ve avakadoda bol muz çilek gibi meyveler tüketilebilir mercimek çorbası yapalım eşlerimize bulgur pilavı yedirelim çaylarına karanfil atalım onlara bakım lazım arkadaşlar hatta böğürtlen kökünü erkeklerde içebilir canım he birşeydaha inciri akşamdan hakiki zeytinyağında bekletip yedirelim ve günlük taze yumurta yedirelim bal arısütü polen gibi şeyler yiyebilirler ama kıslar bunları yaparsak artık bizim halimiz ne olur bilmem ama tabi bunların hepsini hergün uygulamak için maddi güçte lazım ben bu kuruyemiş olayını bi şekilde halletmem laım fındık ceviz badem bunlar çok pahalı alıyuoruz ama ben şöylke toptancı bir yer bulmam lazım bizim orda bir fabrika var ama bişiler düşünücem kıslar size haber veririm

teşekkürler canım ne güzel ayrıntılarıyla yazmışsın. aslında Eminönündeki baharatçılar bulunmaz bir kaynak bizler için. istediğin bir çok şeyi bir arada bulabiliyor insan. ama kesinlikle bir şeyler yapmak şart. ilk önce inanıp Allah a dua etmek, sonrasında da çare arayıp elimizden geleni yapmak. bir yerde okumuştum doğada bütün hastalıkların ilacı varmış aslında sadece doğru olanı bulabilmek önemli.:emir_bebek:

X