Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

adetinden 2 gün önce hamile kaldığına nasıl kanaat getirdi arkadaşın peki 2 gün önceki ilişkisindne mi hamile kaldığını düşünüyor anlayamadım da canım

cnm bu arkadasımın yası var benim ablam sayılır
2 tane kızı var biri lisede diğeri ortaokulda sürekli prezarvatifle korunuyorlar.
o arada tasınıyorlardı prezarvatifte kalmamıs nasıl olsa adetide yakın diye ilişkiye girmişler.
tam olarak boşalma olmamış bile düşün sonrasında adet olmadı ve o ayın sonunda 6 haftalık hamile olduğunu öğrendi.
hani derlerya ceket atsam olur diye o hesap

slm yavruceylan topik baya sessiz bugün benim sessizliğimmi yansıyor acaba bu arada benim sırtım ağrıyor hep bugünlerde

neyse ben cıkıyorum artık yarın gireme doktora gidecegim 10da randevum var dükkana gitmem sonrada carsamba günü görüşürüz kendinize iyi bakın Allaha emanet olun opuyorumnanaktan

ana topicte kimse yokkk. kızlar ben geldim dr. bana Cyclo-Progynova verdii. 21 günlük bakalım nolcakk. daha önce kullanan varmı bu ilacı

kuzucum eski iş arkadaşımı gördüm bugün son gördüğümde hamileydi ikizlerine ve şimdi doğmuşlar iki aylıklarmış ama çalışmaya başlamış nasıl bırakıyosun dedim kıyamam ben olsam bırakamam onları dedim mecburum dedi içim gitti :sinifsinif:

kuzucum eski iş arkadaşımı gördüm bugün son gördüğümde hamileydi ikizlerine ve şimdi doğmuşlar iki aylıklarmış ama çalışmaya başlamış nasıl bırakıyosun dedim kıyamam ben olsam bırakamam onları dedim mecburum dedi içim gitti :sinifsinif:

doğru sölüyor mecbur kalınca hem onların bakımı daha zor olur artık iki çocuk kolaymı kayracım eşi çok fazla maddi durumu iyi olmalı ki tek başınada idare edebilir belki ama işte anneside çalışırsa şartlar daha iyi olur sanırım o yüzden yazık valla bende kıyamam herald e

ya sırtım ağrıyor kıslar benim ya neden sizce iki göğsümün arka tarafı sinirsel olabilr mi hani kendimi kasmam dan

doğru sölüyor mecbur kalınca hem onların bakımı daha zor olur artık iki çocuk kolaymı kayracım eşi çok fazla maddi durumu iyi olmalı ki tek başınada idare edebilir belki ama işte anneside çalışırsa şartlar daha iyi olur sanırım o yüzden yazık valla bende kıyamam herald e

kendimi düşünüyorumda heralde gözümün önünden bile ayramam gibi geliyo ama maddiyat sorunu tabiki mecbur kılıyo ahhh ahhhhhhh nasıl şartlarda yaşamaya çalışıyoruz ülkemin insanları ne yapsınlar hep geçim derdi işte rabbim herkesin yardımcısı olsun

ya sırtım ağrıyor kıslar benim ya neden sizce iki göğsümün arka tarafı sinirsel olabilr mi hani kendimi kasmam dan

sinirselde ağrıyabiliyo bazen ama terleyip rüzgar çarptıysa ondanda olabilir canım aşılama işin ne oldu reglenimi bekliyosun

sinirselde ağrıyabiliyo bazen ama terleyip rüzgar çarptıysa ondanda olabilir canım aşılama işin ne oldu reglenimi bekliyosun

canım üşütmeyle ilgili olduğunu hiç sanmıyorum aşılama işi de şu an bişi düşünemiyorum resmen ama reglimde hala gelmedi belirtide yok ya böyle yumuşaklık var alt tarafta hiç regl olacakmışım gibi bi sıkıntı yok yani bazen sivilcem oluyor 1-2 tane geçiyor nasıl olacak bu iş bilmiorum

canım üşütmeyle ilgili olduğunu hiç sanmıyorum aşılama işi de şu an bişi düşünemiyorum resmen ama reglimde hala gelmedi belirtide yok ya böyle yumuşaklık var alt tarafta hiç regl olacakmışım gibi bi sıkıntı yok yani bazen sivilcem oluyor 1-2 tane geçiyor nasıl olacak bu iş bilmiorum

kuzucum ilacın bittimi ya bi kan testi yaptırsaydın içim rahatlasaydı belki vardır bebiş bellimi olur idrar testlerine ben güvenmiyorum

ya benimde az kaldı günüme ve yumurtalıklarım arada depreşip duruyolar bide tavuğun kokosuna ve bulgur pilavını düşünmeye bile tahammül edemiyorum acaba diyorum ama sanmıyorum çünkü yumurtlama günlerinde yalnız değildik:kedi:

kuzucum ilacın bittimi ya bi kan testi yaptırsaydın içim rahatlasaydı belki vardır bebiş bellimi olur idrar testlerine ben güvenmiyorum

kayracım hamile olsam hiçmi belirti vermez ama ya 45 gün oldu sanmıyorum ilacım bitti ama daha estkisini göstermedi heraalde

X