Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben iyimiyim bilmiyorum..kafamçokkarıştı
bu ay tam günümde adet oldum dedim ama çok garip kahverengiden dönmedi rengi.dökülme falan olmadı.doktora gitmiştim klomene başladım.ama adetim tam anlamıyla olmadı gibi.test yaptım gebelik yok.bu kafa karışıklığıyla başladım klomene.
Cuma kontrolüm var yumurta oluşumuna bakılacak ama ben ne yaptığımı hala anlayamadım.
Umarım sorun yoktur umarım normal döngümün içindeyimdir..
dua edin neolur.

zatüreden dolayı çocugum vefat etti canım allah kimseye yaşatmasın.inşallah şefaatçimiz olur.bizde tedaviye bayramdan sonra gidecegiz.yine aşılama deneyecez.inşallah tutar.ama tutmazsa ankaraya tüp bebege gidecez.ben hayıt suyunu 1 aydır içiyorum arkadaşlar mide bulantısı yapıyor sabah eşime kahvaltı hazırlayım dedim başımın dönmesinden zar zor hazırladım .hayıt suyu acaba tansiyonu düşürebilirmi

Tıryak arkadaŞımız ne zaman dır sÖylemek ıstıyorum Şu an topıkte yoksun ama rıca etsem Şu beyazlara sarılmıŞ bebek resmını kaldırırmısın farklı bır resım bırak canım lÜtfen. Ben Çocugumu kefenın ıÇınde gÖrdÜgÜm ıÇın dırek aklıma kızım zeynep gelıyor.sankı bebek ÖlmÜŞ kefene sarmıŞlar gıbı lÜtfen arkadaŞım acılı bır anne olarak yazıyorum Şu resmı kaldır

Canım bitkisel çaylar kanı sulandırıyor.tansiyon kansızlık baş dönmsi yapar buyüzden.. uzun süre kullanmamk gerek.

Kızlar şu fertilaid le ilgili ne biliyosunuz şu yaseminin topiğinde yazdıkları dışında..
ne dersiniz işe yararmı? almayı düşünen varmı?
cvp bekliyorum.

günaydın kızlar ayşecimm yumoşunun büyümesine çok sevindim canımmmm gerçektenn inşş hayırlısı olurdaa bi teyzee olurum kızz.. bacım yok benimm hiç teyze olamıcam yoksa

günaydın kıslar

aysecim çalışmalara devam inşallah hayırlı haberler alırız evinin dediği gibi teyze olurum inşallah benımde bacım yok sadece hala olurum onada daha cok var
bide ayse sabaha kadar yatmak günah demişsin ya ben bilmiyordum onu yatıyordum sabah7 gibi banyo yapıyordum bilmeden yaptıgım için günah olmus olur mu acaba

hayırlı sabahlar kızlar inşallah mutlu hayırlı haberler alırız bugün aysecim senden bu ay çok ümitliyim benimde kız kardeşim yok hepiniz doğurunda çoooook yeğenim olsun bende teyze olayım inşalllaaaahhhhh

hoş geldin evet inş olurr valla bende hiç teyze olamıycam yaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…