Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kayracım ayşeciğim bizi iyice terketti farkındasın dimi senağlamasenağlama

evet canım hep geziyo bende msn de arkadaşla sohbet ediyodum çıkmışsın kendine iyi bak iyi akşamlar canım rabbime emanet ol ve sizde kızlar öptüm hepiniziopuyorumnanaktan

evet canım hep geziyo bende msn de arkadaşla sohbet ediyodum çıkmışsın kendine iyi bak iyi akşamlar canım rabbime emanet ol ve sizde kızlar öptüm hepiniziopuyorumnanaktan

canım bugün tadım yoktu pek yazmadım sırtım ağrıyuor gerginlikten ben şimdi çıkıyorum mesaim bitti eve gidincede uzanacağım sanırım

GELDİM kızlar merabaaa...
kuzucım ya sende bi arayıp sormuyosun bu kkız öldümü kaldımı :)
2 gündür biraz rahatsızdım grip oldum bide kadım doğumcuya git gel alerji doktoruma git gel derken buraya girmek pek nassip olmadı açıkcası
güzell gelişmelerle geldim bugün gittim gözlerime inanamadım yumurtam 22.8 mm olmuş
hemen pregnly çatlama iğnesi verdi vuruldum bugünde hasta olduğum halde çalışma yaptık :) hatta şu an yatıyorummm bie kaç saat kalkmıcam

cnm ilacın ne olduğunu bilmiyorum kadın söylemezki kendisine özeldir
kadın yetimmiş doğmuş hekimlerin elinde büyümüş hemde çook eski bi ebe
yani o kadar kadını doğurtmuşki kadınların kimyasını çözmüş artık
sana vereceğim macundan yersen o yumurtalarıı geliştirir karnın boş gelmezsin dedi
hadi inşallahh kızlar :Saruboceq:

evet tanıdım neşecim
kullandığım kürler soğan kürü,arısütü bal polen karışımı ve çörekotu bal tarçın karışımı
macunun içeriğinde ne var bilemem kadın hazırlayıp verecek,yakınlardaysan sende gel al kadın yenibosnada,,
ferlitaid yurtdışında satılan üreme sisteminni canlandıran vitaminmiş burda bi arkadaşın onunla adetleri düzene girmiş ve hamile kalmış

MRB KIZLAR KAÇ GÜNDÜR YOKTUM TOPıK BAYAĞIilerlemiş herkes iyidir inşallah kızlar iki gün geçti adetim olmadım ama iki gündür lekem var kan gelmedi sitresmi acaba bide ben hep düzenli adet olurum leke gelince kan peşinden gelirdi şimdi gelmiyo bekliyorum hamilelik böyle olurmu yardımcı olursanız srvinirim öptüm herkese hayırlı geceler

ayşecim merhaba nasılsın:teytey:

HAdi inşaalllaaaah Ayşecim
Benimde sanırım bugün tumurtan çatladı
Akıntım vardı
karnımda yani rahmimde sanki böyle sancı gibi bi ağrım vardı
üstelik tam günü hadi bakalım hayırlısı artık
Bu akşam çalışmıcam
Dün çalıştıydık olmaz mı??

a.s.merhaba kızlar.maşallah yaaa.bu ne hız bu ne ilgi...valla şaşırdım doğrusu tebrik ederim.:lepi:.ne kadar da çok dertli varmış aramızda.çok hızlı büyüyen bi topiğimiz var maşallah...Allah herkesin dualarını kabul eder inş.ben evli bekarlardanım.eşim denizastsubayı.daha öncede yazmıştım(sayfa 160).vermiş olduğunuz cevaplar için de teşekkür ederim..çok sağolun.Allah razı olsun.en son 3 haftalık izin aldık.o yüzden topiğede giremedim.çok sık da takılamıorum neyse.çalışmalara başlamıştık ama c.tesi günü kırmızıları gördüm.herzamanki gibi yıkıldım.eşim şubatta gidecek.4 ay yok.:gitme zamana kadar bana önerebileceğiniz bişiler varmı?ne biliim ottur çaydır.önerilerinizi bekliyorum.çabuk olun.4 ay kaldı.bu kez tuttu tutmadı artık seneye kalacak.mafoldumben.bu arada ayın 16 ında özel bi hastaneye doktora gittim aynen anlattım.hatta kadına dedim klomen tedavisi filan olsak.kadın dediki bu ilaçlar çok pahalı ve devlette sürekli ödeyemiyor.senin eşinde yanında olamadığı için ne kadar tedaviye başlasak da sonuç alamayız dedi.yani kısaca hadi naaaşşş,,,,aşılama yapak dedi.bende doğal yollarla olsun istiyorum dedim.ama şu aşılamaya da sıcak bakmıor değilim.ne dersiniz.bu aşılama nası bişi ya...olan arkadaşlardan bilgi alabilirsem...

valla canım gün aşırı diyor doktor yani 2 günde bir ilişki olacak
ama ben hergün çalışıyom bide çatlama iğnesi oldum çalışmalar tam hız
vakit bulsam günde 2 defa çalışacam yazık adamcağıza :roflol:

cnm benimm üzülmeherşey yoluna girer inşallah bence eşinle uzun üreli olarak ayrı kaldığınız için tedavi olsanda farketmez bence sen aşılama yaptır derim
senin sorunun neydi yumurtalarındamıydı :uhm:

canım seni hatırlıyorum bence maddi olarak imkanın varsa aşılama yaptır bence nede olsa 4 ayın var hadi hayırlısı canım

Kız ayşeeee ilahiiii sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
benim de hiç halim yokki adamı sürükliyim Şeniz
Aslında ben tumurtlama günlerinde çok hassas oluyorum
ayrıca çok da hevesli
ama dünkü çalışmadan mı nedir hiç canım çekmiyo şimdi :kedi:

Kayracım sanada merhaba canım bu arada

yavru ceylan nasılsın bayadır yazışamadık canım

İdare ediyom canım benim
Acaba çalışma yapmak için gitsem mi diye düşünüyom
ama sonrası yat bekle, banyo yap, saç kurut, şekillendir derken olur saat 1
e yarın nöbetçiyim üstelik 6 saatte ders var
öfffff
gidiyim kiii??
Ne dersin canım??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…